Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 - Świecie

Indywidualne szkolenie OFF ROAD w Świeciu to kurs, podczas którego zdobędziesz wiedzę i nowe umiejętności z zakresu jazdy samochodem terenowym. Jazdy realizowane są samochodami terenowymi Suzuki Vitara. Auta do jazdy OFF ROAD są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy, który jest niezbędny do jazdy po wymagających odcinkach trasy. Podczas części teoretycznej kursu OFF ROAD poznasz samochód i jego budowę. Instruktor wyjaśni zasadę działania napędu 4x4, blokady dyferencjału oraz reduktora. Poruszy wszystkie ważne zagadnienia dotyczące jazdy terenowej, po to byś mógł samodzielnie zasiadając za kierownicą auta terenowego, pokonać nawet najtrudniejsze przeszkody. Pagórki, piach, doły wypełnione wodą czy błotem, strome zjazdy, slalom pomiędzy drzewami, to tylko nieliczne z atrakcji, jakie napotkasz na trasie. Sprawdź sam, jak zachowuje się auto terenowe w swoim naturalnym środowisku. Ekstremalne wrażenia i świetna zabawa czekają na Ciebie w okolicach Grudziądza, miejscowości Świecie. Zaproś na kurs OFF ROADu bliską osobę, przyjaciela bądź żonę, która również może wziąć udział w jeździe i razem bawcie się dobrze!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Jazdy realizowane w okolicach Świecia (dokładne miejsce ustalane z wykonawcą). Miejsce spotkania z instruktorem Camping-Zamek Świecie, ul. Zamkowa 10.

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie OFF ROAD trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Jazdy realizowane przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. Skrajne upały, bądź duże mrozy mogą uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Suzuki Vitara. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#Kuryś

Polecam na prezent bez dwóch zdań!

#xxxx

Po godzinach spędzonych w korkach - można się wyżyć na aucie i to nie swoim ;P Pozdrawiam i polecam wszystkim którzy nie mogą się zdecydować - warto!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności