Jazda OFF ROAD 4x4 – Wrocław

3401

Jazda za kierownicą terenowego Mercedesa trwa 1 lub 2 godziny i odbywa się na terenie byłego poligonu wojskowego, oddalonego 20 km od Wrocławia.

Komu podarować ekstremalną jazdę OFF ROAD?

 • Przyjacielowi z Wrocławia i okolic
 • Mężczyźnie, który interesuje się OFF ROAD-em
 • Każdej osobie, która uwielbia zdobywać nowe doświadczenia

Atrakcja

Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i zapozna z budową samochodu. W zależności od wybranej opcji, jazda za kierownicą trwa 1 lub 2 godziny. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek 12 lat).

Trasa przejazdu

Jazdy odbywają się na terenie byłego poligonu wojskowego, zlokalizowanego nieopodal miejscowości Pasikurowice (20 km od Wrocławia). Przygodę rozpocznie oswojenie się z samochodem poprzez jazdę po łące, aby potem udać się na poważny teren i sprawdzić swoje umiejętności. Na trasie przejazdu czeka przeprawa przez wały, piaszczyste podjazdy i zjazdy, slalom między drzewami i wąskie, leśne ścieżki. Na zakończenie atrakcji, przewidziany jest punkt kulminacyjny, mianowicie 1,5 metrowa trawa.

Samochód

Jazdy odbywają się samochodem terenowym – Mercedesem klasy G. Niezawodne modele samochodu osobowo-terenowego, produkowanego bez większych zmian od 1979 roku. Mercedesa wyróżnia solidna konstrukcja oraz umiejętność połączenia komfortu podróżowania ze zdolnościami terenowymi. Jedna z wersji Mercedesa jest eksploatowana przez Polskie Wojska Lądowe, Żandarmerie Wojskową oraz Biuro Ochrony Rządu.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody są dopuszczone do ruchu oraz na bieżąco serwisowane i kontrolowane.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego nie potrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Stworzysz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą terenówki
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 61 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Pasikurowic, około 20 km od Wrocławia.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Mercedes G klasa.

#Małgorzata

Ogromnie polecam! Bardzo kompetentny instruktor, świetny teren i super zabawa!

#MARKUS

DODAJĘ OPINIĘ, BO WARTO POLECIĆ TEGO INSTRUKTORA I JAZDĘ Z NIM INNYM OSOBOM. JAZDA ODBYŁA SIĘ NA TERENIE POLIGONU, W RÓŻNYM TERENIE. JA TRAFIŁEM NA DZIEŃ PO PORZĄDNYM DESZCZU, WIĘC MIAŁEM OKAZJĘ POKONAĆ BŁOTNISTE KOLEINY I KILKA "BAJOREK". SPRAWIŁEM TEŻ FRAJDĘ SYNOWI, BO JECHAŁ Z NAMI JAKO PASAŻER. JESTEM ZADOWOLONY Z JAZDY.

#Patrycja

Dzień dobry, bardzo proszę o informację ile trwa sama jazda przy wykupieniu 1 godziny a ile przy 2? Ile trwa "krótkie omawianie zasad"? Oraz chciałabym się dopytać, czy jazda wymaga dużego wysiłku fizycznego? Chciałam zakupić prezent dla osoby, która ma problem z poruszaniem się. Oczywiście posiada ona prawo jazdy kat. B Natomiast problemem może być większy wysiłek fizyczny. I tutaj pytanie czy będzie to odpowiedni prezent, czy są sytuacje że trzeba wyciągać/ pchać auto? Pozdrawiam Patrycja

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, przy realizacji jazdy off road teoria jest realizowana za kierownicą, nie ma wydzielonej części teoretycznej. Jeżeli chodzi o wyciąganie samochodu to raczej instruktor stara się unikać takich utrudnień, zabierają sporo czasu, wyjątkiem są złe warunki i brak możliwości "suchego" przejazdu lub jak klient chce taką atrakcje. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Ola

Dzień dobry Chciałabym się upewnić, czy dobrze rozumiem Państwa ofertę. Proszę o potwierdzenie, czy wygląda to tak jak myślę. Czyli łącznie udział biorą 3 osoby - obdarowana z osobą towarzyszącą oraz instruktor i wszystkie 3 osoby przez cały czas znajdują się w samochodzie? Najpierw instruktor przyucza osobę obdarowaną, potem zamieniają się za kierownicą i obdarowany ma 1h na jazdę (przy wybraniu opcji 1h)? Osoba towarzysząca cały czas jest obserwatorem? Czy ja to dobrze rozumiem? :) Pozdrawiam A. Martynowska

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam W samochodzie osoba obdarowana jedzie od razu za kierownicą, instruktor na miejscu pasażera, osoba towarzysząca z tyłu. Przy opcji 2 i więcej godzin jest możliwość że osoba towarzysząca może usiąść za kierownicą ale decyzja ta pozostaje po stronie instruktora. W przypadku cięższych przejazdów również można liczyć na instruktora że pomoże siadając za kierownicą jeśli będzie taka konieczność. Serdecznie pozdrawiam, Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product