Jazda OFF ROAD za kierownicą – Łódź

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jazda trwa 1 godzinę. Przejażdżka poprzedzona jest 15-minutowym szkoleniem.

Lokalizacja

Okolice Łodzi. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Jazdy realizowane są przez cały rok niezależnie od pogody, z wyjątkiem bardzo śnieżnej zimy. Jazdy nie odbywają się po zachodzie słońca.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji maksymalnie 3 osoby towarzyszące, które mogą uczestniczyć w jeździe jako pasażerowie lub zmieniać się za kierownicą.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B ważne na terenie Polski. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. W przypadku zmieniania się za kierownicą należy o tym wcześniej poinformować instruktora. Jazda OFF ROAD realizowana jest terenówką marki Land Rover.

Opinie (4)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-22

Udany prezent dla męża, jest miłośnikiem motoryzacji i super się bawił

2021-04-19

zawsze marzyłem o takiej wyprawie , było super

2021-03-31

Podarowałam jazdę off road przyjacielowi bo zawsze lubił wyzwania a jazda to prawdziwa okazja do sprawdzenia sił za kierownicą - prezent okazał się idealny!

Dodaj Opinię

Jazda OFF ROAD za kierownicą – Łódź

FAQ

09.11.2022

Witam. Czy pasażer musi mieć skończone 18 lat.? Syn ma 15 lat. Będzie pod opieką ojca.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, osoba towarzysząca nie musi być pełnoletnia. Jak najbardziej 15letni syn może wziąć udział w atrakcji jako pasażer.

15.03.2022

Można poznać Rejon trasy w Okolicach Łodzi?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dokładne miejsce spotkania należy potwierdzić bezpośrednio z wykonawcą. Są to okolice Aleksandrowa Łódzkiego. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda OFF ROAD 4x4 w okolicach Łodzi w roli kierowcy. Uczestnik może zabrać ze sobą 3 osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera. Przejażdżka trwa 1 godzinę i poprzedzona jest krótkim szkoleniem z obsługi pojazdu.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Miłośnikowi motoryzacji, zwłaszcza aut terenowych
  • Przyjacielowi z Łodzi i okolic, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w jeździe terenowej

Jazda OFF ROAD

Jazda za kierownicą auta terenowego to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia własnych umiejętności radzenia sobie w ekstremalnych warunkach drogowych. Przed jazdą odbywa się krótkie 15-minutowe szkolenie dotyczące budowy i obsługi pojazdu oraz jazdy w terenie. Jazda odbywa się w obecności instruktora, który dba o bezpieczeństwo i na bieżąco udziela cennych rad kierującemu. W czasie wyprawy kierowcy mogą towarzyszyć 3 osoby towarzyszące, które wedle życzenia mogą zmieniać się i również prowadzić auto, jednak należy poinformować o tym instruktora przed rozpoczęciem realizacji. Jazda realizowana jest terenówką marki Land Rover i trwa 1 godzinę.

Trasa przejazdu

Teren przygotowany do jazdy OFF ROAD jest niezwykle wymagający i mocno zróżnicowany pod względem wysokości. Kierowca będzie pokonywał liczne strome zjazdy i podjazdy. Na swej drodze z pewnością napotka jary – zagłębienia terenu o wąskim dnie i stromych zboczach, a także błotne lub bagniste fragmenty szlaku. Poziom trudności trasy dobierany jest do indywidualnych umiejętności.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o prowadzeniu auta terenowego
  • Pozwala nietuzinkowo spędzić wolny czas razem z bliskimi
  • Dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń

Realizacja

Cena: 479 zł

ktoś kupił ten produkt
11 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0009240