Jazda OFF ROAD 4x4 we Wrocławiu

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jazda trwa 1 godzinę.

Lokalizacja

Tor OFF ROAD obok Stajni pod Topolami, ul. Gałowska 73, Wrocław

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

W przypadku wybrania Range Rover'a, osoba obdarowana może zabrać dwóch pasażerów.

Obowiązujący strój

Swobodny, dostosowany do warunków pogodowych. Najlepiej taki, który można zabrudzić.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-01

Super! Bardzo ciekawe tor, samochod i bardzo mile pan ktore organizuje wszystko! Polecam w 110%!

2022-04-28

Unforgettable!!!
Helper inspired us to drive car themselves!!!
We spent great and crazy time🤪Thanks!!!
I really recommend it!!!

2022-04-28

It was fantastic!!!We all had great and crazy time🤪Helper inspire us to drive the car themselves!!
Unforgettable!I really recommend it!!!

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 we Wrocławiu

FAQ

16.02.2024
Dzień dobry, chciałabym kupić jazdę off road chłopakowi na prezent urodzinowy. Chłopak jednak nie mówi po polsku, czy jest opcja na szkolenie przed jazdą w języku angielskim albo ja bym tłumaczyła na bieżąco? :)
Odpowiedź z 17.02.2024
Tak, instruktaż przed jazdą może odbyć się w języku angielskim. Należy zgłosić takie zapotrzebowanie bezpośrednio u instruktora, na etapie rezerwacji.
24.04.2022
Szanowni Państwo, czy w terminach 4,5,6 czerwca jest możliwość skorzystania z quadów i jazdy off-road dla 6 osób? Będzie to atrakcja związana z wieczorem kawalerskim. Jeżeli posidacie Państwo dodatkowe atrakcje związane z taką okolicznością poproszę o informacje. Jaka byłaby cena dla 6 osób za godzinę, jeżeli podzielilibyśmy się na dwa auta lub jeździli na zmianę, jako kierowca, a pozostali jako pasażerowie? Z wyrazami szacunku, Mateusz Świerczyński 509 594 514
Odpowiedź z 25.04.2022
Dzień dobry, dla grupy 6-osobowej sugerujemy zakup dwóch voucherów na jazde off-road https://prezentmarzen.com/jazda-off-road-jako-pasazer-wroclaw/ Jazda odbywałaby się jednocześnie dwoma autami, przy czym kierowca oraz pasażer mogą zmieniać miejsca. Preferowane terminy na chwilę obecną są dostępne. W przypadku jazdy quadami należy wykupić 6 voucherów (dla każdej osoby jeden voucher). Minimalna ilość uczestników niezbędna do realizacji jazdy to 2 osoby. Maksymalna ilość uczestników jazdy na torze to 4 osoby jednocześnie. Na chwilę obecną są dostępne miejsca 5 oraz 6/06.
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda OFF ROAD na prywatnym torze we Wrocławiu. Uczestnik zrealizuje jazdę w zależności od preferencji w roli pasażera lub kierowcy po odbyciu krótkiego szkolenia z instruktorem. Jazda realizowana jest samochodem terenowym i trwa 1 godzinę. 

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Przyjacielowi, który zawsze marzył o jeździe autem terenowym
  • Bliskiej osobie, która interesuje się motoryzacją
  • Każdemu, kto chciałby sprawdzić, jak wygląda jazda po bezdrożach

Jazda OFF ROAD

Jazda OFF ROAD u boku doświadczonego kierowcy to motoryzacyjna przygoda, która na długo zapada w pamięć. Przejażdżka realizowana jest niezawodnym autem terenowym marki Range Rover, Land Rover Discovery lub angielskim autem sportowym Tomcat. Każdy z nich zaskakuje niesamowitym stylem jazdy w najcięższych warunkach. Rodzaj auta wykorzystywanego do jazdy uzależniony jest od aktualnej dostępności wykonawcy. W przypadku Range Rover'a, osoba obdarowana może zabrać dodatkowo dwóch pasażerów. Jazda realizowana jest w zależności od posiadanych umiejętności i preferencji w roli pasażera i/lub kierowcy i trwa 1 godzinę.

Trasa przejazdu

Przejazd realizowany jest na prywatnym, zamkniętym torze off-roadowym o powierzchni 2 ha. Tor zagospodarowany jest różnymi przeszkodami, jak strome podjazdy i zjazdy, błoto czy głęboka woda, dzięki którym jazda dostarcza jeszcze więcej wrażeń. Przejażdżka OFF ROAD rozpoczyna się i kończy w należącej do całego kompleksu Stajni pod Topolami, co pozwala na wyjątkowe przejście z sielskiego klimatu w otoczeniu zwierząt do ryku silnika i potężnej dawki emocji.

Bezpieczeństwo

Jazda OFF ROAD realizowana jest z udziałem doświadczonego kierowcy, który odpowiednio zadba o bezpieczeństwo pasażerów, udzielając cennych rad kierującemu. Przekazanie kontroli nad pojazdem – możliwość prowadzenia auta – odbywa się pod jego ścisłym nadzorem. Do przejażdżki wykorzystywane jest auto terenowe z napędem na cztery koła, które przystosowane jest do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz zasady bezpieczeństwa.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala poznać emocje towarzyszące jeździe w wymagającym terenie
  • Dostarcza ogromnej dawki adrenaliny i niezapomnianych wrażeń
  • Jazda realizowana jest z udziałem doświadczonego instruktora

Realizacja

pinezka
Model pojazdu:  Range Rover lub Tomcat

Cena: 650 zł

ktoś kupił ten produkt
6 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto