Jazda OFF ROAD 4x4 – Poznań

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

1 godz

Lokalizacja

Specjalnie przygotowany tor off-roadowy znajduje się w Książu Wielkopolskim, około 60 km od centrum Poznania. Województwo wielkopolskie.

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Auta wykorzystywane do realizacji jazdy to Nissan Patrol y61. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Ważność vouchera

365

2020-09-25
5/5

fajna przygoda

super prezent, jestem zadowolony

2020-08-18
5/5

jazda

Przemiły instruktor, dbał o dobrą atmosferę i wszystko tłumaczył w sposób ciekawy. Synio (10 lat) zachwycony i na pewno tu wrócimy! Dzięki Prezentmarzeń!

2020-08-07
5/5

Offroad

Super przygoda, dzięki znajomym mogłem w końcu spróbować czegoś nowego :) Fajny prezent i z wyglądu i z zawartości - polecam

2020-07-02
4/5

Jazda OFF ROAD 4x4 – Poznań

Off road brzmiał fajnie, więc kupiłam go sobie na urodziny - i zdecydowanie było warto!

2020-05-22
5/5

Jazda Offroad koło Poznania

Polecam wszystkim ten prezent, z synem bawiliśmy się naprawdę świetnie. Super przygotowany obiekt i mili instruktorzy. Synek nawet złapał zajawkę, na pewno odwiedzimy jeszcze raz ten tor.

2020-04-09
5/5

Jazda off road

Niezła zabawa, niesamowite doznania no i adrenalina, że hej. Cieszę się, że żona wpadła na taki pomysł z prezentem dla mnie. Polecam i sam jeszcze raz bym pojechał.

2019-12-05
5/5

Off-road

Niezła zabawa! Polecam prezent dla każdego kto lubi mocne wrażenia.

2019-11-19
4/5

off

Rozdroża, górki, wzniesienia, koleiny.. teren bardzo ciekawy pod względem ukształtowania. Nawet doświadczony kierowca jak ja nie może się nudzić. Satysfakcja gwarantowana.

2019-07-11
4/5

Zadowolony

Jestem mega zadowolony z prezentu w formie przejażdżki off road, polecam każdemu miłośnikowi jazdy po bezdrożach :)

2019-04-19
5/5

dla chłopaka

Nie wiedziałam za bardzo co mam kupić mojemu chłopakowi na święta i w pracy polecili mi właśnie coś takiego. Jak mu dałam zaproszenie na off road to się naprawdę zdziwił i był bardzo zadowolony. Chciał mnie zabrać jako osobę towarzyszącą tam ale ja mam słabe nerwy więc zamiast mnie pojechal jego brat. Po wszystkim cieszyli się mocno i długo opowiadali jak bardzo jest to ekstremalne. myślę że to idealny prezent dla wszystkich facetów, ja na pewno za rok znowu poszukam czegoś w tym stylu dla mojego chłopaka :)

2012-10-25
5/5

Prezent całkiem udany, zrealizowany w ciekawym terenie z dobrym instruktorem. Konkretna jazda dla konkretnych facetów.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

19.08.2020

Czy w grę wchodzi jazda w weekend czy realizacja tylko od poniedziałku do piątku?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

17.07.2020

Witam Czy prezent można podarować osobie nie mówiącej w języku polskim ? Byłaby opcja, aby instruktor mówił w języku angielskim ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Instruktor powinien mówić w języku angielskim, ale warto aby była przy tym osoba tłumacząca.

05.09.2019

Czy w aucie z tyłu jest miejsce dla dwóch osób? Chcemy wspólnie zrobić przezent koledze - kierowcy + dwie osoby z tyłu

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Osoba obdarowana może zaprosić 1 osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

16.07.2019

Dzień dobry, czy pakiet godzinny jest podzielony np. na 15 min szkolenia i 45 min jazdy samochodem, czy sama jazda trwa godzinę + ewentualne przygotowanie? Pozdrowienia

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Uczestnik przed przystąpieniem do jazdy odbędzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz budowy samochodu. Nie ma wydzielonego konkretnego czasu na to szkolenie, ale instruktorzy wiedzą, że klienci chcą pojeździć jak najdłużej i często większość informacji przekazują już w trakcie jazdy.

03.07.2019

Jeśli osoba obdarowana kieruje a obok siedzi jako pasażer instruktor to w takim razie z tyłu bedzie Siedzieć zaproszony pasażer obdarowanego?? Interesuje mnie również czy jest to w jakimś stopniu niebezpieczne? Czy samochód może się przewrócić na dach i komuś się coś może stać?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, osoba towarzysząca siedzi na tylnym siedzeniu, siadając na środku ma bardzo dobrą widoczność. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy. Auta posiadają napęd na 4 koła, są przystosowane do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany. Instruktor na bieżąco czuwa nad tym, aby przejazd był bezpieczny.

03.01.2018

Dojazd do toru jest we własnym zakresie? Jeśli tak, na miejscu bedzie miejsce na zostawienie auta?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
To jest jazda w terenie, nie jest to zamknięty tor. Dojazd do miejsca spotkania jest we własnym zakresie i jest możliwość zostawienia auta na parkingu. 

02.10.2017

Witam.
Czy znajdzie się jakis termin na weekend w listopadzie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam
Zapraszam po zakupie do kontaktu z działem rezerwacji tel. 600 763 700. Rezerwacje zgłaszane są z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.
Pozdarwiam
Prezent Marzeń

19.09.2016

Witam, chciałam zapytać czy w czasie jazdy instruktor cały czas siedzi obok kierowcy? Czy w opcji godzinnej to jest godzina samej jazdy samochodem, czy w tym wliczony jest instruktaż?Jeśli tak to jak długo on trwa? Czy możliwie jest umówienie się na realizację atrakcji również w weekendy tzn sobota lub niedziela?
Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam
realizacje odbywają się 7 dni w tygodniu. Przez cały czas instruktor siedzi na miejscu pasażera, osoba obdarowana za kierownicą. Teoria przekazywana jest podczas jazdy.
Serdecznie pozdrawiam
Agata/Prezent Marzeń

24.04.2016

Witam,
zakupiłam ten "prezent" i dołączyłam życzenia, jednak w przesłanym elektronicznie voucher nie są one w całości. Czy na przysłanym tradycyjnym będą całe, gdyż bardzo mi na tym zalezy.
Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
na voucherze możemy zmieścić do 300 znaków. Proszę zatem skrócić życzenia, które mają być nadrukowane.

Pozdrawiam

Gosia Serafińska

Prezent Marzeń

14.04.2016

witam,
gdzie dokładnie ma miejsce ta jazda?
pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
specjalnie przygotowany tor off-roadowy znajduje się w Książu Wielkopolskim, około 60 km od centrum Poznania.

Pozdrawiam
Małgorzata Serafińska
Prezent Marzeń

09.02.2016

Dzień dobry,
jak technicznie wygląda realizacja zakupionego ,,prezentu marzeń\'\' jazda off road . z kim ustala się termin realizacji itd

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
po zakupieniu vouchera należy skontaktować się z działem rezerwacji, kontakt będzie podany na voucherze. Zazwyczaj to już osoba obdarowana z nami się kontaktuje ustalając termin na realizacje https://prezentmarzen.com/jak-to-dziala/.
Pozdrawiam
Małgorzata Serafińska
Prezent Marzeń

02.01.2015

Czy za osobę towarzyszącą się płaci?
Czy trzeba wczesniej podac dane osoby towarzyszącwj? Jak to wygląda?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
osoba towarzysząca siedzi na miejscu pasażera z tyłu samochodu. Nie trzeba dodatkowo płacić i podawać jej danych.
Serdecznie pozdrawiam
Małgorzata Serafińska
Prezent Marzeń
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda OFF ROAD odbywa się w Książu Wielkopolskim (60 km od Poznania). Osoba obdarowana zasiada za kierownicą samochodu terenowego – Nissan Patrol, a miejsce pasażera zajmuje instruktor.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Mężczyźnie, który interesuje się motoryzacją
  • Przyjacielowi z Poznania, który lubi spędzać czas w aktywny sposób
  • Miłośnikowi OFF ROAD-u

Atrakcja

Atrakcja trwa w zależności od opcji 1 lub 2 godziny. Jazdy odbywają się na terenie toru OFF ROAD-owego, oraz bezdrożach które przebiegają głównie przez pobliskie lasy. Uczestnik przed przystąpieniem do jazdy odbędzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz budowy samochodu. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek pasażera to 12 lat)

Nissan Patrol

Nissan Patrol to japońskiej produkcji terenowy model samochodu, produkowany od 1951 roku. Samochód ten uznawany jest za najbardziej niezawodny wśród terenówek. Wykorzystywany do jazdy OFF ROAD w Poznaniu jest w wersji 3,0 TDI oraz 4,5 w benzynie. Samochody technicznie zmodyfikowane są w taki sposób, aby mogły przejechać po każdym terenie i uporały się z każdą przeszkodą. Dodatkowo wyposażone są w niezbędne akcesoria, tj. wyciągarki, liny, podnośniki, pasy, łopaty, itp.

Tor OFF ROAD

Niecałe 60 km od Poznania w Książu Wielkopolskim znajduje się tor OFF ROAD, na którym rozpocznie się przygoda za kierownicą. Trasa rozpoczyna i kończy się w tym miejscu, a przebiega głównie przez lasy, bezdroża i wyrobiska żwirowe. Podczas jazdy nie zabraknie takich przeszkód jak wąskie podjazdy, zjazdy, trawersy, muldy, głębokie błotne koleiny oraz wiele innych, które mogą zaskoczyć kierowcę podczas jazdy.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Stwarzasz możliwość prowadzenia samochodu terenowego
  • Możesz zabrać ze sobą bliską osobę i wspólnie spędzić czas w oryginalny sposób.
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Czas trwania:  1 godz
Zamów opakowanie ozdobne:  Nie

x

Produkt dodany do koszyka
Trwa przekierowanie ...

419 zł

Kup przez telefon

Ocena 

5/5
11