Jazda quadem – Katowice

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Trekking Club B.A.S.E., ul. Żwirowa 5, Katowice

Więcej informacji

Pogoda

Prezent realizowany sezonowo od 20 marca do 30 listopada. Realizacja może nie odbyć się z przyczyn technicznych lub niekorzystnych warunków pogodowych. Wówczas należy uzgodnić inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie odporne na wodę i błoto, ochraniacze oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrępujący ruchów, który można zabrudzić.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się w grupach 1-5 quadów. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców/opiekuna prawnego. Wymagana jest także ich obecność w trakcie realizacji na oddzielnym quadzie.

Opinie (10)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-03

Bardzo polecam , wszystko było super , to były niezapomniane emocje, mistrz w swojej pracy 🙌🏻

2024-05-20

Super zabawa

2023-11-19

Mile spędzony czas z dużą ilością adrenaliny

Dodaj Opinię

Jazda quadem – Katowice

FAQ

09.09.2020
Czy quadem jedzie się samodzielnie czy z instruktorem?
Odpowiedź z 19.11.2020
Uczestnik zostaje zapoznany z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy i odbywa jazdę samodzielnie na quadzie, natomiast atrakcja realizowana jest w grupie kilku pojazdów.
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda quadem w wymagającym terenie w Katowicach. W zależności od wybranej opcji jazda przeznaczona jest dla 1 osoby i trwa 30 minut, 1 lub 2 godziny lub dla dwóch osób i trwa wówczas 1 lub 2 godziny. Atrakcja dostępna dla osób od 14 roku życia.

Komu podarować jazdę quadem?

  • Mężczyźnie, który chciałby spróbować swoich sił w jeździe quadem
  • Przyjacielowi, z którym wspólnie weźmiesz udział w emocjonującej wyprawie
  • Każdemu, kto interesuje się motoryzacją, a zwłaszcza OFF ROAD-em

Jazda quadem

Przejażdżka quadem po wymagającym terenie to przeprawa, która dostarcza niebywałych emocji. Przed jazdą osoba obdarowana weźmie udział w szkoleniu z zakresu obsługi pojazdu i jazdy terenowej. Jazda odbywa się w terenie, który obfituje w naturalne przeszkody, jak błotniste odcinki, strome zjazdy i podjazdy, rowy i bajora, dzięki którym dostarcza większej dawki adrenaliny. Poziom trudności zostanie dostosowany do indywidualnych umiejętności. Wyprawa odbywa się w niewielkich grupach, liczących maksymalnie 5 osób. Liczba osób i czas trwania atrakcji uzależnione są od wybranego wariantu.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza okazję do sprawdzenia swoich sił w trudnym terenie
  • Pozwala przeżyć niezapomnianą i pełną adrenaliny przygodę
  • Zachwyci każdego miłośnika motoryzacji

Cena: 118 zł

ktoś kupił ten produkt
29 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto