Lot balonem dla dwojga – Katowice

(3)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. W związku z przygotowaniem balonu do startu i jego składaniem po zakończeniu lotu na całość należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny.

Lokalizacja

Okolice Katowic. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku ustalany jest inny termin realizacji. Ostateczną decyzję o odbyciu lotu podejmuje instruktor.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, dostosowany do pogody i różnicy temperatur wynikających z wysokości. Zalecamy obuwie sportowe, najlepiej sznurowane.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek uczestnika wynosi 8 lat, zaś wzrost 130 cm. Przy rezerwacji należy podać swoją wagę.

Informacje dodatkowe

Lot na wyłączność – uczestniczą w nim tylko osoby obdarowane i pilot. Nie powinny odbywać go kobiety w ciąży oraz osoby, które w ciągu ostatniego roku przechodziły operacje, cierpią na zasłabnięcia lub ataki padaczki i źle znoszą szybkie zmiany ciśnienia.

Opinie (3)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-10

Kupiłem lot balonem dla dwojga dla żony z okazji naszej 20 rocznicy ślubu. Oryginalny prezent, lot trwa aż 60 minut więc mogliśmy podziwiać piękne widoki z lotu ptaka. Niezapomniana rocznica.

2021-03-28

Lot balonem dla dwojga otrzymaliśmy w prezencie ślubnym. Było niesamowicie, był to dla nas bardzo wyjątkowy czas i podniebna przygoda. Prezent trafiony!

2020-06-24

Dzieci nas zaskoczyły. Dostaliśmy z mężem taki lot, troszkę sie obawiamy, ale powinno byc pięknie.

Dodaj Opinię

Lot balonem dla dwojga – Katowice

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot balonem na wyłączność dla dwóch osób w okolicach Katowic. Widokowy lot balonem trwa ok. 60 minut. Osoby obdarowane wybierają indywidualny termin realizacji lotu.

Komu podarować lot balonem dla dwojga?

 • Nowożeńcom, jako oryginalny prezent ślubny
 • Parze, która uwielbia przygody w powietrzu
 • Zakochanym, którzy marzą o przeżyciu czegoś niesamowitego

Lot balonem dla dwojga

Lot balonem dla dwojga to niesamowita przygoda, która staje się jeszcze bardziej wyjątkowa, gdy można dzielić ją wspólnie z bliską osobą. Lot balonem realizowany jest na wyłączność, uczestniczą w nim jedynie osoby obdarowane wraz z pilotem, który dba o bezpieczeństwo i komfort podniebnej podróży. Balon wznosi się na wysokość kilkuset metrów, a w szczytowych momentach osiąga nawet dwa tysiące metrów. Z jego gondoli roztaczają się cudowne widoki. Lot balonem trwa ok. 60 minut. Realizowany na wyłączność zapewnia kameralną i intymną atmosferę.

Widoki

W zależności od miejsca startu w czasie lotu podziwiać będzie można panoramę Katowic oraz okolicznych miejscowości, a także malownicze krajobrazy pełne pól, lasów, cieków i zbiorników wodnych. Trasa jest przygotowana w taki sposób, by zaprezentować najciekawsze i najbardziej atrakcyjne miejsca w danym rejonie.

Przebieg atrakcji

 • Ustalenie terminu lotu i miejsca startu
 • Przygotowanie balonu do startu
 • Lot balonem (ok. 60 minut)
 • Wspólne składanie balonu po locie
 • Uczczenie przygody toastem
 • Ceremonia pasowania na "Zdobywców Przestworzy"
 • Powrót do miejsca startu zapewnionym przez organizatora transportem

Bezpieczeństwo

Lot balonem organizowany jest przez profesjonalną firmę Sky Adventure, która funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Duże doświadczenie w realizacji lotów, niezawodny sprzęt oraz współpraca z najlepszymi pilotami dają gwarancję bezpiecznego i komfortowego lotu. Sky Adventure uzyskała jako pierwsza polska firma balonowa najpierw certyfikaty CAMO i AMO, a następnie także AOC. Firma zapewnia najnowocześniejszą flotę, która podlega systematycznym kontrolom stanu technicznego. To co szczególnie wyróżnia Sky Adventure spośród konkurencji to profesjonalna baza operacyjna wraz z certyfikowanym i doskonale wyposażonym serwisem technicznym.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Jest romantycznym przeżyciem, pełnym niezapomnianych emocji
 • Można go zrealizować wspólnie z bliską osobą w dogodnym terminie
 • To oryginalny upominek, gotowy do wręczenia

Realizacja

Polecamy ten prezent na:

Cena: 3 149 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0008300