Flyboard

(100)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Flyboard

Kupując ten ekstremalny prezent musisz dokonać wyboru konkretnej lokalizacji. Jeżeli chcesz zamówić prezent dostępny w wielu lokalizacjach, aby osoba obdarowana sama mogła wybrać miejsce realizacji, przejdź TUTAJ.

Lekcja zapoznawcza Flyboard na „odrzutowych” butach realizowana jest pod czujnym okiem instruktora. W zależności od lokalizacji atrakcja trwa od 10 do 60 minut.

Komu podarować lot nad wodą – Flyboard?

  • Miłośnikowi przygód i nowych wyzwań
  • Każdemu, kto lubi atrakcje w wodzie
  • Osobie, która interesuje się nowościami w dziedzinie sportu

Voucher na Flyboard – wodne szaleństwo

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby i szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, voucher na flyboard to niezapomniane doświadczenie, które zapewni świetną zabawę i emocje. Przeznaczony do ekstremalnych sportów wodnych, pozwala na latanie nad wodą dzięki turbinie skutera wodnego, która zasysa wodę i tłoczy ją pod wysokim ciśnieniem przez rurę do specjalnych dysz stabilnie wpiętych w buty. Flyboard umożliwia pływanie i wykonywanie ewolucji w powietrzu.

Dzięki wysokiemu ciśnieniu człowiek może unosić się nad wodą na wysokość do 10 metrów, co oferuje nie tylko spektakularne widoki, ale również unikalne wrażenia. Początkowo może wydawać się to trudne, ale już po kilku minutach treningu większość osób jest w stanie stabilnie utrzymywać się w powietrzu i cieszyć się dłuższym lataniem nad wodą. Profesjonaliści latania na flyboardzie potrafią wykonać spektakularne wzloty, skoki na wzór delfina oraz obroty o 360 stopni.

Flyboard to niezapomniane doświadczenie, które bliska osoba z pewnością nie zapomni do końca życia. To idealny prezent, który łączy adrenalinę z możliwością nauczenia się nowych umiejętności na świeżym powietrzu. To fantastyczne przeżycie, które z pewnością zostanie zapamiętane jako jeden z najbardziej nietuzinkowych prezentów.

Czy Flyboard jest bezpieczny?

Uczestnik zostaje wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz kask, które amortyzują każdy kontakt z taflą wody. Dodatkowo kamizelka piankowa zapewnia wyporność, dzięki czemu uczestnik nawet pomimo zanurzenia pod wodą, bezproblemowo wypływa na powierzchnię tafli wody. Aby realizacja przebiegła bezproblemowo zalecamy korzystanie z atrakcji osobom, które obyte są z wodą oraz posiadają podstawową umiejętność pływania. Realizacja odbywa się przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Szkolenie z Flyboardu

Przed wypłynięciem na teren zbiornika wodnego uczestnik zostaje zapoznany z podstawowymi zasadami poruszania się na Flyboard, regułami komunikacji z instruktorem i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa. Lot realizowany jest z dala od linii brzegowej, strefy kąpieli oraz innych urządzeń wodnych. Odpowiednia odległość gwarantuje też optymalną głębokość zbiornika wodnego.

Asekuracja

Instruktor zasiadający na skuterze wodnym manipuluje ciśnieniem wody zgodnie z umiejętnościami uczestnika. Instruktorzy to nie tylko specjaliści w dyscyplinie FLYBOARD, posiadają również kwalifikacje ratowników WOPR, dzięki czemu w sytuacji niepożądanej są w stanie natychmiastowo zareagować i udzielić pomocy.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Voucher na lot na flyboardzie to niezapomniane emocje
  • Spełnisz marzenie zarówno miłośników sportów wodnych, jak i powietrznych
  • Stworzysz okazję do przeżycia czegoś wyjątkowego i poczucia się jak prawdziwy superbohater
  • Dajesz możliwość zrealizowania lotu w oryginalnej postaci, tuż nad samą taflą wody

Cena od: 198 zł

Dostępne w
4 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

  (zmień)

Cena: