Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 we Wrocławiu

Stolica Górnego Śląska, poza piękną starówką i widokami panoramy racławickiej, ma również do zaoferowania niesamowite przeżycia w dziedzinie ekstremalnych sportów terenowych. Kurs OFF ROADu organizowany w Górach Kaczawskich (ok. 80 km dojazdu.). Będziesz miał zatem do czynienia z trasą zaprojektowaną specjalnie na potrzeby wymagających aut 4x4, czyli terenem niezwykle piaszczystym i posiadającym dużo zjazdów i podjazdów. Wstęp do kursu to krótkie szkolenie teoretyczne oraz wyjaśnienie podstawowych funkcji auta terenowego. Można się dowiedzieć do czego służy tak zwany "Girboks" oraz jaką funkcję pełni wyciągarka linowa. Początkujący kierowca, najpierw ma szansę na okiełznanie maszyny na polanie, na której odbywa się wstępny trening, następnie trasa prowadzi przez wały, kręte leśne ścieżki, końcowo rzucając wyzwanie w postaci wysokiej łąki, która stanowi ogromne wyzwanie skrywając w sobie przepastną ilość niebezpiecznych dziur oraz kolein. Trasa zwiększa poziom trudności wielokrotnie, gdy pojawią się opady atmosferyczne. Nad częścią merytoryczną oraz całościowym bezpieczeństwem czuwa profesjonalny instruktor. Kurs OFF ROADu to dobry wybór dla osoby, która chce kompleksowo poznać specyfikę dyscypliny sportowej zwanej OFF ROADem.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  okolice Wrocławia lub Góry Kaczawskie (ok. 80 km dojazdu)

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobe towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Szkolenie realizujemy samochodem terenowym Nissan Patrol. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#Krzysztof Ch.

Wszystko wypadło bardzo dobrze. Osoby prowadzące były kompetentne i sympatyczne. Ta ekipa jest godna polecenia.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności