Voucher do Yasumi SPA

(124)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Voucher do Yasumi SPA to prezent, który zachwyci najbardziej wymagającą kobietę. Voucher upoważnia do skorzystania z dowolnych usług świadczonych przez wybrany salon w zakresie pielęgnacji ciała, twarzy lub masaży. Wizyta w Yasumi SPA to zasłużona dla każdego chwila relaksu.

Komu podarować voucher?

  • Kobiecie, która lubi dbać o swoje ciało
  • Osobie, która potrzebuje chwili relaksu
  • Każdemu, kto lubi samodzielnie podejmować decyzje

Voucher do Yasumi SPA

Osoba obdarowana prezentem samodzielnie dokonuje wyboru usługi, z której chce skorzystać w salonie, wykorzystując voucher. Nietrafiony i banalny prezent, to wobec tego obawy, których unikasz wybierając voucher do Yasumi SPA. Bogata oferta salonu sprawia, że każda kobieta znajdzie w nim coś dla siebie. Voucher do salonu SPA, jest biletem do strefy relaksu, gdzie każdy może zadbać o swój wygląd i samopoczucie, przy pomocy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Sieć gabinetów Yasumi SPA

Yasumi SPA, to sieć gabinetów kosmetycznych powstałych w 2003 roku, swoiste centrum zdrowia i urody inspirowane Japonią. W języku japońskim słowo „yasumi” oznacza relaks, odprężenie, odpoczynek, wakacje. Z uwagi na ten fakt, wiele spośród zabiegów oferowanych w sieci Yasumi ma charakter rytuałów. Wykwalifikowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci z należytym pietyzmem dbają o kondycję ciała i stan umysłu każdego pacjenta. Wizyta w salonie Yasumi, to gwarancja ukojenia zmysłów i relaksu na najwyższym poziomie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarzasz okazję do zrelaksowania się
  • Osoba obdarowana sama dokonuje ostatecznego wyboru
  • Yasumi SPA to salon o nieposzlakowanej opinii, a także szeroko dostępny