Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 - Świecie

3401

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

 • każdej osobie, która lubi jazdę OFF ROAD
 • mężczyźnie, który uwielbia adrenalinę i wyzwania
 • miłośnikowi pokonywania ciężkiej trasy terenowej

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Świecie

Indywidualne szkolenie OFF ROAD w Świeciu to 3 godzinny kurs, podczas którego uczestnik zdobędzie wiedzę i nowe umiejętności z zakresu prowadzenia samochodu terenowego. Jazdy realizowane są samochodami z napędem 4x4 Suzuki Vitara. Auta do jazdy OFF ROAD są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy, który jest niezbędny do jazdy po wymagających odcinkach trasy. Podczas części teoretycznej kursu OFF ROAD osoba obdarowana pozna samochód i jego budowę. Instruktor wyjaśni zasadę działania napędu 4x4, blokady dyferencjału oraz reduktora. Poruszy wszystkie ważne zagadnienia dotyczące jazdy terenowej, po to by można samodzielnie zasiadając za kierownicą auta terenowego i pokonać nawet najtrudniejsze przeszkody. Pagórki, piach, doły wypełnione wodą czy błotem, strome zjazdy, slalom pomiędzy drzewami, to tylko nieliczne z atrakcji, jakie można napotkać na trasie. Osoba obdarowana dokładnie sprawdzi jak zachowuje się auto terenowe w swoim naturalnym środowisku. Ekstremalne wrażenia i świetna zabawa czekają w okolicach Grudziądza, miejscowości Świecie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • to nie tylko szkolenie, ale także niezapomniana przygoda
 • szkolenie OFF ROAD zapewni maksimum wrażeń podczas jazdy terenowej
 • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 62 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Jazdy realizowane w okolicach Świecia (dokładne miejsce ustalane z wykonawcą). Miejsce spotkania z instruktorem Camping-Zamek Świecie, ul. Zamkowa 10.

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie OFF ROAD trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Jazdy realizowane przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. Skrajne upały, bądź duże mrozy mogą uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Jeżeli zechcesz, osoba towarzysząca również będzie mogła poprowadzić samochód.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów, a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po skończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Suzuki Vitara. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#Kuryś

Polecam na prezent bez dwóch zdań!

#xxxx

Po godzinach spędzonych w korkach - można się wyżyć na aucie i to nie swoim ;P Pozdrawiam i polecam wszystkim którzy nie mogą się zdecydować - warto!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product