Lot balonem dla dwojga – Kraków

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Krakowa. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm.

Informacje dodatkowe

Lot na wyłączność – uczestniczą w nim tylko osoby obdarowane i pilot. Nie powinny odbywać go kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Ważność vouchera

365

2020-06-25
4/5

Najlepiej spędzone urodziny ever.

Jednym słowem: MAGICZNIE! A to i tak za mało powiedziane :) Magia takiego lotu jest wręcz nie do opisania. Podziwiać widoki z takiej wysokości to coś nadzwyczajnego. Coś innego niż lot samolotem. Certyfikat na pamiątkę zawiśnie w honorowym miejscu na ścianie! Chcę więcej takich prezentów ! :)

2020-06-24
4/5

Lot balonem dla dwojga – Kraków

Nie zdawałem sobie sprawy, że Kraków to takie piękne miasto z góry.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem na wyłączność dla dwojga w okolicach Krakowa. Lot trwa 60 minut, a za jego realizację odpowiada wykwalifikowany pilot z dużym doświadczeniem.

Komu podarować lot balonem dla dwojga?

 • Parze, która marzy o wspólnym locie balonem
 • Miłośnikom adrenaliny i podniebnych przygód
 • Rodzicom, jako wyjątkowy prezent z okazji rocznicy

Lot balonem dla dwojga

Lot balonem dla dwojga to wyjątkowa propozycja lotu realizowanego na wyłączność. W gondoli balonu miejsca zajmą jedynie osoby obdarowane wraz z pilotem, który zadba o bezpieczeństwo i komfort pasażerów, prezentując im najbardziej atrakcyjne rejony Krakowa i okolic. Lot trwa 60 minut. Czas spędzony w przestworzach pozwala napawać się pięknem niesamowitych widoków roztaczających się z szybującej na wysokości kilkuset metrów gondoli balonu. Termin lotu ustalany jest indywidualnie wraz z osobami obdarowanymi prezentem.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Krakowa oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 • Ustalenie terminu lotu i miejsca startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala przeżyć niezwykle romantyczną przygodę
 • Spełnia marzenie o locie balonem
 • Na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 2 199 zł

P0008301

Ocena 

4/5
2