Jazda OFF ROAD 4x4 – Wrocław

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Okolice Pasikurowic, około 20 km od Wrocławia.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w niedziele.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne na terenie Polski prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Mercedes G klasa.

Opinie (30)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-11-28

super sprawa instruktor rewelacyjny miejsce idealne do takich zabaw polecam serdecznie

2023-11-28

Polecam super zabawa

2023-10-27

Prezent jak najbardziej udany, to była solidna dawka adrenaliny! Instruktor kompetentny a przy tym ma świetne poczucie humoru, polecam :)

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Wrocław

FAQ

23.06.2022

Czy podczas letnich, suchych i upalnych dni na trasie znajduje się błoto? Tak, jak jest to zaprezentowane na filmie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Na trasie przejazdu czeka przeprawa przez wały, piaszczyste podjazdy i zjazdy, slalom między drzewami i wąskie, leśne ścieżki. Teren jest naturalnie ukształtowany. Podmokły w czasie deszczy, zaś piaszczysty w letnie, suche dni.

09.10.2021

Dzień dobry, czy osoba obdarowana może być obcokrajowcem? Czy instruktor mówi w języku angielskim i nie będzie to problem?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, Tak osoba obdarowana może być obcokrajowcem. Instruktorzy rozmawiają w języku angielskim. Dodatkowym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy.

16.02.2021

Witam czy są jakieś obostrzenia w związku z covid-19?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, realizacje odbywają się mimo panujących obostrzeń. Proszę wypełnić formularz rezerwacyjny, nie później niż 30 dni przed końcem ważności : https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i postępować według wyświetlonych wytycznych.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Jazda za kierownicą terenowego Mercedesa trwa 1 godzinę i odbywa się na terenie byłego poligonu wojskowego, oddalonego 20 km od Wrocławia.

Komu podarować ekstremalną jazdę OFF ROAD?

  • Przyjacielowi z Wrocławia i okolic
  • Mężczyźnie, który interesuje się OFF ROAD-em
  • Każdej osobie, która uwielbia zdobywać nowe doświadczenia

Atrakcja

Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i zapozna z budową samochodu. Jazda za kierownicą trwa 1 godzinę. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek 12 lat).

Trasa przejazdu

Jazdy odbywają się na terenie byłego poligonu wojskowego, zlokalizowanego nieopodal miejscowości Pasikurowice (20 km od Wrocławia). Przygodę rozpocznie oswojenie się z samochodem poprzez jazdę po łące, aby potem udać się na poważny teren i sprawdzić swoje umiejętności. Na trasie przejazdu czeka przeprawa przez wały, piaszczyste podjazdy i zjazdy, slalom między drzewami i wąskie, leśne ścieżki. Na zakończenie atrakcji, przewidziany jest punkt kulminacyjny, mianowicie 1,5 metrowa trawa.

Samochód

Jazdy odbywają się samochodem terenowym – Mercedesem klasy G. Niezawodne modele samochodu osobowo-terenowego, produkowanego bez większych zmian od 1979 roku. Mercedesa wyróżnia solidna konstrukcja oraz umiejętność połączenia komfortu podróżowania ze zdolnościami terenowymi. Jedna z wersji Mercedesa jest eksploatowana przez Polskie Wojska Lądowe, Żandarmerie Wojskową oraz Biuro Ochrony Rządu.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody są dopuszczone do ruchu oraz na bieżąco serwisowane i kontrolowane.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego nie potrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
  • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
  • Stworzysz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą terenówki
Czas trwania:  1 godzina

Cena: 800 zł

ktoś kupił ten produkt
19 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto