Jazda OFF ROAD w górach – Beskid Śląski

3401

Jazda za kierownicą samochodu terenowego w górach Beskidu Śląskiego (okolice Wisły). Atrakcja realizowana samochodem marki Jeep. Czas trwania jazdy to ok. 1 godzina.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

 • Miłośnikowi samochodów terenowych i jazdy po bezdrożach
 • Osobie aktywnej, która lubi wyzwania 
 • Każdemu, kto chciałby zdobyć nowe umiejętności jazdy i przeżyć niezapomnianą przygodę

Jazda OFF ROAD w górach

Jazda OFF ROAD w górach to pełna emocji przygoda i doskonały pomysł na niezapomniany prezent. Dzikie górskie tereny dostarczą adrenaliny zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym kierowcom. Ostre zjazdy i podjazdy, kamieniste szlaki i szutrowe drogi oraz przejazdy przez rzekę to tylko wybrane atrakcje jakie czekają na trasie. Trudny obszar górski zmusza do szybkiego reagowania, wykazania się wytrzymałością i cierpliwością. OFF ROAD w górach to walka z przyrodą, potężną maszyną i samym sobą.

Bezpieczeństwo

Przed jazdą osoba obdarowana przejdzie krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa i obsługi samochodu terenowego. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji przez cały czas czuwa instruktor, który w czasie jazdy zajmuje miejsce pasażera. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o przejażdżce Jeepem
 • stwarza okazję do zdobycia nowych umiejętności jazdy
 • dostarcza niezapomnianych emocji 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Wisła 299 zł

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Wisła

 • Czas trwania

  ok. 1 godzina.

 • Pogoda

  Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. Bardzo niesprzyjające warunki typu oblodzenie nawierzchni mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić. Warto wziąć również kompletny strój na zmianę.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep.

#Zadowolony91

To dopiero była przejażdżka! Nigdy nie przeżyłem czegoś tak niesamowitego!! Polecam!

#Natii

Świetna przygoda, nigdy wcześniej nie miałąm okazji jeździć po takim terenie, to było dla mnie naprawdę spore wyzwanie. Świetna atrakcja!

#KrystianKryspin

Żona wybrała dla mnie najlepszy prezent, jaki mogła!! Bawiłem się naprawdę świetnie, to przeżycie nie do opisania. Mimo, że byłem cały ubłocony i brudny - nigdy tego nie zapomnę!!!! :D

#calipso

Atrakcja dla ludzi o stalowych nerwach! W pewnym momencie miałem wrażenie, że to auto zaprzeczyło powszechnie obowiązującym prawom grawitacji! Pozdrawiam!

#Edyta

ile czasu trwa jazda? czy prowadzi instruktor?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam serdecznie, czas trwania atrakcji to ok. 1 godzina. Samochód prowadzi osoba obdarowana a instruktor siedzi na miejscu pasażera. Pozdrawiam, Nina Seroka

Social Media
Płatności
product