Jazda OFF ROAD 4x4 – Legnica

(10)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Kraina Wygasłych Wulkanów (40 km od Legnicy)

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Na miejsce realizacji należy zabrać voucher.

Opinie (10)

2021-04-08

Super prezent dla kogoś kto potrzebuje dużej dawki adrenaliny. Super atrakcja, niezapomniane przeżycie. Idealny pomysl na prezent urodzinowy!

2021-03-30

Super tereny i piękne widoki, uwielbiam jazdę terenówką z napędem 4x4 w terenie

2020-07-02

Fantastyczny prezent urodzinowy od żony, było wspaniale!

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Legnica

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Emocjonująca jazda za kierownicą terenowego Nissana Patrol z napędem 4X4 po bezdrożach i wymagającym terenie. Atrakcja zależnie od wybranego wariantu trwa 1 lub 2 godziny i realizowana jest w Krainie Wygasłych Wulkanów (około 40km od Legnicy).

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Mężczyźnie, który uwielbia motoryzacyjne wyzwania

  • Ukochanemu, który jest otwarty na nowe doświadczenia

  • Przyjacielowi, który pasjonuje się jazdą OFF ROAD

Atrakcja

Jazda OFF ROAD zostanie poprzedzona krótkim szkoleniem teoretycznym, na którym obdarowany pozna zasady bezpieczeństwa oraz budowę auta terenowego. W zależności od wybranej opcji jazda za kierownicą potrwa 1 lub 2 godziny. Na miejsce realizacji można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która na czas jazdy zajmie miejsce pasażera. 

Trasa przejazdu

Jazda OFF ROAD przebiega przez teren przepięknych Gór Kaczawskich, nazywanych Krainą Wygasłych Wulkanów. Okolice te słyną z niesamowitych widoków, ale także z dużej ilości naturalnych przeszkód terenowych, dzięki czemu jazda będzie niesamowicie ekscytująca i zapewni dużą dawkę adrenaliny. Osoba obdarowana zmierzyć się będzie musiała ze stromymi zjazdami i podjazdami, błotnistymi lagrami, zawalonymi drzewami czy głębokimi rowami. Na trasie znajduje się nawet przejazd przez rzekę. Dzięki temu atrakcja stwarza możliwość do sprawdzenia swoich umiejętności jako kierowca, ale jest także niesamowitą przygodą. Jazda często nie obywa się bez wyciągania auta z błota za pomocą liny, wyciągarki, a nawet siły własnych mięśni.

Nissan Patrol

Obdarowany pokona trasę za kierownicą japońskiego Nissana Patrol Y61, który uznawany jest za najbardziej niezawodny wśród samochodów terenowych. Auto zostało przystosowane do jazdy po bezdrożach i trudnym terenie. Wyposażone jest także w niezbędne akcesoria, potrzebne do pokonania trasy, takie jak: wyciągarki, liny, podnośniki, pasy, czy łopaty. Nissan Patrol Y61 zaczął być produkowany w 1997 roku.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami przystosowanymi do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Samochody są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Nad bezpiecznym przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, który w trakcie będzie udzielał również przydatnych wskazówek i rad.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymagane jest jedynie posiadanie prawa jazdy kategorii B. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie pod preferencje osoby obdarowanej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz niezapomniane wspomnienia do końca życia

  • Stwarzasz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jako kierowca w trudnych warunkach

  • To bardzo nietuzinkowy i oryginalny podarunek

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 610 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto