Jazda gokartem

(171)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda gokartem na specjalnie przygotowanym torze kartingowym. Atrakcja dostępna w wybranych miastach w całej Polsce.

Komu podarować przejażdżkę gokartem?

  • Miłośnikowi Formuły 1, który chciałby sprawdzić się w roli kierowcy bolidu
  • Nastolatkowi, który marzy o karierze kierowcy wyścigowego
  • Komuś, kto chciałby spróbować swoich sił na torze 
  • Każdemu, kto szuka pełnej adrenaliny motoryzacyjnej przygody

Voucher na jazdę gokartem

Jazda gokartem to niezapomniana przygoda, która pozwala poczuć się jak prawdziwy kierowca Formuły 1 i zaznać prawdziwych motoryzacyjnych emocji. Jeśli nie masz pomysłu na spędzanie czasu z grupą przyjaciół lub na prezent, voucher na gokarty to świetny wybór.

Tor kartingowy to miejsce przystosowane do dynamicznej jazdy, pozwalające na ćwiczenie refleksu, techniki jazdy i panowania nad pojazdem na prostej i podczas ostrych zakrętów. To właśnie na torze kartingowym zaczynali swoją karierę niemal wszyscy zawodowi kierowcy wyścigowi i rajdowi, jak Robert Kubica.

Jazda gokartem to świetny sposób na rozrywkę i spędzenie wolnego czasu, który dostarcza niezapomnianych emocji i pozwala na chwilę prędkości w bezpiecznych warunkach. Voucher na karting to idealny prezent dla każdego, kto kocha szybkość i adrenalinę, a także dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego i ekscytującego.

Ile trwa jazda gokartem?

Czas przejazdu zależny jest od wybranych opcji. Czas zależy od wybranej lokalizacji.

Jazda gokartem


Zabawa na torze kartingowym

Tor kartingowy to idealne miejsce dla tych, którzy szukają dobrej zabawy i chcą poczuć prawdziwą prędkość i adrenalinę. Jazda po torze to doskonały pomysł na spędzenie czasu oraz pomysł na upominek łączący sportową rywalizację na torze z możliwością doskonalenia umiejętności kierowania pojazdem. Tor oferuje różnorodne zakręty i proste odcinki, co pozwala kierowcom ścigać się gokartem po torze i osiągać maksymalne prędkości, pobijając rekord toru.

Tory kartingowe są również świetnym miejscem na organizację grupowych wydarzeń, takich jak imprezy firmowe czy urodziny. Rywalizacja na torze sprzyja budowaniu relacji i dostarcza niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom.

Jak ubrać się na jazdę gokartem?

Zalecany sportowy strój i wygodne obuwie z miękką podeszwą. Kominiarka zwykle wliczona jest w koszt prezentu.

Czy jazda gokartem jest bezpieczna?

Jazda gokartem to najbezpieczniejszy ze sportów motoryzacyjnych. Jazdy realizowane są na specjalnie przygotowanych torach i nadzorowane przez odpowiednio przeszkoloną obsługę. Zanim uczestnik wyjedzie na tor, przejdzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, sygnalizacji toru i znaczenia stosowanych flag, a także zachowania się w razie awarii i zatrzymania gokarta.

Na czas jazdy uczestnik otrzyma kask. Kobiety mają obowiązek związać włosy i schować je w całości pod kaskiem. W przypadku nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa, bądź stwarzania zagrożenia na torze, pracownicy obsługi przerywają jazdę i udzielają pouczenia, bądź nakazują uczestnikowi opuszczenie toru.

Na torze kartingowym obowiązuje zakaz jazdy pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełnisz marzenie o ekstremalnej przejażdżce po torze kartingowym
  • Gokarty zapewniają niezapomniane motoryzacyjne emocje
  • Stworzysz okazję do sprawdzenia się w roli kierowcy wyścigowego
  • Jazda gokartem na prezent to zawsze strzał w dziesiątkę


Szukasz większych emocji niż jazda na torze kartingowym? Wybierz ofertę, jaką jest jazda za kierownicą bolidu Ariel Atom!