Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Łodzi

Dla miłośników sportów motoryzacyjnych, mieszkających w Łodzi i okolicach przygotowano nie lada gratkę. Kurs OFF ROADu odbywający się cyklicznie zaledwie 12 kilometrów od Łodzi w miejscowości Nowa Gadka, to atrakcja która pozostawia trwały ślad w pamięci uczestnika. Tor przygotowany specjalnie na potrzeby pojazdów 4x4, to mocno błotnista trasa prowadząca przez liczne górki i wyboje oraz polany. Kurs zaczyna się krótkim przeszkoleniem teoretycznym oraz zapoznaniem się ze specyfikacją toru oraz pojazdu, w którym odbywać się będzie nauka. Uczestnicy poznają zasadę działania zapięcia blokady oraz działania reduktora oraz jakie są rodzaje opon wykorzystywanych na co dzień w jeździe terenowej. Jeep to podstawowy wybór wielu profesjonalnych instruktorów, jak i również marka pojazdu, która pozostaje do dyspozycji kursanta. Nad bezpieczeństwem całego kursu czuwa instruktor, który towarzyszy uczestnikowi podczas całej atrakcji. Kurs OFF ROADu to niesamowite przeżycie, spora doza zabawy ale przede wszystkim nauka jazdy technicznej, która jest podstawą do dalszego szlifowania umiejętności. Spróbuj podjąć wyzwanie i zmierzyć swoje umiejętności na profesjonalnym torze!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.7/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  12 kilometrów od centrum Łodzi, miejscowość Nowa Gadka

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa około 4 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Auta wykorzystywane do szkolenia to Jeep Grand Cherokee, Opel Frontera. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#Jeziera

Świetna opcja, gdyż instruktor widać, że ma doświadczenie, doskonale tłumaczy i motywuje do nauki, która jest wyjątkową zabawą. Pozdrawiam

#PanJapa

Polecam już na samym początku! Profesjonalna obsługa sklepu internetowego wszystko czysto i przejrzyście. Samochody "igła" stworzone do tej roli! Instruktorzy odpowiednio przygotowani. Pozdrawiam

#pabs

Kurs okazał się niezłym wyborem, choć liczyłem na większą dawkę adrenaliny. Instruktor okazał się profesjonalistą. Sama jazda w terenie była ciekawym doświadczeniem po codziennej dawce jazdy po mieście.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności