Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Łódź

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Indywidualne szkolenie OFF ROAD trwa około 4 godzin.

Lokalizacja

12 kilometrów od centrum Łodzi, miejscowość Nowa Gadka

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Auta wykorzystywane do szkolenia to Jeep Grand Cherokee, Opel Frontera. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Ważność vouchera

365

2016-02-04
5/5

ale_dobre_te_jazdy_ojoj

Świetna opcja, gdyż instruktor widać, że ma doświadczenie, doskonale tłumaczy i motywuje do nauki, która jest wyjątkową zabawą. Pozdrawiam

2014-03-06
5/5

Polecam już na samym początku! Profesjonalna obsługa sklepu internetowego wszystko czysto i przejrzyście. Samochody ""igła"" stworzone do tej roli! Instruktorzy odpowiednio przygotowani. Pozdrawiam

2012-10-12
4/5

Kurs okazał się niezłym wyborem, choć liczyłem na większą dawkę adrenaliny. Instruktor okazał się profesjonalistą. Sama jazda w terenie była ciekawym doświadczeniem po codziennej dawce jazdy po mieście.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

  • mężczyźnie, który uwielbia adrenalinę i wyzwania
  • każdemu, kto chce spróbować swoich sił w OFF ROAD
  • miłośnikowi mocnych wrażeń podczas jazdy

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Łódź

Dla miłośników sportów motoryzacyjnych, mieszkających w Łodzi i okolicach przygotowano nie lada gratkę. Indywidualne szkolenie OFF ROAD'u odbywający się zaledwie 12 kilometrów od Łodzi w miejscowości Nowa Gadka, to przygoda która pozostawia trwały ślad w pamięci uczestnika. Tor przygotowany specjalnie na potrzeby pojazdów 4x4, to mocno błotnista trasa prowadząca przez liczne górki i wyboje oraz polany. Kurs zaczyna się krótkim przeszkoleniem teoretycznym oraz zapoznaniem się ze specyfikacją toru oraz pojazdu, w którym odbywać się będzie nauka. Auta wykorzystywane do szkolenia to Jeep Grand Cherokee i Opel Frontera. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy. Uczestnicy poznają zasadę działania zapięcia blokady oraz reduktora, a także jakie są rodzaje opon wykorzystywanych na co dzień w jeździe terenowej. Nad bezpieczeństwem całego kursu czuwa instruktor, który towarzyszy uczestnikowi podczas całej atrakcji. Kurs OFF ROAD'u to niesamowite przeżycie, spora doza zabawy ale przede wszystkim nauka jazdy technicznej, która jest podstawą do dalszego szlifowania umiejętności.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny
  • to nie tylko przyjemność, ale prawdziwa nauka jazdy terenowej
  • szkolenie OFF ROAD to maksimum wrażeń podczas jazdy
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 1 235 zł

P0000154

Ocena 

5/5
3