Wyprawa OFF ROAD

(47)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Wyprawa OFF ROAD w realizowana w wymagającym terenie pod opieką doświadczonego instruktora. Długość wyprawy, liczba uczestników oraz jej szczegółowy program uzależnione są od wybranej lokalizacji.

Komu podarować wyprawę OFF ROAD?

  • Grupie przyjaciół, którzy interesują się motoryzacją
  • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Wszystkim tym, którzy uwielbiają OFF ROAD i chętnie przetestują nowe trasy

Wyprawa OFF ROAD

Wyprawa OFF ROAD to przygoda, której główną atrakcją jest jazda autem terenowym. Przejażdżka OFF ROAD przeznaczona jest dla jednej lub kilku osób i zwykle odbywa się weekendowo z noclegiem lub realizowana jest jednego dnia i trwa kilka godzin. Wyprawa stwarza doskonałą okazję, by nacieszyć się jazdą w wymagających warunkach zarówno w roli kierowcy i pasażera, bowiem jej uczestnicy mogą zamieniać się rolami. W wyprawie uczestniczy również instruktor, który czuwa nad jej bezpiecznym przebiegiem. Trasa wiedzie przez malownicze tereny, pełne naturalnych przeszkód, których pokonywanie dostarczy niesamowitej adrenaliny. Wyjazd OFF ROAD urozmaicony jest dodatkowymi atrakcjami, które pozwalają jeszcze pełniej i ciekawiej wykorzystać wolny czas.

Bezpieczeństwo

Wyprawy OFF ROAD realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala przeżyć fantastyczną przygodę
  • Spełnia marzenie o jeździe autem terenowym
  • Dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji

Cena od: 500 zł

Dostępne w
10 lokalizacjach!