Wyprawa na quadach

Wycieczka quadami po okolicy. Wyprawy realizowane w 9 lokalizacjach w całej Polsce. Prezent przeznaczony dla 1, 2 lub 3 osób w zależności od wybranej opcji i lokalizacji. 

Komu podarować wyprawę na quadach?

  • Mężczyźnie uzależnionemu od adrenaliny
  • Miłośnikowi jazdy po bezdrożach
  • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę

Wyprawa na quadach

Wyprawa na quadach to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników przygód i ekstremalnych emocji. Jazdy realizowane są w terenie, gdzie na uczestników czekają strome wzniesienia i zjazdy, piaszczyste i bagniste tereny oraz wąskie rowy, kałuże i bajora. Pokonanie przeszkód terenu nie tylko wymaga odwagi i sprytu, ale też dostarcza potężnej dawki adrenaliny, dzięki czemu wyprawa na quadach na długo zapisze się w pamięci.

Bezpieczeństwo

Wyprawy na quadach realizowane są pod opieką instruktora, jadącego na oddzielnym quadzie. Przed przystąpieniem do jazdy, uczestnik przejdzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi quada oraz zostanie zaopatrzony w kask. W zależności od lokalizacji, prezent można zrealizować od 16 lub 18 roku życia (osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna). Zabroniony jest udział w wyprawie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

To dobry pomysł na prezent ponieważ

  • spełnisz marzenie o przejażdżce quadem
  • stworzysz okazję do przeżycia prawdziwej przygody
  • podarujesz wymarzony prezent, który na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Katowice 399 zł Kielce 499 zł Krosno 465 zł Łódź 790 zł Olsztyn 439 zł Rajcza 499 zł Suwałki 450 zł Władysławowo 380 zł Wrocław 499 zł Zakopane 399 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł