• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Wyprawa OFF ROAD - Panorama Beskidu Śląskiego

1

Masyw Beskidu Śląskiego to wyjątkowo urokliwe miejsce. Znajdziesz tutaj mnóstwo pięknych szczytów poprzecinanych urokliwymi dolinami. Zdobycie ich gwarantuje niezapomniane widoki i radość. Czy chciałbyś to osiągnąć w sposób inny niż wszyscy? Czy chciałbyś połączyć podziwianie widoków z odrobiną szaleństwa, adrenaliny i przygody? Jeśli tak, to proponujemy Ci nie zapomnianą  przygodę "podziwianie panoramy Beskidu Śląskiego z pokładu prawdziwego Jeepa".

W trakcie naszej 2h wyprawy zdobędziemy szczyt góry Soszów oraz Trzy Kopce, przejedziemy najbardziej widokowymi trasami Beskidu, znajdziemy czas na chwilę relaksu na tarasie widokowym przy filiżance kawy. Podczas jazdy szutrowymi, kamienistymi trasami będziemy podziwiać zalew znajdujący się na Wiśle, Pałac Prezydencki, skocznię, dolinę miasta Wisły i całą Panoramę Beskidu. Nie zabraknie również odrobiny adrenaliny wynikającej z pokonywania trudnych przeszkód terenowych, ostrych zjazdów i podjazdów. Przekonasz się co potrafi samochód terenowy i czy ma jakieś ograniczenia. Nasza wyprawa to trzymająca w napięciu przygoda z olbrzymią dozą relaksu i nastawieniem na piękno krajobrazu.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Wisła 399 zł

Ocena atrakcji

4.3/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jarzębata 11

 • Czas trwania

  Czas trwania jazdy to 2 godziny.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację. W takim przypadku realizacja prezentu zostanie przełożona na najbliższy dostępny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić maksymalnie 3 osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Minimalny wiek osoby obdarowanej to 18 lat. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep.

#Kamila Chęcińska

Było naprawdę fajnie, instruktor opowiadał o terenie, okolicy, było też sporo ekstremalnych momentów, kiedy musieliśmy przejechać przez trudny teren, ale udało się! Polecam każdemu!

#KAcper90

Przyznam, że widoki mnie zachwyciły. Dodatkowo, odwiedziliśmy po drodze tyle atrakcji, świetna sprawa dla osób, które chciałyby w niebanalny sposób zwiedzić te zakątki.

#salomon

Super! Tylko te widoki troszeczkę rozpraszają, bo człowiek i chce prowadzić i podziwiać . No ale nie można mieć wszystkiego, wolałem się skupić na prowadzeniu auta ! Jednak to mnie bardziej kręci! Polecam

#Ania

Witam, czy po wykupieniu prezentu jest szansa na wykorzystanie go w I połowie września b.r. w weekend? (sobota lub niedziela) Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam, Ania Waletko

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak - w celu ustalenia terminu należy po zakupie vouchera skontaktować się z naszym Działem Rezerwacji (tel. 600763700) z minimum tygodniowym wyprzedzeniem. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Ewelina

WItam, czy osoba obdarowana prowadzi samochód czy instruktor?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, prowadzi osoba obdarowana. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności