Jazda quadem – Warszawa (Góra Kalwaria)

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Poligon 4x4 Offroad Park - Góra Kalwaria, Trakt Pułaskiego

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki atmosferyczne mogą wpłynąć na termin realizacji usługi.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować przejazd. Minimalny wiek 16 lat. Wymagana podpisana przez opiekuna zgoda oraz obecność podczas realizacji atrakcji.

Obowiązujący strój

Organizator zapewnia kask. Obowiązkowa kominiarka (można dokupić na miejscu - koszt 10zł/szt.) Ubiór wygodny, buty zakrywające całą stopę. Zalecamy realizację w ubraniach odpornych na zabrudzenia.

Wymagania

Wymagany dowód osobisty, bezwzględny zakaz realizacji usługi pod wpływam alkoholu i / lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Przed realizacją konieczne podpisanie regulaminu Wykonawcy. Produkt: Jazda quadem - Czas trwania: 30 min. jest realizowany tylko w weekendy (od piątku do soboty).

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-10-09

Fantastyczny prezent! Jazda super, milion emocji! Organizacja bardzo bardzo profesjonalna! Dziękuję!

2023-09-17

Dobrze zorganizowane, sprawna obsługa, dużo frajdy, szczerze polecam 👍

2023-08-21

Щиро дякую за позитивні емоції.Дякую інструкторам.Чудовий подарунок для друзів.РЕКОМЕНДУЮ.

Dodaj Opinię

Jazda quadem – Warszawa (Góra Kalwaria)

FAQ

25.04.2023
Czy konieczne posiadanie prawa jazdy?
Odpowiedź z 26.04.2023
Dzień dobry, prawo jazdy nie jest wymagane. Dzięki dwuetapowemu szkoleniu (szkolenie teoretyczne + praktyczne) nawet osoby, które nigdy w życiu nie jeździły żadnym pojazdem mechanicznym bez problemu poradzą sobie w jeździe na quadach.
Zadaj pytanie

Mapa

Jazdy quadem po torze off roadowym. Dostępne modele: Polaris Sportsman 570, Honda Trx 250, CFMOTO CFORCE 520, które wyposażone są w automatyczną skrzynie biegów. W zależności od wybranej opcji, jazda trwa 30, 60 lub 90 minut.

Komu podarować jazdę quadem?

  • bratu jako oryginalny prezent urodzinowy

  • każdemu miłośnikowi sportowej jazdy

  • chłopakowi, który interesuje się motoryzacją

Atrakcja

Podczas szkolenia teoretycznego poznasz budowę toru, dowiesz się gdzie zaczynają się i kończą poszczególne trasy, jakie obowiązują zasady bezpieczeństwa jak również poznasz budowę quada oraz dowiesz się jak prawidłowo się na nim poruszać. Dzięki dwuetapowemu szkoleniu (szkolenie teoretyczne + praktyczne) nawet osoby, które nigdy w życiu nie jeździły żadnym pojazdem mechanicznym bez problemu poradzą sobie w jeździe na quadach. Jazda rozpoczyna się od najprostszej trasy, następnie stopniowo zapoznasz się z prawidłową jazdą na quadzie aby bez problemu udać się na trudniejszą trasę.

Bezpieczeństwo

Przed realizacją odbywa się obowiązkowe 20 minutowe teoretyczne szkolenie z zasad prowadzenia quada oraz "testowej ósemki" pod okiem instruktora - szkolenie nie wlicza się w czas jazdy. Quady ze względów bezpieczeństwa mają ograniczoną prędkość jazdy. Po szkoleniu uczestnik zostanie wpuszczony na tor i odbędzie jazdę na wybranej nitce toru.  Nad bezpieczeństwem czuwa instruktor, który obserwuje jeżdżących z górki widokowej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • wręczasz niezapomniane wspomnienia

  • jest oryginalny

  • pomagasz spełnić marzenia

Realizacja

Cena: 130 zł

ktoś kupił ten produkt
18 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto