Jazda Ferrari F430

(72)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda za kierownicą supersamochodu Ferrari F43 to spełnienie marzeń każdego fana motoryzacyjnych wrażeń. Przejażdżki odbywają się na zamkniętych torach wyścigowych pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów.

Komu podarować jazdę Ferrari F430?

 • mężczyźnie, który uwielbia piękne, szybkie i ekskluzywne auta,

 • miłośnikowi marki Ferrari,

 • każdemu, kto od zawsze marzył, by zasiąść za kierownicą supersamochodu.

Jazda Ferrari F430

Jazda za kierownicą Ferrari po krętym i wymagającym torze wyścigowym wymaga nie lada umiejętności. Jest to okazja do sprawdzenia własnych możliwości za kierownicą auta, które znane jest z agresywnego i sportowego temperamentu. Szczegóły na temat Ferrari oraz sportowej jazdy przekaże instruktor, który uczestniczy w jeździe jako pasażer.

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera. 

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji, 

 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników,

 3. Krótkie szkolenie z instruktorem,

 4. Jazda za kierownicą Ferrari,

 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników,

Miejsce realizacji

Jazda Ferrari F43 odbywa się na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Aktualnie dostępne miejsca realizacji widoczne są poniżej nagłówka „wybierz lokalizację”.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • wręczysz oryginalny podarunek,

 • spełnisz marzenie o przejażdżce legendarnym supersamochodem,

 • kupisz prezent gotowy do wręczenia.