Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Wrocław

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Indywidualne szkolenie OFF ROAD trwa 3 godziny.

Lokalizacja

Góry Kaczawskie (ok. 80 km dojazdu)

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Można zaprosić osobe towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne na terenie Polski prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Szkolenie realizujemy samochodem terenowym Nissan Patrol. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Wrocław

FAQ

03.07.2020
Witam, czy osobą towarzyszącą może być dziecko?
Odpowiedź z 03.07.2020
Witam, na trasie OFF ROAD pojawiają się liczne przeszkody, z kwestii bezpieczeństwa osobą towarzyszącą w aucie może być dziecko powyżej 15 r.ż.
30.06.2020
Dzień dobry, jaki jest minimalny wiek uczestnika, dlatego że chce kupić prezent dla męża, jako osobę towarzyszącą na pewno wezmie syna który ma 14 lat.
Odpowiedź z 30.06.2020
Dzień dobry, minimalny wiek pasażera to 12 lat, syn może jechać jako osoba towarzysząca. 
20.07.2019
Mam pytanie dotyczące szkolenia indywidualnego off Road Wrocław, czy osoba posiadająca woucher może zabrać osobę towarzyszącą
Odpowiedź z 22.07.2019
Tak, można zabrać osobę towarzyszącą do samochodu. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

  • miłośnikowi dużych wyzwań
  • kierowcy, który chciałby sprawdzić swoje umiejętności jazdy po ciężkim terenie
  • każdej osobie, która lubi jazdę OFF ROAD

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Wrocław

Indywidualne szkolenie OFF ROAD we Wrocławiu rozpoczyna się teoretycznym wstępem. Instruktor opowie o zasadach bezpieczeństwa, których trzeba przestrzegać. Następnie uczestnik ma czas na zapoznanie się z konstrukcją samochodu, podzespołami ważnymi podczas jazdy terenowej. Kolejnym krokiem jest nauczenie się obsługi napędów i niezbędnych akcesoriów przy jeździe OFF ROAD m.in. wyciągarki linowej, hi-lifta. Całe wstępne szkolenie jest niezbędne, aby wreszcie wsiąść za kierownicę samochodu 4x4. Początkowo trasa przebiega przez teren łatwiejszy i stopniowo przechodzi do cięższego. W pierwszych kilometrach jazdy OFF ROAD uczestnik będzie mógł zapoznać się z samochodem na polanie, by wreszcie wyjechać na trasę z licznymi przeszkodami – podjazdami, zjazdami, trawersami i terenami wodnisto-błotnymi.

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 we Wrocławiu przeprowadzane jest w Górach Kaczawskich (około 80 km od Wrocławia). Całość trwa około 3 godzin. Auta wykorzystywane do szkolenia to Nissan Patrol. Samochody są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • jazda OFF ROAD to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika wyzwań i adrenaliny
  • to nie tylko szkolenie, ale także niezapomniana przygoda
  • szkolenie OFF ROAD to zdobyta wiedza, którą będzie można jeszcze kiedyś wykorzystać

 

Cena: 2 250 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000156