Dzień SPA

(434)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Dzień SPA to pakiet zabiegów na zmęczone ciało oraz możliwość korzystania ze strefy basenów i saun. Czas trwania oraz szczegółowy program zabiegów różni się w zależności od wybranej lokalizacji.

Komu podarować dzień w SPA?

  • Zapracowanej przyjaciółce
  • Jako prezent na dzień matki, która potrzebuje chwili odpoczynku
  • Jako prezent dla kobiety, której brakuje czasu na pielęgnację i relaks

Atrakcja

Osoba obdarowana po wcześniejszej rezerwacji terminu stawia się na miejscu realizacji z ważnym odcinkiem vouchera. Atrakcja w zależności od wybranej lokalizacji trwa 3-4 godziny i w tym czasie wykonywane są zabiegi na ciało, twarz lub dłonie. W zależności od lokalizacji oferowane są inne pakiety zabiegowe. Dzień w SPA to idealny prezent dla kobiety, która potrzebuje zregenerować swoje siły.

Pozwól sobie na chwile relaksu w SPA!

Dzień w SPA to wspaniały prezent, który ucieszy chyba każdego. Któż z nas nie potrzebuje chwili relaksu i spokoju, pozostawienia swoich domowych obowiązków i zmartwień po to, by zająć się tylko sobą? W codziennym pędzie tłumaczymy sobie, że nie mamy czasu na takie luksusy, ale co innego, jak Dzień SPA otrzymamy w prezencie. Wtedy nieco przymuszeni, ale z jaką przyjemnością skorzystamy z pakietu zabiegów na ciało i twarz, ze strefy basenów i saun, z okazji do pobycia w pięknym wnętrzu. Na koniec przyznamy, że tego nam właśnie było trzeba. Dzień w SPA to idealny prezent nie tylko dla kobiety, która potrzebuje zregenerować swoje siły, ale także i dla mężczyzny. Zabiegi na miejscu dobierane są indywidualnie. 

Pobyt w SPA chociaż na ten jeden dzień 

Dobrej jakości odpoczynek jest konieczny dla zdrowia - zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Odcięcie się od wszystkich stresujących bodźców i ucieczka w spokojne miejsce, chociaż na jeden dzień, będzie mieć same pozytywne skutki. Pobyt w SPA poświęcony tylko na relaks może wpłynąć pozytywnie na pamięć i koncentrację, na odporność, na spokojny sen, a nawet na procesy trawienne. Atrakcja w zależności od wybranej lokalizacji trwa 3-4 godziny - to wystarczy, by nabrać energii. Nie ważne, czy wybierzesz zabiegi lecznicze, zabiegi odmładzające, czy inne zabiegi SPA. Ważne, że spędzisz spokojny czas w przyjemnym otoczeniu, a twoim zmęczonym ciałem zajmą się wykwalifikowani kosmetolodzy i masażyści. 

Niezależnie czy wybierzesz masaż, zabiegi twarzy czy dłoni - ciało Ci podziękuje

W zależności od wybranej lokalizacji atrakcji, osoba obdarowana będzie mogła skorzystać z kilku zabiegów SPA do wyboru. Może to być zabieg na całe ciało, na przykład aromatyczny peeling, relaksacyjny masaż lub nawilżanie eterycznym olejkiem albo, jeśli jest taka potrzeba, zabiegi modelujące sylwetkę z użyciem specjalistycznego sprzętu. Mogą to też być zabiegi odmładzające na twarz, takie jak popularny i skuteczny masaż Kobido. Niektóre gabinety oferują też w pakiecie Day SPA manicure oraz pedicure. Bez względu na to, jakie zabiegi SPA wybierzesz, zaznasz błogiego uczucia odprężenia. Dodatkową korzyścią będzie możliwość odbycia konsultacji z doświadczonym kosmetologiem. 

Odpręż się podczas zabiegów SPA, podziwiając piękno natury!

Zabiegi SPA w towarzystwie świec i relaksującej muzyki sprawią, że każdy poczuje się komfortowo i zazna relaksu. Dodatkowo niektóre z gabinetów SPA  oferujących nasze atrakcje, znajdują się w wyjątkowym otoczeniu przyrody. Bliski kontakt z naturą, lasem i świeżym powietrzem także działa kojąco na ciało i duszę. Przykładem takiego miejsca są otoczone zielenią okolice Nałęczowa lub Janowca, tuż nad Wisłą. Przy okazji zabiegów SPA można tam podziwiać piękno natury. Miejsca, w których odbywają się zabiegi także są zaaranżowane w taki sposób, aby zapewnić gościom miłe doznania estetyczne. 

Popraw swoje zdrowie dzięki zabiegom SPA

W ramach atrakcji Dzień SPA można przetestować także zabiegi lecznicze. Przykładem może być ciepły okład z borowiny, który przyjemnie rozgrzewa ciało oraz doskonale sprawdza się na bóle mięśni i bóle reumatyczne. W pakietach zabiegów SPA dostępne są też masaże lecznicze, które redukują napięcie i ból mięśni, a także zwiększają ruchomość stawów. Wiele gabinetów ma też w swojej ofercie grotę solną. Grota solna to pomieszczenie, w którym powietrze nasycone jest cennymi dla zdrowia minerałami i mikroelementami, takimi jak jod, potas, wapń, magnez czy selen. Pobyt tam leczy między innymi nawracające infekcje górnych dróg oddechowych. Podczas swojego Dnia SPA wybierz więc zabiegi lecznicze, jeśli musisz poprawić swoje zdrowie.

Cena od: 80 zł

Dostępne w
145 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 145 dostępnych)

  (zmień)

Cena: