Jazda gokartem – Rzeszów

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

16 minut

Lokalizacja

Reskart, Hala przy ul. Hoffmanowej 19, Rzeszów

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu. Jazdy odbywają się w hali.

Informacje dla oglądających

Istnieje możliwość zaproszenia osoby towarzyszącej jako widza.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, nie krępujący ruchów.

Wymagania

Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia mogą korzystać z prezentu tylko pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.

Informacje dodatkowe

W cenie vouchera zawarta jest Karta Kierowcy niezbędna do realizacji atrakcji oraz kominiarka pod kask. Rezerwacja jest możliwa w godzinach pracy toru. Przed jazdą każdy uczestnik odbędzie krótkie szkolenie.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda gokartem – Rzeszów

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazda gokartem Sodi RT 10 o mocy 6,5 KM po największym halowym torze kartingowym w Rzeszowie. W zależności od wybranego wariantu jazda trwa 8 lub 16 minut i jest dostępna w opcji dla jednej, lub dwóch osób.

Komu podarować jazdę gokartem?

  • Mężczyźnie, który jest fanem bolidów

  • Parze, lubiącej aktywnie spędzać czas

  • Każdemu miłośnikowi gokartów

Jazda gokartem

Jazda gokartem odbywa się w ogrzewanej hali, dzięki czemu z atrakcji można korzystać przez cały rok, nawet jeśli temperatura na zewnątrz jest ujemna. Wielkość toru robi ogromne wrażenie, ponieważ zajmuje 3000 m2 a nitka toru liczy 450 m. Konfiguracja toru umożliwia uczestnikowi pełną emocji i adrenaliny zabawę. Jazda jest realizowana gokartem Sodi RT 10 o mocy 6,5 KM, a z atrakcji mogą skorzystać osoby o minimalnym wzroście 150 cm. Dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia mogą korzystać z prezentu tylko pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. W cenie vouchera zawarta jest Karta Kierowcy niezbędna do realizacji atrakcji oraz kominiarka pod kask. W zależności od wybranego wariantu jazda trwa 8 lub 16 minut i jest dostępna w opcji dla jednej, lub dwóch osób. W przypadku jazdy dla dwóch osób każda z nich jedzie odpowiednio 8 lub 16 minut.

Bezpieczeństwo

Gokarty to najbezpieczniejszy sport motoryzacyjny. Przed jazdą uczestnik otrzyma kask oraz przejdzie krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa, sygnalizacji i znaczenia flag. Uczestnik zapoznaje się z obowiązującym regulaminem. Kobiety zobowiązane są związać włosy i schować je w całości pod kaskiem. Należy dokładnie zabezpieczyć te części garderoby, które mogłyby zostać wciągnięte przez części ruchome napędu (szaliki, chustki, luźną odzież itp.). Zabroniona jest jazda pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. W szczególnych przypadkach Organizator może pozbawić jazdy osobę, która dopuszcza się naruszenia regulaminu lub nie stosuje się do nakazów i wskazówek Organizatora.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jazda gokartem dostarczy sporej dawki adrenaliny

  • To atrakcja zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych

  • Wręczysz w prezencie emocje 

Czas trwania:  16 minut
Liczba osób:  1 osoba

Cena: 160 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto