Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4

(52)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

  • każdemu pasjonatowi jazdy terenowej OFF ROAD
  • miłośnikowi dużych wyzwań
  • kierowcy, który chciałby sprawdzić swoje umiejętności jazdy po ciężkim terenie

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4

Podczas szkolenia entuzjastyczni i pełni werwy instruktorzy pokażą jak wykorzystywać wszystkie możliwości samochodu terenowego. Na samym początku szkolenia uczestnik pozna samochód i jego budowę. Zdobędzie informacje o systemach obecnych w samochodzie, ich funkcjach i poprawnym wykorzystywaniu. Dowie się jak należy posługiwać się „napędami”, co to jest i do czego tak naprawdę  służy reduktor, jak działa i po co jest blokada dyferencjału, kiedy i jak dobierać odpowiedni bieg do panującej sytuacji, a nawet pozornie prostej rzeczy, jak obsługa kierownicy i sprzęgła.
Szkolenie nie może pominąć takich zagadnień jak obsługa wyciągarki i sposobów jej używania (tj. bezpieczeństwo kierowcy i samego urządzenia), a w końcu pokazanie po co jest i jak działa: szekla, zblocze, hi-lift, czy lina kinetyczna.
Następnie zasiadając za kierownicą auta osoba obdarowana opanuje techniki jazdy pozwalające na pokonywanie stromych podjazdów, zjazdów, trawersów. Nauczy się jak powinien wyglądać prawidłowy przejazd przez przeszkody wodne, błotne i piaszczyste oraz jak w sytuacjach pozornie bez wyjścia można poradzić sobie i jak pomóc innemu posiadaczowi auta terenowego.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • szkolenie obejmuje wszystkie aspekty jazdy OFF ROAD
  • to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności pod czujnym okiem instruktorów
  • jazda OFF ROAD to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika wyzwań i adrenaliny