Jazda OFF ROAD 4x4 – Warszawa

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Zambrzyniec (80 km od centrum Warszawy)

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zabrać 1 osobę towarzyszącą jako pasażera bez dodatkowych opłat.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić). Warto zabrać kompletny strój na zmianę.

Wymagania

Atrakcja przeznaczona dla osób pełnoletnich posiadających ważne na terenie Polski prawo jazdy kategorii B. Bezwzględny zakaz realizacji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem.

Opinie (26)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-12

Świetna zabawa, a do tego instruktor świetnie tłumaczy techniki jazdy, jak i sposób pokonywania przeszkód na torze offroadowym. Polecam każdemu na 120%.

2023-08-30

Rewelacja Polecam

2023-08-08

Polecam z całego serca

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Warszawa

FAQ

23.05.2022
Dzień dobry W jakich godzinach w tygodniu można wykorzystać godzinną jazdę ?
Odpowiedź z 23.05.2022
Terminy ustalane są indywidualnie z instruktorem. Proszę wypełnić formularz rezerwacyjny https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i proszę postępować według wyświetlonych wytycznych. Po uzupełnieniu formularza otrzyma Pani dane kontaktowe do umówienia rezerwacji.
02.03.2022
Dzień dobry, jakie auta mają Państwo :)
Odpowiedź z 03.03.2022
Dzień dobry, jazda realizowana jest autem terenowym z napędem na cztery koła - Nissan Patrol bądź Hyundai Galloper.
27.01.2021
Czy wykupując 2 godziny jazdy, można po godzinie zmienić się z osoba towarzyszącą, żeby każda z nich siedziała za kierownicą po godzinie?
Odpowiedź z 28.01.2021
Osoba obdarowana może zabrać 1 osobę towarzyszącą jako pasażera. Zazwyczaj instruktor wyraża zgodę na zamianę podczas jazdy. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Jazda za kierownicą samochodu terenowego odbywa się w miejscowości Zambrzyniec (80 km od centrum Warszawy). Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który podczas jazdy służy radą i pomocą. W zależności od wybranego wariantu czasowego jazda trwa 15, 30 minut lub 1 godzinę. Atrakcja przeznaczona dla osób pełnoletnich posiadających ważne na terenie Polski prawo jazdy kategorii B.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Miłośnikom jazdy off-road
  • Każdemu kierowcy, który lubi motoryzacyjne i ekstremalne wyzwania
  • Mężczyźnie, który lubi aktywnie spędzać wolny czas

Voucher na jazdę OFF ROAD 4x4

Jazda OFF ROAD to rodzaj aktywnej rozrywki i doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników motoryzacji pod każdą postacią, jak strome zjazdy i podjazdy oraz wzniesienia. Uczestnik zostanie zapoznany z regulaminem, autem, a następnie ruszy w teren, by zmagać się z przeszkodami utworzonymi przez naturę. Jazda realizowana jest autami terenowymi z napędem na cztery koła - Nissan Patrol, Hyundai Galloper.

Podczas zakupu należy wybrać czas trwania jazdy. Do wyboru przejażdżka trwająca 15, 30 minut lub godzinę. Jazdy realizowane są przez cały rok, głównie w weekendy. Istnieje możliwość zabrania jednej osoby towarzyszącej jako pasażera bez dodatkowych opłat.

Jak wygląda trasa przejazdu?

Zadaniem uczestnika będzie przeprawienie się przez trudny teren. Na swojej drodze napotka liczne naturalne przeszkody, strome podjazdy, wąskie rowy, kałuże, bajora i obszary leśne, które będą wymagały użycia sprytu i odwagi, jednak trudność pokonywanych przeszkód zostanie dobrana do umiejętności i możliwości obdarowanego.

Jak ubrać się na OFF ROAD?

Zaleca się obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny, niekrępujący ruchów strój dostosowany do pory roku (najlepiej taki, który można zabrudzić). Warto zabrać kompletny strój na zmianę.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa doświadczony instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jazda samochodem terenowym jest formą przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
  • Osoba obdarowana pozna emocje i adrenalinę jazdy terenowej
  • To motoryzacyjne wyzwanie, które przyniesie wiele radości i satysfakcji
  • Pozwala sprawdzić się w roli kierowcy terenowego

Nie czujesz się gotów do ekstremalnej jazdy? Kup voucher na szkolenie z bezpiecznej jazdy autem terenowym w Warszawie!

Czas trwania:  30 minut

Cena: 293 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto