Szkolenie zapoznawcze z Fiatem 126P

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina.

Lokalizacja

Poznań, dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić jedną osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski oraz dowód osobisty, w przypadku braku prawa można jechać z instruktorem jako pasażer.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Szkolenie zapoznawcze z Fiatem 126P

FAQ

25.04.2023
Dzień dobry. Chciałabym kupić szkolenie+przejazd maluchem dla 10-letniego siostrzeńca. Czy istnieje możliwość wykupienia vouchera dla dziecka i wzięcia z nim udziału jako osoba pełnoletnia i kierowca posiadający czynne prawo jazdy?
Odpowiedź z 26.04.2023
Dzień dobry, może Pan sprezentować voucher siostrzeńcowi, który będzie uczestniczył w przejażdżce jako pasażer. Za kierownicą może zasiąść osoba pełnoletnia, powyżej 22 roku życia, z ważnym prawem jazdy kat. B oraz dowodem osobistym. 
18.11.2021
Dzień dobry. Rozumiem że w cenie vouchera osoba obdarowana może pokierować fiatem
Odpowiedź z 19.11.2021
Po odbyciu krótkiego szkolenia instruktor umożliwia odbycie nieodpłatnej przejażdżki “Maluchem”. Jazda w roli kierowcy jest dostępna wyłącznie dla osób powyżej 22 roku życia z ważnym prawem jazdy kat. B oraz dowodem osobistym
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda zapoznawcza z Fiatem 126P realizowana w Poznaniu i okolicach. Atrakcja odbywa się pod okiem instruktora, który przeprowadzi szkolenie na temat kultowego “Malucha”. Po szkoleniu istnieje możliwość nieodpłatnej przejażdżki.

Komu podarować szkolenie zapoznawcze z Fiatem 126P

  • Przyjacielowi, który chciałby zasiąść za kierownicą Fiata 126p

  • Bliskiej osobie interesującej się motoryzacją

  • Tacie, który jest miłośnikiem historii

Szkolenie zapoznawcze z Fiatem 126P

W szkoleniu zapoznawczym z Fiatem 126P bierze udział jedna osoba, która na miejsce może zaprosić osobę towarzyszącą. Atrakcja realizowana jest w okolicach Poznania, istnieje możliwość dojazdu do 50 km od miejscowości Kórnik lub umówienie się przy przepięknym arboretum zamku w Kórniku. Na miejscu zostanie przeprowadzone krótkie zapoznanie uczestnika z kultowym Fiatem 126P oraz wspomnienie o jego historii. Po odbyciu szkolenia instruktor umożliwia odbycie nieodpłatnej przejażdżki “Maluchem”. Jazda w roli kierowcy jest dostępna wyłącznie dla osób powyżej 22 roku życia z ważnym prawem jazdy kat. B oraz dowodem osobistym. Dla pozostałych osób przewidziana jest realizacja nieodpłatnej przejażdżki na fotelu pasażera. Atrakcja ta jest dedykowana fanom kultowych aut, które na stałe wpisały się w polską kulturę. Poczuj się jak główny bohater serialu “Czterdziestolatek” i wróć do dawnych lat zasiadając za kierownicą Fiata 126P. 

Fiat 126P

“Maluch”, czyli kultowy Fiat 126P stał się jedną z ikon polskiej motoryzacji w czasach Rzeczypospolitej Ludowej. Choć oryginalne Fiaty 126 zaprzestano produkować w 1980 roku, to wytwarzane przez FSO “Maluchy” schodziły z polskich taśm aż do 2000 roku. To właśnie te egzemplarze cieszą się szczególnym uznaniem kolekcjonerów i pasjonatów motoryzacji. Choć auto to nie posiada ani nowoczesnych udogodnień, ani piorunujących osiągów, to ma w sobie coś, co prawdziwi nazywają “duszą”. Dzięki temu zarówno młode, jak i starsze pokolenie potrafi docenić urok Fiata z bielskich zakładów produkcyjnych. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Umożliwiasz powrót wspomnieniami do dawnych lat

  • Dajesz możliwość zapoznania się z kultowym samochodem

  • Wręczasz podarunek, który na długo pozostanie w pamięci

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

pinezka

Poznań   (zmień)

Cena:

Cena: 350 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009708