Jazda OFF ROAD 4x4 – Katowice (Sosnowiec)

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Jazdy odbywają się w okolicach Katowic.

Więcej informacji

Pogoda

Jazdy niezależne od pogody (z wyjątkiem bardzo śnieżnej zimy). Jazdy nie odbywają się po zachodzie słońca.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji maksymalnie 2 osoby towarzyszące, które mogą uczestniczyć w jeździe jako pasażerowie.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić. Ubranie adekwatne do pory roku.

Wymagania

Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B ważne na terenie Polski. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Jazda OFF ROAD realizowana jest terenówką marki Land Rover.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-06-28

Bardzo mi się podobało.

2020-07-31

fantastyczny prezent urodzinowy od żony

2020-07-28

Nie sądziłem, że off-road może dać tyle frajdy. Dostałem w prezencie voucher na jazdę terenówką i to był trafiony prezent. Nigdy nie miałem okazji jeździć takim autem i w takich warunkach. Świetna przygoda. Instruktor przeszkolił nie wstępnie i pomagał w czasie jazdy. Dodatkowym plusem jest możliwość zabrania do samochodu osób towarzyszących.

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Katowice (Sosnowiec)

FAQ

14.07.2019
Chce wykupic dla mojego narzeczonego OFF ROAD w Katowicach, jest obcokrajowcem. Czy macie instruktorow ktorzy mowia biegle po angielsku?
Odpowiedź z 15.07.2019
Oczywiście, na etapie rezerwacji należy zaznaczyć, że osoba nie porozumiewa się w języku polskim i pojedzie z instruktorem mówiącym po angielsku. Na realizację można też zabrać aż 3 osoby towarzyszące, które pojadą razem na OFF ROAD.
26.06.2019
Dzień dobry, czy mogłabym zobaczyć zdjęcia z trasy z Katowic? :) chciałabym wykupić prezent marzeń, ale zależy mi, żeby trasa była naprawdę ekstremalna :)
Odpowiedź z 28.06.2019
Instruktorzy zawsze starają się wybrać atrakcyjne miejsce na przejazd. Trasa nie jest z góry określona, konkretne miejsce i termin ustalane jest na etapie rezerwacji.
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda na miejscu kierowcy trwa godzinę. Oprócz kierowcy, w realizacji mogą brać udział 2 osoby towarzyszące. Jazda odbywa się Land Roverem przygotowanym do jazdy w terenie.

Komu podarować jazdę OFF ROAD w Katowicach?

 • miłośnikom jazdy OFF ROAD,
 • każdemu kierowcy, który lubi motoryzacyjne wyzwania,
 • fanom mocnych wrażeń.

OFF ROAD

Jazda za kierownicą auta terenowego jest niepowtarzalną okazją do sprawdzenia własnych umiejętności radzenia sobie w ekstremalnych warunkach na drodze. Przed jazdą odbywa się krótkie, 15 – minutowe szkolenie dotyczące budowy i obsługi pojazdu.  W czasie wyprawy kierowcy mogą towarzyszyć 2 osoby towarzyszące, które będą zmieniały się w czasie jazdy, jednak należy poinformować o tym instruktora przed rozpoczęciem realizacji. 

Jazda w terenie

Teren przygotowany do jazdy OFF ROAD jest niezwykle wymagający i  mocno zróżnicowany pod względem wysokości. Kierowca będzie pokonywał liczne strome zjazdy i podjazdy, trawersy. Na swej drodze z pewnością napotka jary – zagłębienia terenu o wąskim dnie i stromych zboczach, a także błotne lub bagniste fragmenty szlaku. 

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie terminu realizacji,
 2. Szkolenie z budowy i obsługi pojazdu,
 3. Jazda za kierownicą auta terenowego w towarzystwie instruktora i maksymalnie 2 osób towarzyszących,
 4. Podsumowanie wyprawy OFF ROAD,
 5. Emocjonujące opowieści wśród znajomych.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • to spełnienie marzeń wielu kierowców,
 • jazda w terenie to doskonały trening wytwałości,
 • w realizacji mogą wziąć udział osoby towarzyszące.

Realizacja

pinezka
Czas trwania:  1 godzina

Cena: 479 zł

ktoś kupił ten produkt
8 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto