Lot balonem dla dwojga – Jura Krakowsko-Częstochowska

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm.

Informacje dodatkowe

Lot na wyłączność – uczestniczą w nim tylko osoby obdarowane i pilot. Nie powinny odbywać go kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Ważność vouchera

365

2020-06-25
4/5

Przeżycie nie do opisania!

Rozkładanie balonu już samo w sobie było fascynujące! Przed samym lotem byłam mega podekscytowana, ale to jak wznosisz się do góry, jak widzisz jak słońce powoli wstaje i odkrywa przed Tobą to niepowtarzalne piękno zapiera dech! Takich emocji się nie spodziewałam! Wspaniały prezent, po wylądowaniu emocje trzymają jeszcze długi czas :)

2020-06-24
4/5

Lot balonem dla dwojga – Jura Krakowsko-Częstochowska

Wykupiliśmy taki lot dla dwojga z okazji ślubu. mam nadzieje ze młodzi się ucieszą

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

28.06.2020

Czy jest możliwość startu wycieczki z Krakowa (Nowa Huta)?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji, jednak są to Okolice Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem dla dwojga w okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Lot balonem trwa 60 minut. Obdarowani realizują atrakcję na wyłączność, jedynie w towarzystwie doświadczonego pilota.

Komu podarować lot balonem dla dwojga?

 • Miłośnikom podniebnych przygód, którzy nie próbowali jeszcze lotu balonem
 • Drugiej połowie, z którą chcesz wspólnie przeżyć coś niesamowitego
 • Bliskim, jako oryginalny prezent z okazji rocznicy

Lot balonem dla dwojga

Kilkaset metrów nad ziemią pośród chmur, w koszu kolorowego, ogromnego balonu. Trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczną scenerię! Lot balonem na wyłączność dla dwojga to podniebna przygoda, która dostarcza niesamowitych emocji i zapierających dech w piersiach widoków. Doświadczony pilot realizujący lot zaprezentuje najbardziej urokliwe miejsca w rejonie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dbając o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Lot we wspólnym gronie pozwoli w intymnej i kameralnej atmosferze przeżywać zachwyt nad roztaczającą się naturą i możliwością obserwowania jej z niecodziennej perspektywy.

Widoki

Lot nad Jurą Krakowsko-Częstochowską obfituje we wspaniałe widoki. Pełen natury krajobraz posiada wiele do zaoferowania. Podczas lotu podziwiać można wzgórza porośnięte lasami, liczne wzniesienia i skały, pośród których skrywają się jaskinie, zamki, warownie i pozostałe po nich ruiny. Nie bez powodu w Jurze dostępnych jest wiele szlaków turystycznych.

Przebieg atrakcji

 • Ustalenie terminu lotu i miejsca startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala spełnić marzenie o locie balonem
 • Dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji
 • Osoby obdarowane spędzą romantyczne chwile w wyjątkowych okolicznościach
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 2 199 zł

P0008302

Ocena 

4/5
2