Jazda OFF ROAD 4x4 – Wisła

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

ul. Jarzębata 11.

Więcej informacji

Pogoda

Jazdy realizowane są od marca do listopada, od poniedziałku do niedzieli. Niesprzyjające warunki np. oblodzenie nawierzchni mogą uniemożliwić realizację. Wtedy należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić dwie osoby towarzyszące. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep.

Opinie (6)

2021-04-07

Niesamowita przygoda! Uwielbiam adrenalinę i wyzwania. Żona sprezentowala mi niesamowitą atrakcje. Spróbowania swoich sił terenowym samochodem na wymagającym terenie to nie la wyzwanie. Było ekstra! To najlepszy prezent jaki do tej pory dostałem

2020-07-31

było wyśmienicie, bawiliśmy się wszyscy swietnie. Polecam!

2019-11-07

Wszystko przebiegło bez zarzutu, począwszy od umówienia terminu aż do samej jazdy. Trasa ciekawa, wymagająca, z podjazdami, zjazdami, pagórkami. Idealna dla każdego faceta, który chce przetestować swoje umiejętności.

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Wisła

FAQ

03.09.2020

W jakim okresie najlepiej wykorzystać prezent?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jazdy realizowane są od marca do listopada, od poniedziałku do niedzieli.

19.06.2019

Witam jaki przeważnie trzeba mieć strój i czy osoba siedząca z tylu też.odnosi dobre wrażenia?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić. Osoba jadąca z tyłu ma podobne wrażenia jak osoby jadące z przodu.

03.06.2019

Dzień dobry, czy można umówić się na jazdę na dwa samochody jednocześnie? Tzn. dwie osoby zostały obdarowane i chciałyby umówić się na ten sam termin i godzinę-jest taka możliwość?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Instruktorzy posiadają kilka samochodów. Jeśli 2 samochody będą wolne w tym samym terminie to jest możliwość takiej rezerwacji.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Ekstremalna jazda OFF ROAD po bezdrożach Wisły trwa 1 lub 2 godziny. Osoba obdarowana zasiada za kierownicą samochodu terenowego marki Jeep w towarzystwie instruktora.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Mężczyźnie, który interesuje się OFF ROAD-em
  • Przyjacielowi, który lubi aktywnie spędzać wolny czas
  • Każdej osobie, jako oryginalny prezent

Atrakcja

Jazda za kierownicą trwa w zależności od wybranej opcji 1 lub 2 godziny i poprzedzona jest krótkim szkoleniem z zasad bezpieczeństwa i budowy samochodu. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce dla pasażerów (minimalny wiek pasażera to 12 lat). Jazdy odbywają się samochodami marki Jeep, które zostały zmodyfikowane na potrzeby OFF ROAD-u.

Trasa przejazdu

Wisła położona jest w Beskidzie Śląskim o najwyższym wzniesieniu 1220 m n.p.m. (Barania Góra). Trasa prowadząca przez błotniste łąki, trudne podjazdy, zjazdy, duże kamienie i przejazdy przez potoki zagwarantuje moc wrażeń nawet tym bardziej wybrednym miłośnikom tej dyscypliny.
Trasa oprócz przeszkód to także przepiękne krajobrazy, w pobliskich punktach widokowych istnieje możliwość zatrzymania się na chwilę i uwiecznienia otaczającej panoramy na zdjęciach.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
  • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
  • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią

-15% 349 zł Cena: 296,65 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 349 zł
ktoś kupił ten produkt
17 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto