• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Jazda OFF ROAD w górach Beskidy

1

Dziki teren górski, liczne wzniesienia, naturalne przeszkody, wąwozy, strome podjazdy, trawersy, szybkie odcinki, torfowiska, woda, i Ty – za kierownicą profesjonalnego samochodu terenowego. To brzmi jak doskonały przepis na emocjonujący off road! Możesz przeżyć wspaniałą, ekstremalną przygodę w Beskidach, która dostarczy Ci dawki adrenaliny, jakiej nie zaznałeś nigdy wcześniej! Naturalne walory toru zadowolą zarówno początkujących kierowców, jak i tych bardziej doświadczonych i obytych z jazdą w terenie. Trudny obszar górski zmusza do szybkiego reagowania, nawet w ekstremalnych sytuacjach, będziesz więc musiał wykazać się wytrzymałością i cierpliwością. Ale przecież o to właśnie chodzi! Sprawdź swoje rajdowe umiejętności i spróbuj w pełni wykorzystać możliwości samochodu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Stań do walki z przyrodą, potężną maszyną i samym sobą.

Gwarantujemy udaną wyprawę trzymającą w napięciu i świętną zabawę, którą będziesz wspominać przez długie lata! Kto wie, może odkryjesz w sobie nową, ekstremalną pasję?

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Wisła 299 zł

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Jazda trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobe towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep.

#Zadowolony91

To dopiero była przejażdżka! Nigdy nie przeżyłem czegoś tak niesamowitego!! Polecam!

#Natii

Świetna przygoda, nigdy wcześniej nie miałąm okazji jeździć po takim terenie, to było dla mnie naprawdę spore wyzwanie. Świetna atrakcja!

#KrystianKryspin

Żona wybrała dla mnie najlepszy prezent, jaki mogła!! Bawiłem się naprawdę świetnie, to przeżycie nie do opisania. Mimo, że byłem cały ubłocony i brudny - nigdy tego nie zapomnę!!!! :D

#calipso

Atrakcja dla ludzi o stalowych nerwach! W pewnym momencie miałem wrażenie, że to auto zaprzeczyło powszechnie obowiązującym prawom grawitacji! Pozdrawiam!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności