Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Łódź

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Indywidualne szkolenie OFF ROAD trwa 4-4,5h w zależności od warunków atmosferycznych.

Lokalizacja

12 kilometrów od centrum Łodzi, miejscowość Nowa Gadka

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić za dodatkową opłatą osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek - 6 lat. Osoba dorosła - 50 zł. Dziecko powyżej 10 roku życia - 30 zł.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

Wymagania

Osoba obdarowana musi posiadać ważne na terenie Polski prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Auta wykorzystywane do szkolenia to Nissan Patrol Y60 i Nissan Patrol Y61. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-12

Prezent otrzymałem od żony. Jeździłem juz autem terenowym, jednak indywidualne szkolenie jest nie do porwania. Było to super wyzwanie z mocną dawką adrenaliny. Prezent był trafiony

2021-03-27

Mój tata jest fanem motoryzacji, więc kupienie mu jazdy off Road było super prezentem !! Tata nigdy nie przeżył takiej adrenaliny, a wyciąganie auta z błota to tylko dodatkowa frajda.

2016-02-04

Świetna opcja, gdyż instruktor widać, że ma doświadczenie, doskonale tłumaczy i motywuje do nauki, która jest wyjątkową zabawą. Pozdrawiam

Dodaj Opinię

Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Łódź

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

  • mężczyźnie, który uwielbia adrenalinę i wyzwania
  • każdemu, kto chce spróbować swoich sił w OFF ROAD
  • miłośnikowi mocnych wrażeń podczas jazdy

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Łódź

Dla miłośników sportów motoryzacyjnych, mieszkających w Łodzi i okolicach przygotowano nie lada gratkę. Indywidualne szkolenie OFF ROAD'u odbywający się zaledwie 12 kilometrów od Łodzi w miejscowości Nowa Gadka, to przygoda która pozostawia trwały ślad w pamięci uczestnika. Tor przygotowany specjalnie na potrzeby pojazdów 4x4, to mocno błotnista trasa prowadząca przez liczne górki i wyboje oraz polany. Kurs zaczyna się krótkim przeszkoleniem teoretycznym oraz zapoznaniem się ze specyfikacją toru oraz pojazdu, w którym odbywać się będzie nauka. Auta wykorzystywane do szkolenia to Nissan Patrol Y60 i Nissan Patrol Y61. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy. Uczestnicy poznają zasadę działania zapięcia blokady oraz reduktora, a także jakie są rodzaje opon wykorzystywanych na co dzień w jeździe terenowej. Nad bezpieczeństwem całego kursu czuwa instruktor, który towarzyszy uczestnikowi podczas całej atrakcji. Kurs OFF ROAD'u to niesamowite przeżycie, spora doza zabawy ale przede wszystkim nauka jazdy technicznej, która jest podstawą do dalszego szlifowania umiejętności. Osoba obdarowana może zaprosić za dodatkową opłatą osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek - 6 lat. Osoba dorosła - 50 zł + dziecko do 10 roku życia gratis Dziecko powyżej 10 roku życia - 30 zł.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny
  • to nie tylko przyjemność, ale prawdziwa nauka jazdy terenowej
  • szkolenie OFF ROAD to maksimum wrażeń podczas jazdy

Realizacja

Cena: 2 340 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000154