Jazda quadem – Jelenia Góra

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jazda quadem trwa 1 godzinę.

Lokalizacja

Kraina Wygasłych Wulkanów (ok. 25 km od Jeleniej Góry)

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji można zaprosić osobę towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie obdarowany.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę oraz wygodny strój, który można zabrudzić, dostosowany do pory roku. Warto zabrać ubranie na zmianę. Uczestnik otrzymuje na czas jazdy kask, rękawiczki i gogle.

Wymagania

Na miejsce realizacji należy zabrać voucher. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Atrakcja dla osób powyżej 16 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-12-18

Przepiękne krajobrazy, mnóstwo pagórków, leśnych ścieżek. Jeździliśmy chwilę po tym jak spadł deszcz - mega! Wielkie kałuże, dziury, które trzeba było pokonać. Adrenaliny mnóstwo. Zdecydowanie nie jest to jazda w kółko po płaskim! Fajny instruktor. Szef z którym ustalano termin niezbyt miły...

2021-12-18

Przepiękne krajobrazy, mnóstwo pagórków, leśnych ścieżek. Jeździliśmy chwilę po tym jak spadł deszcz - mega! Wielkie kałuże, dziury, które trzeba było pokonać. Adrenaliny mnóstwo. Zdecydowanie nie jest to jazda w kółko po płaskim! Fajny instruktor. Szef z którym ustalano termin niezbyt miły...

2021-03-30

Świetny prezent od dziewczyny, bardzo się udał, super się bawiłem

Dodaj Opinię

Jazda quadem – Jelenia Góra

FAQ

12.09.2020
Witam, czy osoby które mają po 15 lat, będą mogli skorzystać z jazdy ?
Odpowiedź z 24.11.2020
Witam,
Atrakcja jest przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica.
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda quadem dla 1 lub 2 osób w okolicach Wojcieszowa w Górach Kaczawskich, ok. 25 km od Jeleniej Góry. Przejażdżka w wymagającym terenie realizowana jest za kierownicą quada Yamaha Grizzly 250 i trwa 1 godzinę.

Komu podarować jazdę quadem?

  • Każdemu, kto nie boi się wyzwań i chciałby spróbować swoich sił w pokonywaniu przeszkód w terenie
  • Osobom pasjonującym się motoryzacją
  • Wszystkim tym, którzy chcieliby spróbować swoich sił w jeździe quadem

Jazda quadem

Jazda quadem wśród malowniczych krajobrazów Krainy Wygasłych Wulkanów obejmującej teren Gór Kaczawskich to pełna wspaniałych widoków i emocji wyprawa. Teren obfituje w naturalne przeszkody, które urozmaicają jazdę i dodają jej mnóstwo adrenaliny. Przejażdżka realizowana jest quadem Yamaha Grizlly 250, który doskonale radzi sobie z nawet najtrudniejszymi przeszkodami. Przed jej rozpoczęciem odbywa się krótkie szkolenie z instruktorem, który zapozna z zasadami bezpieczeństwa i obsługą pojazdu. Jazda trwa 1 godzinę i przeznaczona jest dla 1 lub 2 osób. W przypadku opcji dla 2 osób w zależności od preferencji klient możne wybrać czy realizacja odbędzie się na jedno- czy dwuosobowym quadzie.

Trasa przejazdu

Jazda quadem odbywa się na terenie przepięknych Gór Kaczawskich, nazywanych Krainą Wygasłych Wulkanów. Okolice te słyną z niesamowitych widoków, ale także z dużej ilości naturalnych przeszkód terenowych, dzięki czemu jazda będzie niesamowicie ekscytująca i zapewni dużą dawkę adrenaliny. Osoba obdarowana zmierzyć się będzie musiała ze stromymi zjazdami i podjazdami, licznymi wzniesieniami, przeszkodami wodnymi i błotnistym terenem.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji obdarowany przejdzie krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa oraz technik prowadzenia pojazdu. Wyposażony zostanie również w kask, rękawiczki i ochronne gogle. Instruktor towarzyszy uczestnikowi przez cały czas trwania jazdy, czuwając nad prawidłową realizacją. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełniasz marzenie o przejażdżce quadem
  • Stwarzasz okazję do przeżycia pełnej adrenaliny przygody
  • Podarujesz emocjonujący prezent, którego realizacja na długo pozostanie w pamięci

Cena: 388 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto