Jazda Buggy OFF ROAD – Łódź

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jazda trwa 1 godzinę.

Lokalizacja

ul. Ogrodników 2 b, Nowa Gadka, ok. 12 km od centrum Łodzi

Więcej informacji

Pogoda

Prezent całoroczny. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd. Z tego tytułu mogą wynikać dodatkowe wymagania.

Obowiązujący strój

Ubiór dowolny, wygodny, niekrępujący ruchów i odpowiedni do panujących warunków pogodowych. Zalecamy ubiór, którego nie boimy się ubrudzić.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Na miejsce realizacji należy zabrać voucher prezentowy. Obowiązkowa kominiarka pod kask ze względów higienicznych. Możliwość zakupu na miejscu przed jazdą w cenie 20 zł/szt.

Informacje dodatkowe

Warunkiem odbycia jazdy jest konieczność przeczytania, akceptacji i podpisania przed jazdą regulaminu. Możliwość jazdy dla dzieci powyżej 14 roku życia - wymagana zgoda rodzica/opiekuna.

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2020-04-09

Mój mąż lubi takie nietypowe atrakcje, dla mnie bugyy to dziwny sprzęt, ale jemu się podoba. Już dawno mi mowił że chce sie takim przejechać no to mu kupiłam :)

2020-03-31

Odbyłem już jazdę off-road terenówką, to teraz przyszedł czas na buggy. Caaaałkiem inne wrażenia, ale równie fajne! Polecam wszystkim, którzy lubią poszaleć w terenie.

2020-03-31

na prezent się nadaje, dziękuje

Dodaj Opinię

Jazda Buggy OFF ROAD – Łódź

FAQ

16.06.2020
Do realizacji atrakcji niezbędne jest posiadanie prawa jazdy kat. B?
Odpowiedź z 16.06.2020
Witam, do realizacji jazdy wymagane jest prawo jazdy kat.B.
Zadaj pytanie

Mapa

Godzinna, terenowa jazda za kierownicą buggy 4x4 na terenie zamkniętego toru OFF ROAD w okolicy Łodzi.

KOMU PODAROWAĆ JAZDĘ BUGGY?

  • Fanom OFF ROADU
  • Miłośnikom czterokołowców, w szczególności buggy
  • Osobom lubiącym wyzwania

Jazda za kierownicą pojazdu ACE Single Seat 4x4

Jazda za kierownicą czterokołowego pojazdu, który przystosowany jest do ekstremalnych warunków pustynnych to wyzwanie dla każdego kierowcy. Pojazdy ACE pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. Wygodna pozycja, klasyczna kierownica czy pedał gazu tuż pod stopą dają poczucie komfortu prowadzenia pojazdu buggy na torze OFF ROAD w okolicy Łodzi.

BUGGY

Buggy to rodzaj ultralekkiego pojazdu rekreacyjnego, który wyposażony jest w duże koła z grubymi oponami. Pojazd o rurowej konstrukcji posiada bardzo wytrzymałe zawieszenie i otwarte nadwozie. Pierwsze samochody buggy zostały zaprojektowane do ekstremalnej jazdy po wydmach na plażach i pustyniach. Obecnie buggy wykorzystywane są w różnych dyscyplinach sportowych np. podczas pustynnych wyścigów, typu Dakar. Obowiązkowa kominiarka pod kask ze względów higienicznych. Możliwość zakupu na miejscu przed jazdą w cenie 20 zł/szt. 

TOR OFF ROAD

Jazda za kierownicą buggy odbywa się na terenie zamkniętego toru OFF ROAD, przystosowanego do jazdy aurami terenowymi i quadami. Tor o powierzchni około 30 ha zlokalizowany jest w miejscowości Nowa Gadka, przy trasie nr 71: Rzgów – Pabianice.  Na terenie toru  znajdują się między innymi wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, odcinki błotne, rowy wodne itp. Trasa została przygotowana w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

BEZPIECZEŃSTWO

Jazda odbywa się na terenie zamkniętego toru przystosowanego do jazdy autami terenowymi. Jazda poprzedzona jest krótkim szkoleniem, dzięki któremu osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tego typu pojazdem opanują technikę swobodnego prowadzenia buggy. Podczas realizacji zagwarantowana jest opieka instruktorska. Instruktor pozostaje do dyspozycji uczestnika również w czasie przejazdu. Kierowca otrzymuje kask ochronny oraz podczas jazdy zapina pasy bezpieczeństwa.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest to niezwykła przygoda, dostarczająca wielu pozytywnych emocji
  • Jest okazją do jazdy za kierownicą pojazdu terenowego 
  • Jest gotowym, oryginalnym upominkiem w  postaci przeżycia

Realizacja

pinezka
Łódź  - zmień lokalizację

Łódź   (zmień)

Cena:

Cena: 615 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0004382