Jazda quadem – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas jazdy

1 godzina

Lokalizacja

Kryspinów, ok. 15 km od centrum Krakowa

Pogoda

Prezent całoroczny. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić).

Wymagania

Prezent dostępny od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada pod okiem instruktora jadącego na oddzielnym quadzie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly.

Ważność vouchera

365

2020-04-21
4/5

Quad

Rewelacyjna przygoda! Super miejsce dla użytkowników quadów. Pełna profeska. Polecam każdemu! Ja dostałem w prezencie od kumpli 1h ale dokupiłem sobie dodatkową godzinę. Pozdrowienia dla organizatora!

2020-03-20
4/5

Quad

Prezent podarowałam bratu na urodziny i był zachwycony. Cały czas z wielkimi emocjami opowiadał jak było i chętnie spróbowałby ponownie. Polecam ten prezent dla lubiących czterokołowce.

2019-07-29
5/5

Duża frajda

Prezent trafiony. Mój chłopak jest fanem motoryzacji. Po tej jeździe był zachwycony, że miał możliwość zmierzenia się z piaszczystymi i błotnistymi terenami. Polecam :)))

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

17.08.2020

Dzień dobry ja mam pytanie takie czy można jechać z dzieckiem czyli ja na jednym quadzie a moje dziecko (14lat) na drugim oraz czy ten prezent jak się kupi jeden jest dla jednej osoby czy dla dwóch

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Voucher przeznaczony jest dla jednej osoby. Prezent dostępny od 18 roku życia.

28.06.2020

Czy teren po którym się jedzie jest wcześniej sprawdzony?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Oczywiście, teren jest sprawdzany. Teren na którym realizowana jest atrakcja jest bezpieczny. 

08.06.2020

Witam, Jaką moc mają quady ? Czy można ewentualnie wybrać ? Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Wszystkie quady w ofercie ze względów bezpieczeństwa mają ograniczenia elektroniczne do 35KM

25.02.2016

Dzień dobry,

Po zakupieniu produktu mam się indywidualnie kontaktować w celu ustalenia dokładnego terminu?


Pozdrawiam
Karolina

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam
Po opłaceniu prezentu należy skontaktować się z Działem Rezerwacji (600 763 700 wewnętrzny 2) najpóźniej na tydzień przed terminem planowanej realizacji w celu umówienia terminu realizacji. Każdy voucher jest ważny 12 miesięcy od daty złożenia zamówienia, w ciągu 11 miesięcy od tej daty zakupu należy się zgłosić do Rezerwacji. Serdecznie pozdrawiam. Agata/Prezent Marzeń
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Quady Kraków to jazda w terenie, realizowana w miejscowości Kryspinów, ok. 15 km od Krakowa. Jazdy realizowane quadami  Yamaha Grizzly. Prezent przeznaczony dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Komu podarować jazdę quadem?

  • Miłośnikowi quadów
  • Osobie aktywnej, która nie boi się wyzwań
  • Każdemu, kto chciałby sprawdzić się w roli kierowcy OFF ROAD

Atrakcja

Jazda na quadach to fenomenalna rozrywka dla każdego miłośnika motoryzacyjnych wyzwań. Strome podjazdy i zjazdy, piaszczyste i błotniste tereny oraz kręte odcinki trasy dostarczą potężnej dawki adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Podaruj bliskiej osobie jazdę na quadach i pozwól poczuć satysfakcję z pokonania wyznaczonej drogi.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełnisz marzenie o przejażdżce quadem
  • Pozwolisz sprawdzić się w roli kierowcy terenowego
  • Podarujesz oryginalny prezent, pełen niezapomnianych emocji
Czytaj więcej
Czas jazdy:  1 godzina

Cena: 249 zł

Ocena 

4/5
3