Jazda quadem – Krosno

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Jazda quadem trwa 1 godzinę.

Lokalizacja

Brzozów, ok. 26 km od Krosna

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień-październik. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić).

Wymagania

Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność prawnego opiekuna.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada pod okiem instruktora jadącego na oddzielnym quadzie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha lub Kawasaki.

Ważność vouchera

365

2019-04-17
4/5

jazda quadem

świetna realizacja, fajne sprzęty, zostałem obdarowany prezentem przez moja dziewczyne na rocznice i jestem zadowolony, na pewno powtorze taka realizacje

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

20.07.2020

Czy gdy zakupię 5 voucherów na jazdę quadem to będziemy mogli ze znajomymi wykorzystać te vouchery w jednym czasie ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, w przypadku zakupu większej ilości voucherów, podczas etapu rezerwacji należy wybrać ten sam termin. Wtedy w tym samym czasie z atrakcji będzie mogła skorzystać grupa kilku osób.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Quady Krosno to jazda quadem po torze i w terenie, realizowana w miejscowości Brzozów, ok. 30 km od Krosna. Jazdy odbywają się quadami przeprawowymi lub terenowymi z napędem 4x4. Do dyspozycji uczestnika zostaną oddane quady Yamaha lub Kawasaki.

Komu podarować jazdę quadem?

  • Miłośnikowi quadów
  • Pasjonatowi jazdy OFF ROAD
  • Każdemu, kto chciałby przeżyć niezapomnianą przygodę

Atrakcja

Jazda na quadach w okolicach Krosna realizowana jest quadami z silnikami o mocy przekraczającej 50 KM i napędem 4x4. Organizator dysponuje lasem o powierzchni 20 ha, przystosowanym specjalnie pod quady, torem extreem oraz 4 ha terenu dla mniej zaawansowanych. Najlepsze maszyny i różnorodny teren gwarantują niezapomniane emocje.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełnisz marzenie o przejażdżce quadem
  • Stworzysz okazję do zdobycia nowych umiejętności i sprawdzenia swoich sił podczas jazdy w terenie
  • Podarujesz niezapomniany prezent, pełen prawdziwych motoryzacyjnych emocji
Czytaj więcej

Cena: 189 zł

P0000649

Ocena 

4/5
1