Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

Przesyłki kurierskie wysyłamy również w soboty do godziny 11:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Jazda quadem – Kraków

Emocjonująca jazda w terenie!

Jazda quadem to fenomenalna rozrywka dla każdego miłośnika motoryzacyjnych wyzwań. Zasiadając za sterem czterokołowego pojazdu wyruszysz w teren, który będzie sprawdzianem dla Twoich umiejętności jako kierowcy. Przygotowana trasa stawiać będzie przed Tobą szereg wyzwań w postaci stromych podjazdów i zjazdów, piaszczystych i błotnistych terenów oraz krętych odcinków, gdzie być może zmierzysz się nawet z przeprawą przez wodny rów. Jazda w tak wymagającym terenie dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny i niezwykle pozytywnych wrażeń, a przede wszystkim satysfakcji z pokonania wyznaczonej drogi.

Zasiądź za sterem Yamaha Grizzly

Jazdę quadem w okolicach Krakowa zrealizujesz na najwyższej jakości motoryzacyjnym sprzęcie - quadach marki Yamaha Grizzly. To czterokołowy potwór, który generuje taką moc, że nie straszne mu żadne przeszkody tworzone w terenie przez naturę. Quady Yamaha Grizzly zdobyły wśród użytkowników reputację jednych z najmocniejszych quadów na świecie! Przekonaj się osobiście jaka moc w nich drzemie !

Piękna Małopolska

Jazdę quadem zrealizujesz w miejscowości Kryspinów, zlokalizowanej w niedalekiej odległości od Krakowa. Podczas przejażdżki będziesz miał niepowtarzalną okazję, by podziwiać przepiękne krajobrazy Kryspinowa i okolic. Zielone, dziewicze tereny leśne, które okalają znane w Małopolsce zbiorniki wodne jakimi są Zalew Budzyński i Zalew na Piaskach kreują wyjątkowo piękne pejzaże.

Płatnosci mobilne

Cena:

249 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
Prezent Marzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 26 lokalizacji

Prezent Marzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Kryspinów (ok. 10 km od centrum Krakowa)

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Karolina

Dzień dobry, Po zakupieniu produktu mam się indywidualnie kontaktować w celu ustalenia dokładnego terminu? Pozdrawiam Karolina

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Po opłaceniu prezentu należy skontaktować się z Działem Rezerwacji (600 763 700 wewnętrzny 2) najpóźniej na tydzień przed terminem planowanej realizacji w celu umówienia terminu realizacji. Każdy voucher jest ważny 12 miesięcy od daty złożenia zamówienia, w ciągu 11 miesięcy od tej daty zakupu należy się zgłosić do Rezerwacji. Serdecznie pozdrawiam. Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności