Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 w Krakowie

1

Kurs OFF ROADu w Krakowie, to nauka jazdy na ciężkim górzystym terenie, znajdującym się około 11 kilometrów od dawnej stolicy Polskich królów. Ponad trzygodzinne zmagania z siłami nieprzyjaznej natury odbywają się w miejscowości Liszki. Trasa, z którą będziesz się zmagać jest bardzo wymagająca, stawiając szereg przeszkód przed początkującym kierowcą. Trawersy czy podjazdy i strome pokłady błota i piachu, zmuszają OFF ROADowych adeptów, do przyspieszonej nauki jak działa zapięcie blokady i aktywne korzystanie z reduktora.  Nauka jazdy odbywa się na wysokiej klasy pojazdach terenowych z napędem na 4 koła, flota ponad 11 modeli, daje szeroki wybór kursantowi m.in. Range Rover czy Nissan Terrano. Nad całością wydarzeń, pieczę sprawuje instruktor, który dba o bezpieczeństwo i pomaga w krytycznych chwilach. Dodatkowym atutem jest też fakt, iż całe wydarzenie może odbywać się wraz z osobą towarzyszącą. Jazda OFF ROAD to niesamowite doświadczenie, którego powinien spróbować każdy kierowca tzw. "plaskaczy".

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Kryspinów (ok. 10 km od centrum Krakowa)

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie Off Road trwa około 4 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Auta wykorzystywane do szkolenia to Toyota Land Cruiser. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#zadowolonyJohny

Poprzedniego dnia padało! Teren był podmoknięty, dużo błota - najlepsze warunki do jazdy off road ;) Było wspaniale, ale ubrania oczywiście do prania! ;) Polecam wszystkim którzy jeszcze nie próbowali

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności