Jazda OFF ROAD 4x4 – Poznań

3401

Jazda OFF ROAD odbywa się w Książu Wielkopolskim (60 km od Poznania). Osoba obdarowana zasiada za kierownicą samochodu terenowego – Nissan Patrol, a miejsce pasażera zajmuje instruktor.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

 • Mężczyźnie, który interesuje się motoryzacją
 • Przyjacielowi z Poznania, który lubi spędzać czas w aktywny sposób
 • Miłośnikowi OFF ROAD-u

Atrakcja

Atrakcja trwa w zależności od opcji 1 lub 2 godziny. Jazdy odbywają się na terenie toru OFF ROAD-owego, oraz bezdrożach które przebiegają głównie przez pobliskie lasy. Uczestnik przed przystąpieniem do jazdy odbędzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz budowy samochodu. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek pasażera to 12 lat)

Nissan Patrol

Nissan Patrol to japońskiej produkcji terenowy model samochodu, produkowany od 1951 roku. Samochód ten uznawany jest za najbardziej niezawodny wśród terenówek. Wykorzystywany do jazdy OFF ROAD w Poznaniu jest w wersji 3,0 TDI oraz 4,5 w benzynie. Samochody technicznie zmodyfikowane są w taki sposób, aby mogły przejechać po każdym terenie i uporały się z każdą przeszkodą. Dodatkowo wyposażone są w niezbędne akcesoria, tj. wyciągarki, liny, podnośniki, pasy, łopaty, itp.

Tor OFF ROAD

Niecałe 60 km od Poznania w Książu Wielkopolskim znajduje się tor OFF ROAD-owy, na którym rozpocznie się przygoda za kierownicą. Trasa rozpoczyna i kończy się w tym miejscu, a przebiega głównie przez lasy, bezdroża i wyrobiska żwirowe. Podczas jazdy nie zabraknie takich przeszkód jak wąskie podjazdy, zjazdy, trawersy, muldy, głębokiebłotne koleiny, oraz wiele innych, które mogą zaskoczyć kierowcę podczas jazdy.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Stwarzasz możliwość prowadzenia samochodu terenowego
 • Możesz zabrać ze sobą bliską osobę i wspólnie spędzić czas w oryginalny sposób.
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 61 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Specjalnie przygotowany tor off-roadowy znajduje się w Książu Wielkopolskim, około 60 km od centrum Poznania. Województwo wielkopolskie.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Auta wykorzystywane do realizacji jazdy to Nissan Patrol y61. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#Jacek-77

Prezent całkiem udany, zrealizowany w ciekawym terenie z dobrym instruktorem. Konkretna jazda dla konkretnych facetów.

#Sara

Dojazd do toru jest we własnym zakresie? Jeśli tak, na miejscu bedzie miejsce na zostawienie auta?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, to jest jazda w terenie, nie jest to zamknięty tor. Dojazd do miejsca spotkania jest we własnym zakresie i jest możliwość zostawienia auta na parkingu. Pozdrawiam, Dorota Pietrzak prezentmarzen.com

#Natalia

Witam. Czy znajdzie się jakis termin na weekend w listopadzie?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Zapraszam po zakupie do kontaktu z działem rezerwacji tel. 600 763 700. Rezerwacje zgłaszane są z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. Pozdarwiam Prezent Marzeń

#Anna

Witam, chciałam zapytać czy w czasie jazdy instruktor cały czas siedzi obok kierowcy? Czy w opcji godzinnej to jest godzina samej jazdy samochodem, czy w tym wliczony jest instruktaż?Jeśli tak to jak długo on trwa? Czy możliwie jest umówienie się na realizację atrakcji również w weekendy tzn sobota lub niedziela? Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam realizacje odbywają się 7 dni w tygodniu. Przez cały czas instruktor siedzi na miejscu pasażera, osoba obdarowana za kierownicą. Teoria przekazywana jest podczas jazdy. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

#Anka

Witam, zakupiłam ten "prezent" i dołączyłam życzenia, jednak w przesłanym elektronicznie voucher nie są one w całości. Czy na przysłanym tradycyjnym będą całe, gdyż bardzo mi na tym zalezy. Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, na voucherze możemy zmieścić do 300 znaków. Proszę zatem skrócić życzenia, które mają być nadrukowane.
Pozdrawiam
Gosia Serafińska
Prezent Marzeń

#Ania

witam, gdzie dokładnie ma miejsce ta jazda? pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, specjalnie przygotowany tor off-roadowy znajduje się w Książu Wielkopolskim, około 60 km od centrum Poznania.
Pozdrawiam
Małgorzata Serafińska
Prezent Marzeń

#Dariusz

Dzień dobry, jak technicznie wygląda realizacja zakupionego ,,prezentu marzeń'' jazda off road . z kim ustala się termin realizacji itd

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, po zakupieniu vouchera należy skontaktować się z działem rezerwacji, kontakt będzie podany na voucherze. Zazwyczaj to już osoba obdarowana z nami się kontaktuje ustalając termin na realizacje https://prezentmarzen.com/jak-to-dziala/.
Pozdrawiam
Małgorzata Serafińska
Prezent Marzeń

#sara ciba

osoba towarzysząca

Czy za osobę towarzyszącą się płaci? Czy trzeba wczesniej podac dane osoby towarzyszącwj? Jak to wygląda?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, osoba towarzysząca siedzi na miejscu pasażera z tyłu samochodu. Nie trzeba dodatkowo płacić i podawać jej danych. Serdecznie pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product