Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Wiśle

1

Indywidualne szkolenie OFF ROAD w Wiśle to połączenie ciężkiej terenowej przeprawy z malowniczymi widokami. Trasę dzięki jej położeniu przepełnia wiele malowniczych krajobrazów, więc spotykasz tu nie tylko przeszkody, ale i piękną przyrodę. Na kursie OFF ROAD będziesz poruszał się samochodem terenowym marki Jeep, który jest wyposażony w wyciągarkę linową oraz napęd 4x4, który z pewnością się przyda podczas pokonywania licznych przeszkód. Na trasie toru zmierzysz się z dużą liczbą zakrętów z bocznymi przechyłami, stromymi piaszczysto-żwirowymi wzniesieniami i wąskimi przesmykami, które otoczone są dużą ilością drzew. Niezastąpiona okaże się pomoc wyciągarki linowej i aktywne wykorzystanie napędu 4x4. Przez cały czas trwania kursu OFF ROAD doświadczony instruktor będzie czuwał nad bezpieczeństwem, udzielając cennych wskazówek dotyczących pokonywania przeszkód jak i przebiegu trasy.

 
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul.Bukowa

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Szkolenie realizujemy samochodem terenowym Jeep. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#prezentomaniak

Kolejny udany prezent z Waszej firmy! Za każdym razem profesjonalne podejście do klienta w każdym detalu ! Ze świecą szukać drugiej takiej firmy! POLECAM

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności