Jazda quadem – Kraków

Emocjonująca jazda w terenie!

Jazda quadem to fenomenalna rozrywka dla każdego miłośnika motoryzacyjnych wyzwań. Zasiadając za sterem czterokołowego pojazdu wyruszysz w teren, który będzie sprawdzianem dla Twoich umiejętności jako kierowcy. Przygotowana trasa stawiać będzie przed Tobą szereg wyzwań w postaci stromych podjazdów i zjazdów, piaszczystych i błotnistych terenów oraz krętych odcinków, gdzie być może zmierzysz się nawet z przeprawą przez wodny rów. Jazda w tak wymagającym terenie dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny i niezwykle pozytywnych wrażeń, a przede wszystkim satysfakcji z pokonania wyznaczonej drogi.

Zasiądź za sterem Yamaha Grizzly

Jazdę quadem w okolicach Krakowa zrealizujesz na najwyższej jakości motoryzacyjnym sprzęcie - quadach marki Yamaha Grizzly. To czterokołowy potwór, który generuje taką moc, że nie straszne mu żadne przeszkody tworzone w terenie przez naturę. Quady Yamaha Grizzly zdobyły wśród użytkowników reputację jednych z najmocniejszych quadów na świecie! Przekonaj się osobiście jaka moc w nich drzemie !

Piękna Małopolska

Jazdę quadem zrealizujesz w miejscowości Kryspinów, zlokalizowanej w niedalekiej odległości od Krakowa. Podczas przejażdżki będziesz miał niepowtarzalną okazję, by podziwiać przepiękne krajobrazy Kryspinowa i okolic. Zielone, dziewicze tereny leśne, które okalają znane w Małopolsce zbiorniki wodne jakimi są Zalew Budzyński i Zalew na Piaskach kreują wyjątkowo piękne pejzaże.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas jazdy

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 31 lokalizacji

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Kryspinów (ok. 10 km od centrum Krakowa)

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Karolina

Dzień dobry, Po zakupieniu produktu mam się indywidualnie kontaktować w celu ustalenia dokładnego terminu? Pozdrawiam Karolina

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Po opłaceniu prezentu należy skontaktować się z Działem Rezerwacji (600 763 700 wewnętrzny 2) najpóźniej na tydzień przed terminem planowanej realizacji w celu umówienia terminu realizacji. Każdy voucher jest ważny 12 miesięcy od daty złożenia zamówienia, w ciągu 11 miesięcy od tej daty zakupu należy się zgłosić do Rezerwacji. Serdecznie pozdrawiam. Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł