Wyprawa na quadach

(20)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Wycieczka quadami po okolicy. Wyprawy realizowane w 9 lokalizacjach w całej Polsce. Prezent przeznaczony dla 1, 2 lub 3 osób w zależności od wybranej opcji i lokalizacji. 

Komu podarować wyprawę na quadach?

  • Mężczyźnie uzależnionemu od adrenaliny
  • Miłośnikowi jazdy po bezdrożach
  • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę

Wyprawa na quadach

Wyprawa na quadach to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników przygód i ekstremalnych emocji. Jazdy realizowane są w terenie, gdzie na uczestników czekają strome wzniesienia i zjazdy, piaszczyste i bagniste tereny oraz wąskie rowy, kałuże i bajora. Pokonanie przeszkód terenu nie tylko wymaga odwagi i sprytu, ale też dostarcza potężnej dawki adrenaliny, dzięki czemu wyprawa na quadach na długo zapisze się w pamięci.

Bezpieczeństwo

Wyprawy na quadach realizowane są pod opieką instruktora, jadącego na oddzielnym quadzie. Przed przystąpieniem do jazdy, uczestnik przejdzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi quada oraz zostanie zaopatrzony w kask. W zależności od lokalizacji, prezent można zrealizować od 16 lub 18 roku życia (osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna). Zabroniony jest udział w wyprawie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

To dobry pomysł na prezent ponieważ

  • spełnisz marzenie o przejażdżce quadem
  • stworzysz okazję do przeżycia prawdziwej przygody
  • podarujesz wymarzony prezent, który na długo pozostanie w pamięci

Cena od: 400 zł

Dostępne w
9 lokalizacjach!