Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Szczecinie

Indywidualne szkolenie OFF ROAD w Szczecinie to 3-godzinny kurs jazdy OFF ROAD, podczas którego zdobędziesz nowe umiejętności w dziedzinie terenowej jazdy, świetnie się przy tym bawiąc.

Szkolenie OFF ROAD to idealny prezent dla każdego, kto lubi samochody i ekstremalną, wyczynową jazdę. Liczne przeszkody, pagórki, doły wypełnione wodą, strome zjazdy, to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Ciebie podczas tego przeżycia. Szkolenie OFF ROAD realizowane jest w okolicach Szczecina lub Nowogardu, na specjalnie przygotowanym torze offroadowym. Do dyspozycji są auta z napędem na cztery koła, marki Suzuki Vitara, Samurai i Nissan Patrol. Instruktorzy, to osoby związane z offroadem od 15 lat, czynnie biorący udział w rajdach oraz prowadzący szkolenia i nauki OFF ROAD, organizatorzy wielu imprez rajdowych typu przeprawowego. Zdobądź wiedzę teoretyczną, dzięki profesjonalistom i zasiądź za kółkiem samochodu terenowego sprawdzając swoje umiejętności w praktyce.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Realizacja prezentu może się odbyć w okolicach Szczecina lub Nowogardu.

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Suzuki Vitara, Samurai, Nissan Patrol. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#misr98e

!!! Myślałem, że narobiłem w gacie w pewnym momencie, prawie dachowałem, a instruktor siedział spokojnie bo wiedział co potrafi maszyna! No moc, energia mało powiedziane. Było zajefajnie!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności