Wyprawa OFF ROAD – panorama Beskidu Śląskiego

3401

Jazda za kierownicą samochodu terenowego po górach. Wyprawa 4x4 realizowana jest w Wiśle w Beskidzie Śląskim i trwa ok. 2 godziny. Osoba obdarowana może zaprosić do 3 osób towarzyszących i zmieniać się z nimi na fotelu kierowcy.

Komu podarować wyprawę OFF ROAD?

 • Miłośnikowi samochodów terenowych i jazdy OFF ROAD
 • Pasjonatowi górskich wycieczek i malowniczych widoków
 • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę 

Wyprawa OFF ROAD Beskid Śląski

Wyprawa OFF ROAD wśród malowniczej panoramy Beskidu Śląskiego to niezapomniana i pełna emocji przygoda, która pozwala zdobyć górskie szczyty za kierownicą samochodu terenowego. W czasie wyprawy osoba obdarowana będzie miała okazję zobaczyć największe atrakcje Wisły. Przewidziana jest również przerwa na kawę na tarasie widokowym. 

Widoki

W trakcie wyprawy 4x4 osoba obdarowana zdobędzie szczyt góry Soszów oraz Trzy Kopce, przejedzie najbardziej widokowymi trasami Beskidu i zrelaksuje się na tarasie widokowym przy filiżance kawy. Podczas jazdy szutrowymi, kamienistymi trasami będzie można podziwiać zalew na Wiśle, Pałac Prezydencki, skocznię, dolinę miasta Wisły i całą panoramę Beskidu. 

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do jazdy osoba obdarowana przejdzie krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa oraz technik jazdy samochodem terenowym. Nad prawidłowym przebiegiem realizacji przez cały czas czuwa instruktor, który w trakcie wyprawy zajmuje miejsce pasażera. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B i nie może znajdować się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o wyprawie samochodem terenowym w góry
 • stwarza okazję do podziwiania malowniczych górskich widoków z nowej perspektywy
 • dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Wisła 399 zł

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.3/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jarzębata 11, Wisła

 • Czas trwania

  około 2 godziny.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić maksymalnie 3 osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi mieć ukończone 18 lat i posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep.

#Kamila Chęcińska

Było naprawdę fajnie, instruktor opowiadał o terenie, okolicy, było też sporo ekstremalnych momentów, kiedy musieliśmy przejechać przez trudny teren, ale udało się! Polecam każdemu!

#KAcper90

Przyznam, że widoki mnie zachwyciły. Dodatkowo, odwiedziliśmy po drodze tyle atrakcji, świetna sprawa dla osób, które chciałyby w niebanalny sposób zwiedzić te zakątki.

#salomon

Super! Tylko te widoki troszeczkę rozpraszają, bo człowiek i chce prowadzić i podziwiać . No ale nie można mieć wszystkiego, wolałem się skupić na prowadzeniu auta ! Jednak to mnie bardziej kręci! Polecam

#Ania

Witam, czy po wykupieniu prezentu jest szansa na wykorzystanie go w I połowie września b.r. w weekend? (sobota lub niedziela) Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam, Ania Waletko

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak - w celu ustalenia terminu należy po zakupie vouchera skontaktować się z naszym Działem Rezerwacji (tel. 600763700) z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Ewelina

WItam, czy osoba obdarowana prowadzi samochód czy instruktor?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, prowadzi osoba obdarowana. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności
product