Jazda Buggy OFF ROAD

(24)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

 Terenowa jazda za kierownicą ultralekkiego buggy na terenie zamkniętego toru off road.

Komu podarować jazdę Buggy?

  • Fanom OFF ROADU
  • Miłośnikom czterokołowców, w szczególności buggy
  • Osobom lubiącym wyzwania

Atrakcja

Jazda za kierownicą czterokołowego pojazdu, który przystosowany jest do ekstremalnych warunków pustynnych, to wyzwanie dla każdego kierowcy. Przejażdżka za kierownicą buggy realizowana jest na terenie toru stworzonego na potrzeby jazdy autami terenowymi. Na kierowcę czeka wiele przeszkód do pokonania, liczne wzniesienia i piaszczyste fragmenty trasy. Przed jazdą przeprowadzane jest krótkie szkolenie w zakresie prowadzenia pojazdu oraz zasad bezpieczeństwa. Podczas jazdy, instruktor zajmuje miejsce pasażera i pozostaje do dyspozycji kierowcy.

Buggy

Buggy, to rodzaj ultralekkiego pojazdu rekreacyjnego, który wyposażony jest w duże koła z grubymi oponami. Pojazd o rurowej konstrukcji posiada bardzo wytrzymałe zawieszenie i otwarte nadwozie. Pierwsze samochody buggy zostały zaprojektowane do ekstremalnej jazdy po wydmach na plażach i pustyniach. Obecnie buggy wykorzystywane są w różnych dyscyplinach sportowych np. podczas pustynnych wyścigów, typu Dakar.  

Miejsce realizacji

Jazda za kierownicą buggy odbywa się na terenie zamkniętego toru off road. Aktualnie dostępne miejsca realizacji widoczne są poniżej nagłówka “lokalizacja”, tuż pod przyciskiem “kup teraz”.  

Bezpieczeństwo

Jazda odbywa się na terenie zamkniętego toru przystosowanego do jazdy autami terenowymi. Jazda poprzedzona jest krótkim szkoleniem, dzięki któremu osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tego typu pojazdem opanują technikę swobodnego prowadzenia buggy. Podczas realizacji zagwarantowana jest opieka instruktorska. Instruktor pozostaje do dyspozycji uczestnika również w czasie przejazdu. Kierowca otrzymuje kask ochronny oraz podczas jazdy zapina pasy bezpieczeństwa.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Podarujesz niezwykłą przygodę, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
  • Stworzysz możliwość jazdy za kierownicą bardzo oryginalnego pojazdu
  • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia

Cena od: 249 zł

Dostępne w
4 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

  (zmień)

Cena: