Jazda OFF ROAD 4x4 – Wrocław

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Okolice Pasikurowic, około 20 km od Wrocławia.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w niedziele.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne na terenie Polski prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Mercedes G klasa.

Opinie (35)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-04-24

Świetna zabawa, a w szczególności to końcowa przejażdżka z instruktorem, lepiej jak na rollercoaster. Pozdrawiam i polecam.

2024-04-23

Spoko przejazd, tor jest pokręcony, ale auto daje rade

2024-04-23

Kozacka zabawa, jestem kierowcą od wielu lat ale offroad to zupełnie inna bajka :) Jestem zachwycony !

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Wrocław

FAQ

23.06.2022
Czy podczas letnich, suchych i upalnych dni na trasie znajduje się błoto? Tak, jak jest to zaprezentowane na filmie?
Odpowiedź z 24.06.2022
Na trasie przejazdu czeka przeprawa przez wały, piaszczyste podjazdy i zjazdy, slalom między drzewami i wąskie, leśne ścieżki. Teren jest naturalnie ukształtowany. Podmokły w czasie deszczy, zaś piaszczysty w letnie, suche dni.
09.10.2021
Dzień dobry, czy osoba obdarowana może być obcokrajowcem? Czy instruktor mówi w języku angielskim i nie będzie to problem?
Odpowiedź z 11.10.2021
Dzień dobry, Tak osoba obdarowana może być obcokrajowcem. Instruktorzy rozmawiają w języku angielskim. Dodatkowym wymogiem jest posiadanie prawa jazdy.
16.02.2021
Witam czy są jakieś obostrzenia w związku z covid-19?
Odpowiedź z 17.02.2021
Dzień dobry, realizacje odbywają się mimo panujących obostrzeń. Proszę wypełnić formularz rezerwacyjny, nie później niż 30 dni przed końcem ważności : https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i postępować według wyświetlonych wytycznych.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Spełnij marzenia swoich bliskich o przejażdżce OFF ROAD! Jazda za kierownicą terenowego Mercedesa klasy G trwa 30 minut lub 1 godzinę i odbywa się na terenie byłego poligonu wojskowego, oddalonego 20 km od Wrocławia.

Komu podarować ekstremalną jazdę OFF ROAD?

  • Przyjacielowi z Wrocławia i okolic
  • Mężczyźnie, który interesuje się OFF ROAD-em
  • Każdej osobie, która uwielbia zdobywać nowe doświadczenia

Voucher na jazdę OFF ROAD 4x4 Wrocławiu

Jazda OFF ROAD we Wrocławiu to niesamowita przygoda dla każdego, kto uwielbia wyzwania i błoto. Osoba obdarowana będzie miała okazję pokonywać przeszkody, jak strome podjazdy i zjazdy. Przed przystąpieniem do jazdy instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i zapozna z budową samochodu. Jazda za kierownicą trwa 30 minut lub 1 godzinę. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek 12 lat).

Trasa przejazdu

Jazdy odbywają się na terenie byłego poligonu wojskowego, zlokalizowanego nieopodal miejscowości Pasikurowice (20 km od Wrocławia). Przygodę rozpocznie oswojenie się z samochodem poprzez jazdę po łące, aby potem udać się na poważny teren i sprawdzić swoje umiejętności. Na trasie przejazdu czeka przeprawa przez wały, piaszczyste podjazdy i zjazdy, slalom między drzewami i wąskie, leśne ścieżki. Na zakończenie atrakcji przewidziany jest punkt kulminacyjny, mianowicie 1,5 metrowa trawa.

Samochód

Jazdy odbywają się samochodem terenowym – Mercedesem klasy G. Niezawodne modele samochodu osobowo-terenowego, produkowanego bez większych zmian od 1979 roku. Mercedesa wyróżnia solidna konstrukcja oraz umiejętność połączenia komfortu podróżowania ze zdolnościami terenowymi. Jedna z wersji Mercedesa jest eksploatowana przez Polskie Wojska Lądowe, Żandarmerie Wojskową oraz Biuro Ochrony Rządu.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą instruktor przeprowadzi szkolenie, podczas którego uczestnik pozna budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody są dopuszczone do ruchu oraz na bieżąco serwisowane i kontrolowane.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego nie potrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Uczestnik musi posiadać ważne na terenie Polski prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w jeździe jako pasażerowie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
  • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
  • Stworzysz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą terenówki
Czas trwania:  30 minut

Cena: 500 zł

ktoś kupił ten produkt
11 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto