Lot balonem dla dwojga – Wrocław

1

Widokowy lot balonem dla dwóch osób w okolicach Wrocławia.

Komu podarować lot balonem?

 • Państwu Młodym w prezencie ślubnym
 • Rodzicom/rodzeństwu/przyjaciołom na rocznicę ślubu
 • Swojej drugiej połówce na urodziny, rocznicę, zaręczyny lub po prostu bez okazji

Atrakcja

Balon to chyba najbardziej romantyczny ze statków powietrznych. Jego ogromna konstrukcja ma w sobie coś majestatycznego, co każdego wprawia w niewysłowiony zachwyt. Sam lot balonem jest niezwykle przyjemny - brak napędu silnikowego daje bowiem możliwość rozkoszowania się szybowaniem w ciszy i spokoju.

Czas trwania lotu

Widokowy lot balonem trwa ok. 60 min. Na realizację atrakcji zalecamy zarezerwować sobie ok.3-4 godziny.

Widoki

Podczas lotu będzie można podziwiać malownicze krajobrazy Dolnego Śląska. W zależności od miejsca startu w dole widoczna będzie dolina Odry, pola, łąki, lasy i panoramy okolicznych miejscowości.

Bezpieczeństwo

Lot balonem to jeden z bezpieczniejszych środków transportu. Najważniejszą rolę odgrywają tu jakość sprzętu oraz umiejętności i doświadczenie pilota. Klub organizujący loty balonowe w okolicach Wrocławia istnieje od 1987 r. i skupia doświadczonych pilotów, medalistów zawodów balonowych.

Pogoda

Widokowe loty balonem realizowane są tylko w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Aby lot balonem mógł się odbyć, pogoda musi być stabilna, bez deszczu, mgły i chmur burzowych. Prędkość wiatru nie może przekraczać 15 km/h. Od wiosny do jesieni takie warunki panują zwykle tuż po wschodzie lub na ok. 2 godziny przed zachodem słońca, zimą loty balonem mogą być realizowane przez cały dzień. Decyzję o możliwości wykonania lotu balonem zawsze podejmuje pilot.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu.
 2. Rozłożenie balonu i napełnienie go gorącym powietrzem (ok. 1 h).
 3. Widokowy lot balonem (ok. 60 min.).
 4. Złożenie balonu (ok. 1 h).
 5. Powrót do miejsca startu.
 6. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Spełnisz marzenie o lataniu
 • Podarujesz romantyczne przeżycie pełne niezapomnianych emocji.
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lot może odbyć się w promieniu 50km od Wrocławia lub innego miasta. Za dodatkową opłatą (1-2 zł/km) możliwy jest start z bardziej oddalonych miejsc na Dolnym Śląsku.

 • Czas trwania

  Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Lot może się odbyć, gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz i chmury burzowe uniemożliwiają realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, nieprzemakalne lub sportowe obuwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Wymagany jest dobry stan zdrowia. Nie zaleca się udziału kobietom powyżej szóstego miesiąca ciąży.

 • Informacje dodatkowe

  Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia

#Mariusz B

Niespodzianka się udała, moja żona była wniebowzięta! Dziękuję!!!

#Ścibor22

Moja (już teraz) narzeczona jest dość wymagająca, dlatego wiedziałem, że muszę wymyślić coś niepowtarzalnego na zaręczyny. To był strzał w dziesiątkę! Piękne widoki, miła atmosfera i takie emocje! Nie mogłem tego zrobić lepiej :D

#Meggi774

Świetny prezent ślubny, było naprawdę ekstra! Nie sądziłam, że balony są taaaakie ogromne! Trafiła nam się piękna pogoda więc lot był czystą przyjemnością. Balon delikatnie unosił się w powietrzu, czuliśmy się bezpiecznie i pewnie. Mam nadzieję, że kiedyś t powtórzymy :)

#Dusia15

Rodzice sprawili nam taki niesamowity prezent ślubny! Chcieliśmy zrealizować go jak najszybciej, w końcu taka okazja może się nie powtórzyć! Było wspaniale, samo rozkładanie balona robi ogromne wrażenie! Piękne widoki, niesamowite emocje, polecam każdemu!

#Tomasz

Rodzina zaskoczyła nas tym lotem, bardzo pozytywnie nas zaskoczyła! Nie zdawałem sobie sprawy, że jest on taki ogromny! Najfajniej z góry wyglądają rzeki, takie wstążki. Do atrakcji zaliczam także uczestniczenie w rozkładaniu i składaniu balona.

#DARIUSZ

Witam !!! Mam pytanie jeżeli chodzi o miejsce startu i lądowania. Konkretnie interesują mnie okolice Wałbrzycha. Lot dla dwójki dorosłych. Pozdrawiam.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, Miejsce realizacji jest ustalane indywidualnie z instruktorem. Lot może odbyć się w promieniu 50km od Wrocławia. Za dodatkową opłatą (1-2 zł/km) możliwy jest start z bardziej oddalonych miejsc na Dolnym Śląsku. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Karolina

Witam, czy w ramach oferty możliwy jest przelot w trójkę, tj. rodzice z dzieckiem (wiek 2 lata i 8 miesięcy)? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w realizacjach lotu balonem mogą uczestniczyć dzieci po ukończeniu 8 roku życia. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product