Voucher do Yasumi SPA

Voucher do Yasumi SPA to wyjątkowy prezent, który zachwyci najbardziej wymagającą kobietę. Voucher upoważnia do skorzystania z dowolnych usług świadczonych przez wybrany salon w zakresie pielęgnacji ciała, twarzy lub masaży. Wizyta w Yasumi SPA to zasłużona dla każdego chwila relaksu.

Komu podarować voucher?

  • Kobiecie, która lubi dbać o swoje ciało
  • Osobie, która potrzebuje chwili relaksu
  • Każdemu, kto lubi samodzielnie podejmować decyzje

Voucher do Yasumi SPA

Osoba obdarowana prezentem samodzielnie dokonuje wyboru usługi, z której chce skorzystać w salonie, wykorzystując voucher. Nietrafiony i banalny prezent, to wobec tego obawy, których unikasz wybierając voucher do Yasumi SPA. Bogata oferta salonu sprawia, że każda kobieta znajdzie w nim coś dla siebie. Voucher do salonu SPA, jest biletem do strefy relaksu, gdzie każdy może zadbać o swój wygląd i samopoczucie, przy pomocy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Sieć gabinetów Yasumi SPA

Yasumi SPA, to sieć gabinetów kosmetycznych powstałych w 2003 roku, swoiste centrum zdrowia i urody inspirowane Japonią. W języku japońskim słowo „yasumi” oznacza relaks, odprężenie, odpoczynek, wakacje. Z uwagi na ten fakt, wiele spośród zabiegów oferowanych w sieci Yasumi ma charakter rytuałów. Wykwalifikowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci z należytym pietyzmem dbają o kondycję ciała i stan umysłu każdego pacjenta. Wizyta w salonie Yasumi, to gwarancja ukojenia zmysłów i relaksu na najwyższym poziomie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarzasz okazję do zrelaksowania się
  • Osoba obdarowana sama dokonuje ostatecznego wyboru
  • Yasumi SPA to salon o nieposzlakowanej opinii, a także szeroko dostępny

 

Czytaj więcej

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł