Jazda quadem – Częstochowa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Kopalnia piasku Biskupice, ok. 20 km od Częstochowy

Więcej informacji

Pogoda

Prezent realizowany sezonowo od 20 marca do 30 listopada. Realizacja może nie odbyć się z przyczyn technicznych lub niekorzystnych warunków pogodowych. Wówczas należy uzgodnić inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba (lub osoby) obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie odporne na wodę i błoto, ochraniacze oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrępujący ruchów, który można zabrudzić.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się w grupach 1-5 quadów. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców/opiekuna prawnego. Wymagana jest także ich obecność w trakcie realizacji na oddzielnym quadzie.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda quadem – Częstochowa

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazda quadem na terenie kopalni piasku Biskupice, ok. 20 km od centrum Częstochowy. Atrakcja obejmuje szkolenie z obsługi pojazdu i samodzielną jazdę w terenie. Jazda quadem przeznaczona jest dla 1 lub 2 osób. Czas trwania zależy od wybranej opcji.

Komu podarować jazdę quadem?

  • Mężczyźnie, który pasjonuje się motoryzacją
  • Bliskiej osobie, która uwielbia jazdę w terenie
  • Osobie, która zawsze chciała spróbować swoich sił za kierownicą quada

Jazda quadem

Jazda quadem to motoryzacyjna przygoda w terenie, która dostarcza sporej dawki adrenaliny i fantastycznych wrażeń. Samodzielna jazda za kierownicą quada poprzedzona jest szkoleniem zapoznawczym z obsługi pojazdu i jazdy terenowej prowadzonym przez doświadczonego instruktora. Przejażdżka odbywa się w wymagającym terenie, którego poziom trudności zostanie dopasowany do indywidualnych możliwości. W zależności od wybranego wariantu jazda trwa 30 minut lub 1 lub 2 godziny i mogą w niej uczestniczyć 1 lub 2 osoby. Atrakcja dostępna jest także dla dzieci od 14 roku życia, które mogą prowadzić quad wyłącznie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Jazda quadem odbywa się w niewielkich grupach.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa, których należy bezwzględnie przestrzegać podczas przejażdżki quadem w terenie. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask i inne niezbędne do jazdy akcesoria. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala przeżyć niesamowitą przygodę za kierownicą quada
  • Jest inwestycją w pasję bliskiej osoby
  • Jazda quadem dostarczy niezapomnianych emocji i wrażeń

Cena: 225 zł

ktoś kupił ten produkt
6 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto