Jazda OFF ROAD 4x4 – Bydgoszcz (Świecie k. Bydgoszczy)

(3)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Wyprzedaż!

Czas trwania

1 godz

Lokalizacja

Camping 54, ul. Zamkowa 10, Świecie (ok. 50 km od Bydgoszczy). Wykonawca może ustalić inne miejsce o czym powiadomi uczestnika.

Pogoda

Jazdy realizowane przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. Skrajne upały, bądź duże mrozy mogą uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Prosimy o informację na etapie rezerwacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać min. 21 dni wcześniej. Prezent nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży. Wiek uczestnika powyżej 13 lat (wówczas realizacja w obecności prawnego opiekuna).

2021-04-12

Off road

Jazda 4x4 to fascynująca przygoda terenowym autem. Trasa przejazdu była świetna, wymagająca sprawdzenia swojej umiejętności. Ta przygoda na długo pozostanie w mojej pamięci.

2021-04-08

Polecam!

Prezent dostałem od szefa na święta! Super atrakcja na odstresowanie i spędzenie miło czasu! Polecam!

2021-04-07

Jazda off road

Niesamowita przygoda! Jazda terenowym autem 4x4 to duże wyzwanie, idealne dla osób chcących sprawdzić swoje umiejętności w terenowej jeździe. Godzinna jazda pełna wrażeń.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

01.06.2021

Dzień dobry, bardzo proszę o informację czy będzie możliwość zabrania pasażera. Kierowca będzie jeden, natomiast wiem, że będzie bardziej zadowolony, gdy będzie mógł zabrać osobę towarzyszącą. Z góry dziękuję za odpowiedź. Z pozdrowieniami, Aleksandra Łuczak

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Prosimy o informację na etapie rezerwacji.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda za kierownicą samochodu terenowego w Świeciu, ok. 50 km od Bydgoszczy. Przejażdżka realizowana jest autem Suzuki Vitara i trwa do wyboru 1 lub 2 godziny. Atrakcja poprzedzona jest krótkim szkoleniem.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Przyjacielowi z Bydgoszczy i okolic, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Bliskiej osobie, która chciałaby spróbować swoich sił w jeździe terenowej
  • Osobie, dla której OFF ROAD to pasja

Jazda OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD 4x4 to prezent, który zachwyci każdego pasjonata czterech kółek, a zwłaszcza aut z napędem na każde z nich. Jazda realizowana jest w roli kierowcy w towarzystwie doświadczonego instruktora oraz osoby towarzyszącej, którą można zaprosić na przejażdżkę w fotelu pasażera. Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie i zapozna uczestnika z budową samochodu, a w czasie jej trwania, zadba o bezpieczeństwo i posłuży cennymi wskazówkami. Wymagająca trasa przejazdu pozwoli w pełni wykorzystać możliwości auta marki Suzuki Vitara, którym realizowana jest jazda. To auto specjalnie przygotowane do OFF ROAD’u i wyposażone w niezbędny sprzęt. Z przyczyn niezależnych od wykonawcy, jazda może odbyć się innym samochodem.

Trasa przejazdu

Świecie i jego okolice oferują atrakcyjne warunki do jazdy OFF ROAD. Tereny obfitują w rozmaite lasy, pagórki, doliny i inne naturalne uwarunkowania terenu, które urozmaicają jazdę. Uczestnik zmierzy się na trasie z różnymi przeszkodami, jak strome zjazdy i podjazdy, pagórki, rowy, wąskie ścieżki, błotniste odcinki i inne. Na poziom trudności trasy wpływ ma również pogoda.

Bezpieczeństwo

Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje zasady jazdy terenowej, budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras, a ich stan techniczny podlega stałej kontroli.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas
  • Zachwyci każdego miłośnika motoryzacji
  • To prezent, który dostarczy niezapomnianych emocji
Czytaj więcej
Czas trwania:  1 godz

Cena: 369 zł