Lot balonem dla dwojga – Wrocław

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

Lokalizacja

Lot może odbyć się w promieniu 50km od Wrocławia lub innego miasta. Za dodatkową opłatą (1-2 zł/km) możliwy jest start z bardziej oddalonych miejsc na Dolnym Śląsku.

Pogoda

Lot może się odbyć, gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz i chmury burzowe uniemożliwiają realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, nieprzemakalne lub sportowe obuwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

Wymagania

Wymagany jest dobry stan zdrowia. Nie zaleca się udziału kobietom powyżej szóstego miesiąca ciąży.

Informacje dodatkowe

Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia

Ważność vouchera

365

2016-06-20
5/5

Niespodzianka się udała, moja żona była wniebowzięta! Dziękuję!!!

2016-02-11
5/5

Świetny prezent ślubny, było naprawdę ekstra! Nie sądziłam, że balony są taaaakie ogromne! Trafiła nam się piękna pogoda więc lot był czystą przyjemnością. Balon delikatnie unosił się w powietrzu, czuliśmy się bezpiecznie i pewnie. Mam nadzieję, że kiedyś t powtórzymy :)

2016-02-11
5/5

Moja (już teraz) narzeczona jest dość wymagająca, dlatego wiedziałem, że muszę wymyślić coś niepowtarzalnego na zaręczyny. To był strzał w dziesiątkę! Piękne widoki, miła atmosfera i takie emocje! Nie mogłem tego zrobić lepiej :D

2016-02-05
5/5

Rodzice sprawili nam taki niesamowity prezent ślubny! Chcieliśmy zrealizować go jak najszybciej, w końcu taka okazja może się nie powtórzyć! Było wspaniale, samo rozkładanie balona robi ogromne wrażenie! Piękne widoki, niesamowite emocje, polecam każdemu!

2015-01-09
5/5

To był niesamowity dzień, przez bitą godzinę, kiedy byliśmy w powietrzu serce biło mi jak szalone! Adrenalina, emocje - to lubię!! :D polecam zdecydowanie wszystkim niezdecydowanym :D

2015-01-09
4/5

Osobiście wolę bardziej ekstremalne atrakcje, ale było okeej...wszystko odbyło się tak jak powinno. Fani spokojniejszych przeżyć na pewno będą zadowoleni....

2015-01-09
5/5

Świetna zabawa, oglądanie świata z takiej wysokości to coś niesamowitego! Można rozejrzeć się dookoła. Gdyby tylko było mnie stać, latałbym balonem co tydzienń!

2015-01-09
5/5

Chciałem sprawić mojej narzeczonej zaręczyny, których każdy jej pozazdrości, i chyba się udało. Zgodziła się!

2015-01-09
3/5

Ogólnie wszystko fajnie, ale pogoda była tak beznadziejna...Zimno, mokro, mgła i chmury przysłaniały nam widoki...

2015-01-09
5/5

Było super, zdecydowanie polecam!

2015-01-09
5/5

Myślałem, że to będzie kolejny nudny lot, tak jak loty samolotem. Ale strasznie się myliłem! To coś kompletnie odmiennego!Uczucie unoszenia jest nie do zastąpienia, zdecydowanie polecam!

2015-01-09
5/5

To był niezapomniane chwile! Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się to powtórzyć!

2015-01-09
5/5

Jestem bardzo zadowolona z odbytego lotu. Balon zrobił na mnie ogromne wrażenie, jeszcze zanim został rozłożony. polecam każdemu!

2015-01-09
5/5

Sprawiliśmy taki prezent rodzicom, na rocznicę ślubu. Byli pełni obaw, w końcu balon unosi się bardzo wysoko, jednak kiedy dotarliśmy na miejsce instruktor rozwiał nasze wątpliwości. Rodzice byli naprawdę zachwyceni, miło było zobaczyć to zadowolenie i uśmiech na ich twarzach.

2015-01-09
5/5

To naprawdę niesamowite oglądać świat z lotu ptaka! To coś zupełnie innego niż lot samolotem - nie do porównania!

2015-01-09
5/5

Całe życie o tym marzyłam! To przeżycie nie do opisania!

2012-10-29
5/5

Rodzina zaskoczyła nas tym lotem, bardzo pozytywnie nas zaskoczyła! Nie zdawałem sobie sprawy, że jest on taki ogromny! Najfajniej z góry wyglądają rzeki, takie wstążki. Do atrakcji zaliczam także uczestniczenie w rozkładaniu i składaniu balona.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

11.08.2020

Czy można zabrać ze sobą roczne dziecko?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Niestety, nie ma takiej możliwości. Jest to lot wyłącznie dla dwóch osób. 

20.02.2018

Dzień dobry, moja druga połówka zawsze chciała polecieć balonem, jestem zainteresowany lotem "zaręczynowym" :) mam jednak dwa pytania: czy są jeszcze wolne miejsca na 1. lub 3. maja, oraz jakie fajne miejsca w okolicach Wrocławia, do których łatwo dotrzeć (nie mam samochodu) Państwo proponujecie? Pozdrawiam!

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Na ten moment jest możliwość rezerwacji w tych terminach. Miejsce startu jest ustalane indywidualnie z instruktorem tak, by dojazd był dogodny. 

15.09.2017

Witam !!! Mam pytanie jeżeli chodzi o miejsce startu i lądowania. Konkretnie interesują mnie okolice Wałbrzycha. Lot dla dwójki dorosłych. Pozdrawiam.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
Miejsce realizacji jest ustalane indywidualnie z instruktorem. Lot może odbyć się w promieniu 50km od Wrocławia.
Za dodatkową opłatą (1-2 zł/km) możliwy jest start z bardziej oddalonych miejsc na Dolnym Śląsku.

Pozdrawiam,
Nina Seroka

22.04.2017

Witam, czy ten lot dla 2 os. jest wykonywany tylko i wiłącznie dla dwóch osob czy są także inne osoby ktore wykupiły pakiet?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jest to lot tylko dla dwojga. 

10.04.2017

Witam serdecznie, Jako agencja reklamowa przeprowadziliśmy konkurs, gdzie nagrodą jest lot balonem dla 2 osób. Stąd mamy do Państwa kilka pytań: Kiedy Państwo mają wolne terminy (potrzebujemy zrealizować ten lot do końca lipca). Czy wystawiają Państwo fakturę? Jak wygląda transport osób, które uczestniczą w locie – czyli czy trzeba samemu dojechać, czy są te osoby skądś zabierane i gdzieś odstawiane? Czy mają Państwo jakiś dokument (typu karta uczestnika lotu) który trzeba wypełnić przed lotem?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Daty realizacje są ustalane z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem przed preferowanym terminem w naszym dziale rezerwacji. Wystawiamy faktury. Osoby obdarowane samodzielnie udzielają się na miejsce realizacji. Osoby lecące podpisują oświadczenie przed realizacją.

12.06.2016

Witam,

czy w ramach oferty możliwy jest przelot w trójkę, tj. rodzice z dzieckiem (wiek 2 lata i 8 miesięcy)?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
w realizacjach lotu balonem mogą uczestniczyć dzieci po ukończeniu 8 roku życia.
Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem dla dwóch osób w okolicach Wrocławia.

Komu podarować lot balonem we Wrocławiu?

 • Państwu Młodym w prezencie ślubnym
 • Rodzicom/rodzeństwu/przyjaciołom na rocznicę ślubu
 • Swojej drugiej połówce na urodziny, rocznicę, zaręczyny lub po prostu bez okazji

Atrakcja

Balon to chyba najbardziej romantyczny ze statków powietrznych. Jego ogromna konstrukcja ma w sobie coś majestatycznego, co każdego wprawia w niewysłowiony zachwyt. Sam lot balonem jest niezwykle przyjemny - brak napędu silnikowego daje bowiem możliwość rozkoszowania się szybowaniem w ciszy i spokoju.

Czas trwania lotu

Widokowy lot balonem trwa ok. 60 min. Na realizację atrakcji zalecamy zarezerwować sobie ok.3-4 godziny.

Widoki Dolnego Śląska

Podczas lotu będzie można podziwiać malownicze krajobrazy Dolnego Śląska. W zależności od miejsca startu w dole widoczna będzie dolina Odry, pola, łąki, lasy i panoramy okolicznych miejscowości.

Bezpieczeństwo

Lot balonem dla Dwojga we Wrocławiu to jeden z bezpieczniejszych środków transportu. Najważniejszą rolę odgrywają tu jakość sprzętu oraz umiejętności i doświadczenie pilota. Klub organizujący loty balonowe w okolicach Wrocławia istnieje od 1987 r. i skupia doświadczonych pilotów, medalistów zawodów balonowych.

Pogoda

Widokowe loty balonem realizowane są tylko w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Aby lot balonem mógł się odbyć, pogoda musi być stabilna, bez deszczu, mgły i chmur burzowych. Prędkość wiatru nie może przekraczać 15 km/h. Od wiosny do jesieni takie warunki panują zwykle tuż po wschodzie lub na ok. 2 godziny przed zachodem słońca, zimą loty balonem mogą być realizowane przez cały dzień. Decyzję o możliwości wykonania lotu balonem zawsze podejmuje pilot.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji i miejsca startu.
 2. Rozłożenie balonu i napełnienie go gorącym powietrzem (ok. 1 h).
 3. Widokowy lot balonem (ok. 60 min.).
 4. Złożenie balonu (ok. 1 h).
 5. Powrót do miejsca startu.
 6. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych.

Lot balonem we wrocławiu to dobry pomysł na prezent, ponieważ:

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Spełnisz marzenie o lataniu
 • Podarujesz romantyczne przeżycie pełne niezapomnianych emocji.
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 1 899 zł

P0000214

Ocena 

5/5
17