Jazda OFF ROAD za kierownicą – Łódź

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Jazda trwa 1 godzinę. Przejażdżka poprzedzona jest 15-minutowym szkoleniem.

Lokalizacja

Okolice Łodzi. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Pogoda

Jazdy realizowane są przez cały rok niezależnie od pogody, z wyjątkiem bardzo śnieżnej zimy. Jazdy nie odbywają się po zachodzie słońca.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji maksymalnie 3 osoby towarzyszące, które mogą uczestniczyć w jeździe jako pasażerowie lub zmieniać się za kierownicą.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. W przypadku zmieniania się za kierownicą należy o tym wcześniej poinformować instruktora. Jazda OFF ROAD realizowana jest terenówką marki Land Rover.

2021-04-22

Off road

Udany prezent dla męża, jest miłośnikiem motoryzacji i super się bawił

2021-04-19

Off road

zawsze marzyłem o takiej wyprawie , było super

2021-03-31

Rewelacja!

Podarowałam jazdę off road przyjacielowi bo zawsze lubił wyzwania a jazda to prawdziwa okazja do sprawdzenia sił za kierownicą - prezent okazał się idealny!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Jazda OFF ROAD 4x4 w okolicach Łodzi w roli kierowcy. Uczestnik może zabrać ze sobą 3 osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera. Przejażdżka trwa 1 godzinę i poprzedzona jest krótkim szkoleniem z obsługi pojazdu.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

  • Miłośnikowi motoryzacji, zwłaszcza aut terenowych
  • Przyjacielowi z Łodzi i okolic, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w jeździe terenowej

Jazda OFF ROAD

Jazda za kierownicą auta terenowego to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia własnych umiejętności radzenia sobie w ekstremalnych warunkach drogowych. Przed jazdą odbywa się krótkie 15-minutowe szkolenie dotyczące budowy i obsługi pojazdu oraz jazdy w terenie. Jazda odbywa się w obecności instruktora, który dba o bezpieczeństwo i na bieżąco udziela cennych rad kierującemu. W czasie wyprawy kierowcy mogą towarzyszyć 3 osoby towarzyszące, które wedle życzenia mogą zmieniać się i również prowadzić auto, jednak należy poinformować o tym instruktora przed rozpoczęciem realizacji. Jazda realizowana jest terenówką marki Land Rover i trwa 1 godzinę.

Trasa przejazdu

Teren przygotowany do jazdy OFF ROAD jest niezwykle wymagający i mocno zróżnicowany pod względem wysokości. Kierowca będzie pokonywał liczne strome zjazdy i podjazdy. Na swej drodze z pewnością napotka jary – zagłębienia terenu o wąskim dnie i stromych zboczach, a także błotne lub bagniste fragmenty szlaku. Poziom trudności trasy dobierany jest do indywidualnych umiejętności.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody terenowe są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o prowadzeniu auta terenowego
  • Pozwala nietuzinkowo spędzić wolny czas razem z bliskimi
  • Dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń
Czytaj więcej