Jazda quadem

3401

Jazda quadem w terenie lub na specjalnie przygotowanym torze OFF ROAD (w zależności od lokalizacji). Prezent dostępny w 14 miastach w całej Polsce.

Komu podarować jazdę quadem?

 • Miłośnikowi motoryzacji
 • Amatorowi jazdy po bezdrożach
 • Każdemu, kto chciałby zaznać niezapomnianych emocji

Atrakcja

Jazda na quadach to niezapomniana przygoda i emocjonujące wyzwanie dla każdego kierowcy! Jazda po nierównym terenie, pełnym podjazdów, zjazdów, błotnistych, bądź piaszczystych odcinków trasy dostarczy potężnej dawki adrenaliny i pozwoli zdobyć nowe umiejętności. 

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Spełnisz marzenie o przejażdżce quadem
 • Stworzysz okazję do nauki pokonywania przeszkód w terenie
 • Podarujesz oryginalny prezent, pełen niezapomnianych emocji
Czytaj więcej >

Czas trwania

Cena od:

78.999948000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Cena od:

78.999948000000

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Kraków

Kup w zestawie 6 lokalizacji

PrezentMarzeń - Kraków249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Wybierz lokalizację.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej lokalizacji.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić).

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 lub 18 roku życia w zależności od lokalizacji. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność prawnego opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada pod okiem instruktora jadącego na oddzielnym quadzie. Sprzęt na jakim odbywają się jazdy różni się w zależności od wybranej lokalizacji.

#Kokon

Ekstremalna jazda, super przeżycie i niezapomniane wspomnienia. Osobiście byłem bardzo zadowolony.

#Justyna Nowakowska

jazda quadem Katowcie

Dzien dobry! Chcialabym zapytać, czy kwota prezentu obejmuje już pełną jego ofertę, czy na miejscu nie trzeba zapłącić np. za paliwo, lub dodatkową usługę, która jednak musi zostać wykupiona?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, podana cena jest ceną całkowitą za prezent. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

#Magda Goszczyńska

wymagania

Czy wymagane jest posiadanie prawa jazdy? Jakie jest ograniczenie wiekowe i jeśli jest to 18 lat, to czy wystarczy okazanie paszportu zamiast dowodu osobistego? W jaki sposób po zakupie vouchera można się z państwem skontaktować aby ustalić termin?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, prezent jest dostępny od 16 r.ż. Na voucherze jest kontakt do działu rezerwacji mail/telefon. Poniżej informacja, jak dokonać rezerwacji: "Jeśli chcesz zarezerwować prezent, wyślij maila na adres rezerwacja@prezentmarzen.pl, bardzo prosimy o podanie w treści maila następujących informacji: -numer rezerwacyjny vouchera, -imię i nazwisko, -telefon kontaktowy, -propozycję 2-3 preferowanych terminów, lub skontaktuj się z naszym Działem Rezerwacji pod numerem telefonu 600 763 700. Rezerwacji prezentu należy dokonywać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem, jest ona ustalana w ciągu 2-3 dni roboczych." Pozdrawiam Katarzyna Kulińska Prezent Marzeń

#Magda Goszczyńska

przeszkolenie

Czy poza godzinną jazdą samą w sobie jest wcześniej przeszkolenie z instruktorem?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, na początku jest krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa i obsługi quada. Pozdrawiam Katarzyna Kulińska Prezent Marzeń

#ewa król

wydłużenie czasu

Witam, czy jest możliwość wydłużenia czasu i z jakim dodatkowym kosztem się to wiąże? ewa

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, można wykupić podwójny, potrójny voucher (czyli 2-3sztuki), niektóre lokalizacje maja opcję +1 godzina. Proszę o informację o jaką lokalizację Pani pyta. Mamy też dłuższe wyprawy na quadach: https://prezentmarzen.com/wyprawa-na-quadach-w-suwalkach/ https://prezentmarzen.com/wyprawa-na-quadach-dla-dwojga-w-katowicach/ Pozdrawiam serdecznie, Dorota Pietrzak prezentmarzen.pl

#Katarzyna Wechman

poznan -lokalizacja

witam, gdzie w poznaniu odbywa się jazda? czy termin 16 luty byłby wolny?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, lokalizacja Głuchowo ok. 30km od Poznania. Termin jest do ustalenia:) Pozdrawiam serdecznie, Dorota Pietrzak prezentmarzen.pl

Podobne produkty

Social Media
Płatności
product