Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Łódź

3401

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

 • mężczyźnie, który uwielbia adrenalinę i wyzwania
 • każdemu, kto chce spróbować swoich sił w OFF ROAD
 • miłośnikowi mocnych wrażeń podczas jazdy

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Łódź

Dla miłośników sportów motoryzacyjnych, mieszkających w Łodzi i okolicach przygotowano nie lada gratkę. Indywidualne szkolenie OFF ROAD'u odbywający się zaledwie 12 kilometrów od Łodzi w miejscowości Nowa Gadka, to przygoda która pozostawia trwały ślad w pamięci uczestnika. Tor przygotowany specjalnie na potrzeby pojazdów 4x4, to mocno błotnista trasa prowadząca przez liczne górki i wyboje oraz polany. Kurs zaczyna się krótkim przeszkoleniem teoretycznym oraz zapoznaniem się ze specyfikacją toru oraz pojazdu, w którym odbywać się będzie nauka. Auta wykorzystywane do szkolenia to Jeep Grand Cherokee i Opel Frontera. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy. Uczestnicy poznają zasadę działania zapięcia blokady oraz reduktora, a także jakie są rodzaje opon wykorzystywanych na co dzień w jeździe terenowej. Nad bezpieczeństwem całego kursu czuwa instruktor, który towarzyszy uczestnikowi podczas całej atrakcji. Kurs OFF ROAD'u to niesamowite przeżycie, spora doza zabawy ale przede wszystkim nauka jazdy technicznej, która jest podstawą do dalszego szlifowania umiejętności.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny
 • to nie tylko przyjemność, ale prawdziwa nauka jazdy terenowej
 • szkolenie OFF ROAD to maksimum wrażeń podczas jazdy
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  12 kilometrów od centrum Łodzi, miejscowość Nowa Gadka

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie OFF ROAD trwa około 4 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Auta wykorzystywane do szkolenia to Jeep Grand Cherokee, Opel Frontera. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#Jeziera

Świetna opcja, gdyż instruktor widać, że ma doświadczenie, doskonale tłumaczy i motywuje do nauki, która jest wyjątkową zabawą. Pozdrawiam

#PanJapa

Polecam już na samym początku! Profesjonalna obsługa sklepu internetowego wszystko czysto i przejrzyście. Samochody "igła" stworzone do tej roli! Instruktorzy odpowiednio przygotowani. Pozdrawiam

#pabs

Kurs okazał się niezłym wyborem, choć liczyłem na większą dawkę adrenaliny. Instruktor okazał się profesjonalistą. Sama jazda w terenie była ciekawym doświadczeniem po codziennej dawce jazdy po mieście.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product