Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Szczecin

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Indywidualne szkolenie OFF ROAD trwa 3 godziny.

Lokalizacja

Realizacja prezentu może się odbyć w okolicach Szczecina lub Nowogardu.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Można zaprosić osobe towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne na terenie Polski prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Suzuki Vitara, Samurai, Nissan Patrol. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Szczecin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

  • miłośnikowi dużych wyzwań
  • kierowcy, który chciałby sprawdzić swoje umiejętności jazdy po ciężkim terenie
  • każdej osobie, która lubi jazdę OFF ROAD

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Szczecin

 

Indywidualne szkolenie OFF ROAD w Szczecinie to 3-godzinny kurs jazdy OFF ROAD, podczas którego uczestnik zdobędzie nowe umiejętności w dziedzinie jazdy terenowej, świetnie się przy tym bawiąc.

Szkolenie OFF ROAD to idealny prezent dla każdego, kto lubi samochody i ekstremalną, wyczynową jazdę. Liczne przeszkody, pagórki, doły wypełnione wodą, strome zjazdy, to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na osobę obdarowaną podczas tego przeżycia. Szkolenie OFF ROAD realizowane jest w okolicach Szczecina lub Nowogardu, na specjalnie przygotowanym torze offroadowym. Do dyspozycji są auta z napędem na cztery koła, marki Suzuki Vitara, Samurai i Nissan Patrol. Instruktorzy, to osoby związane z offroadem od wielu lat, czynnie biorący udział w rajdach oraz prowadzący szkolenia i nauki OFF ROAD, organizatorzy wielu imprez rajdowych typu przeprawowego. Indywidualne szkolenie to możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej, dzięki profesjonalistom i praktycznej – zasiadając za kółkiem samochodu terenowego.

 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • jazda OFF ROAD to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika wyzwań i adrenaliny
  • to nie tylko szkolenie, ale także niezapomniana przygoda
  • szkolenie OFF ROAD to zdobyta wiedza, którą będzie można jeszcze kiedyś wykorzystać

 

Cena: 1 035 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000621