Wyprawa na quadach – Łódź

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Godzinna jazda na torze i godzinna wyprawa w teren.

Lokalizacja

ul. Ogrodników 2 b, Nowa Gadka, ok. 12 km od centrum Łodzi

Więcej informacji

Pogoda

Prezent całoroczny. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Udział w wyprawie bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrepujący ruchów strój, który można zabrudzić, ochraniacze.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejsce realizacji należy zabrać voucher prezentowy. Obowiązkowa kominiarka pod kask możliwa do nabycia na miejscy w cenie 20 zł/szt.

Informacje dodatkowe

Warunkiem odbycia jazdy jest konieczność przeczytania, akceptacji i podpisania przed jazdą regulaminu. Obowiązkowa kominiarka pod kask ze względów higienicznych. Możliwość zakupu na miejscu przed jazdą w cenie 20 zł/szt. Dodatkowo możliwość zakupu jednorazowego kombinezonu ochronnego - 20 zł/szt.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Wyprawa na quadach – Łódź

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Wyprawa na quadach to godzinna przejażdżka na torze OFF ROAD w okolicy Łodzi oraz godzinna jazda w terenie. W zależności od wybranej opcji jazda przeznaczona jest dla jednej lub dwóch osób.

KOMU PODAROWAĆ JAZDĘ QUADEM?

  • Miłośnikom jazdy OFF ROAD
  • Kierowcom, którzy nie boją się wyzwań
  • Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć emocjonującą przygodę

Wyprawa na quadach

Jazda na quadach to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich fanów motoryzacji, lubiących nowe wyzwania za kierownicą pojazdów terenowych. Dwugodzinna jazda podzielona jest na indywidualną jazdą na torze OFF ROAD oraz wyprawę w teren naturalny. Każdy z etapów trwa godzinę. Uczestnik zmierzy się więc zarówno trudnościami, jakie utworzyły warunki naturalne lasów i łąk oraz tymi, które przygotowane zostały na atrakcyjnym torze o powierzchni 2 ha. Obowiązkowa kominiarka pod kask ze względów higienicznych. Możliwość zakupu na miejscu przed jazdą w cenie 20 zł/szt.

QUADY

Wyprawa na quadach w Łodzi realizowana jest na znanych i cenionych quadach japońskich marek, dysponujących dużą mocą i napędem 4x4. Bazę dostępnych quadów tworzą przeprawowe pojazdy o pojemnościach od 660 do 750 m3, a są nimi quady marki: Honda, Kawasaki, Suzuki, Polaris.

TOR OFF ROAD

Tor o powierzchni około 2 ha zlokalizowany jest w miejscowości Nowa Gadka, przy trasie nr 71: Rzgów – Pabianice.  Na terenie toru  znajdują się między innymi wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, odcinki błotne, rowy wodne itp. Trasa została przygotowana w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

BEZPIECZEŃSTWO

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. W czasie przejażdżki instruktor nieustannie czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o terenowej jeździe quadem
  • Pozwala sprawdzić swoje umiejętności na prawdziwym torze OFF ROAD
  • Jest oryginalnym podarunkiem w postaci przeżycia, pełnym niezapomnianych emocji

 

Realizacja

pinezka
Liczba osób:  1 osoba

Cena: 1 299 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto