Jazda OFF ROAD 4x4 – Wisła

3401

Ekstremalna jazda OFF ROAD po bezdrożach Wisły trwa 1 lub 2 godziny. Osoba obdarowana zasiada za kierownicą samochodu terenowego marki Jeep w towarzystwie instruktora.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

 • Mężczyźnie, który interesuje się OFF ROAD-em
 • Przyjacielowi, który lubi aktywnie spędzać wolny czas
 • Każdej osobie, jako oryginalny prezent

Atrakcja

Jazda za kierownicą trwa w zależności od wybranej opcji 1 lub 2 godziny i poprzedzona jest krótkim szkoleniem z zasad bezpieczeństwa i budowy samochodu. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek pasażera to 12 lat). Jazdy odbywają się samochodami marki Jeep, które zostały zmodyfikowane na potrzeby OFF ROAD-u.

Trasa przejazdu

Wisła położona jest w Beskidzie Śląskim o najwyższym wzniesieniu 1220 m n.p.m. (Barania Góra). Trasa prowadząca przez błotniste łąki, trudne podjazdy, zjazdy, duże kamienie i przejazdy przez potoki zagwarantuje moc wrażeń nawet tym bardziej wybrednym miłośnikom tej dyscypliny.
Trasa oprócz przeszkód to także przepiękne krajobrazy, w pobliskich punktach widokowych istnieje możliwość zatrzymania się na chwilę i uwiecznienia otaczającej panoramy na zdjęciach.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 57 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jarzębata 11.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. Bardzo niesprzyjające warunki typu oblodzenie nawierzchni mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep.

#ZOSIA

Podarowałam mężowi... Prezent jak najbardziej trafiony i udany, mąż zadowolony... W ciągu tygodnia sprzedał nasze auto i kupił samochód terenowy ;) i spędza w nim całe dnie! Polecam jako prezent

#Beata Nowak

witam, prosze o informacje czy przed jazda jest szkolenie z instruktorem? Czy faktyczna nazda trwa np w Wisle 1 godz przy wyborze tej opcji? I drugie pytanie, kupujac dana opcje w formie prezentu, jaki jest czas aby wybrac termin realizacji voucheru?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Realizacja odbywa się w całości za kierownicą. Nie ma części wprowadzającej - teoretycznej. Wszystkie uwagi, informacje są na bieżąco przekazywane w trakcie jazdy. Bilet jest ważny rok czasu. Na tydzień przed planowanym terminem realizacji należy zgłosić się do działu rezerwacji. Pozdrawiam Prezent Marzeń

#Jakub

Witam. Czy przejazd jest flmowany?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, przejazd nie jest filmowany. Może Pan zaprosić osobę towarzyszącą, która uwieczni atrakcję we własnym zakresie. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Urszula

Witam , chciała bym podarowac mężowi na prezent urodzinowy jazdę off road , czy jest możliwość jazdy dłuższej niż godzina ? i oczywiście czy Mąż będzie samodzielnie prowadził ? bo tylko taka jazda może go zainteresować , pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w lokalizacji Wisła mamy do wyboru w opcjach dodatkowych 1 godzinę lub 2 godziny jazdy. Osoba obdarowana siedzi za kierownica auta, a obok na miejscu pasażera jedzie instruktor. Pozdrawia Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product