Jazda quadem – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Kryspinów, ok. 15 km od centrum Krakowa

Więcej informacji

Pogoda

Prezent całoroczny. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić).

Wymagania

Prezent dostępny od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada pod okiem instruktora jadącego na oddzielnym quadzie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-14

Ale jazda! Nigdy nie miałem możliwości spróbować swoich sił w jeździe quadem. Jest to dość nietuzinkowa atrakcja. Uwaga, można się ubrudzić :)

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
2021-04-07

Syn jest fanem motoryzacji, sprezentowałam mu jazdę quadem i bardzo dobrze się bawił

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
2021-03-27

Niesamowita zabawa i emocje :D dawno nie bawilem sie tak swietnie jak podczas jazdy quadem. Super prezent na urodziny od mojej zony. Zdecydowanie POLECAM kazdemu!! Na pewno pojde jeszcze nie raz :D

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Dodaj Opinię

Jazda quadem – Kraków

FAQ

03.12.2021
Dla pewności. W cenie 249zł voucher jest ważny przez 365 dni ?
Odpowiedź z 03.12.2021
Voucher w cenie 249zł ważny jest 365 dni od momentu zakupu. Jeżeli dodatkowo wykupi Pani opcję "BEZ ENDU" (10 % wartości atrakcji) - wtedy niewykorzystany prezent po roku czasu stanie się bezterminową kartą podarunkową do wykorzystania ponownie w naszym serwisie. Wartość BEZ ENDU jest zwracana w formie bezterminowej karty podarunkowej - dodatkowy plus tej usługi.
20.05.2021
Czy jest możliwość jazdy dwóch osób na jednym quadzie?
Odpowiedź z 20.05.2021
Nie, quadem jeździ tylko osoba obdarowana.
14.09.2020
Czy jest możliwość jechania jednym quadem z instruktorem?
Odpowiedź z 14.09.2020
Jedyną możliwośćią jest jazda na własnym quadzie, gdzie obok nas na własnym quadzie jedzie instruktor.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Quady Kraków to jazda w terenie, realizowana w miejscowości Kryspinów, ok. 15 km od Krakowa. Jazdy realizowane quadami  Yamaha Grizzly. Prezent przeznaczony dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B.

Komu podarować jazdę quadem?

  • Miłośnikowi quadów
  • Osobie aktywnej, która nie boi się wyzwań
  • Każdemu, kto chciałby sprawdzić się w roli kierowcy OFF ROAD

Atrakcja

Jazda na quadach to fenomenalna rozrywka dla każdego miłośnika motoryzacyjnych wyzwań. Strome podjazdy i zjazdy, piaszczyste i błotniste tereny oraz kręte odcinki trasy dostarczą potężnej dawki adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Podaruj bliskiej osobie jazdę na quadach i pozwól poczuć satysfakcję z pokonania wyznaczonej drogi.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełnisz marzenie o przejażdżce quadem
  • Pozwolisz sprawdzić się w roli kierowcy terenowego
  • Podarujesz oryginalny prezent, pełen niezapomnianych emocji

Cena: 312 zł

ktoś kupił ten produkt
8 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto