Jazda quadem – Łódź

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jazda quadem trwa 1 godzinę.

Lokalizacja

Nowa Gadka, ok. 12 km od centrum Łodzi

Więcej informacji

Pogoda

Prezent całoroczny. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić).

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą ważny voucher. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Obowiązkowa jest kominiarka pod kask – jest możliwa do nabycia na miejscu realizacji.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada pod okiem instruktora jadącego na oddzielnym quadzie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Kawasaki Brute Force 750 cm3 i Honda Rincon 680 cm3.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2020-09-24

polecam i jeszcze raz polecam! dostałem taki prezent od rodziców i jestem mega zadowolny

2020-08-07

Jazdę wykupiłam chłopakowi na urodziny. Ucieszył się meega. A po realizacji był tak szczęśliwy że brakowało mu tylko skrzydeł żeby odfrunąć;) polecam tego typu prezenty.

2020-07-22

całkiem fajnie, może trochę za krótko

Dodaj Opinię

Jazda quadem – Łódź

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Quady Łódź to jazda quadem po specjalnie przygotowanym torze OFF ROAD, zlokalizowanym w miejscowości Nowa Gadka, ok. 12 km od centrum Łodzi. Jazdy realizowane są profesjonalnymi, przeprawowymi quadami marki Kawasaki Brute Force 750 cm3 i Honda Rincon 680 cm3. To znane i cenione japońskie quady o dużej mocy i z napędem 4x4.

Komu podarować jazdę quadem?

  • Miłośnikom jazdy OFF ROAD
  • Kierowcom, którzy nie boją się wyzwań
  • Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć emocjonującą przygodę

Atrakcja

Jazda na quadach to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich fanów motoryzacji. Specjalnie przygotowany tor OFF ROAD, na którym realizowane są jazdy ma aż 30 ha powierzchni i został zaprojektowany tak, aby zapewnić różnorodność podłoża i ukształtowania terenu. Na uczestników czekają m.in. wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, rów wodny oraz odcinki błotne, które pozwolą sprawdzić umiejętność jazdy i zapewnią niezapomniane emocje. Obowiązkowa kominiarka pod kask ze względów higienicznych. Możliwość zakupu na miejscu przed jazdą w cenie 20 zł/szt.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do realizacji, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i techniką jazdy. Na czas jazdy uczestnik zostanie zaopatrzony w kask, rękawiczki i gogle. Podczas jazdy uczestnikowi przez cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem realizacji. Poziom trudności przeszkód dobierany jest indywidualnie do umiejętności i możliwości osoby obdarowanej. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełnisz marzenie o jeździe quadem
  • Pozwolisz sprawdzić swoje umiejętności na prawdziwym torze OFF ROAD
  • Podarujesz oryginalny prezent, pełen niezapomnianych emocji

Realizacja

Cena: 525 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000167