Flyboard® – ewolucje na wodzie w Warszawie

3611

FLYBOARD® realizowany na terenie Zalewu Zegrzyńskiego (około 35 km od centrum Warszawy) trwa 10, 20 lub 30 minut.

Komu podarować ewolucje na wodzie?

 • Mieszkańcom Warszawy, którzy uwielbiają wodne atrakcje
 • Kobiecie, która lubi aktywnie spędzać wolny czas
 • Przyjacielowi, który lubi próbować nowych, interesujących sportów 

Flyboard®

Jak to działa? Napędem FLYBOARD® jest turbina skutera wodnego. Przyczepiony do niej 18 m wąż zasysa wodę i pod wpływem generowanego ciśnienia daje możliwość uniesienia człowieka na wysokość nawet 10 m. Początkowo utrzymanie równowagi wydaje się być trudne, jednak po upływie kilku pierwszych minut każdy realizuje już dłuższą sesję lotu nad wodą.

Pamiątka z realizacji – filmowanie

Lot na FlyBoard® zostanie zarejestrowany przez kamerę GoPro Hero 4 HD. Zmagania uczestnika nagrywa instruktor siedzący na skuterze. Warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrania jest dostarczenie własnej karty pamięci microSD o pojemności min. 8 GB Dzięki nagraniu można podzielić się swoimi emocjami i wrażeniami z bliskimi!

Bezpieczeństwo

Uczetnik zostaje wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz kask, które amortyzują każdy kontakt z taflą wody. Dodatkowo kamizelka piankowa zapewnia wyporność, dzięki czemu uczestnik nawet pomimo zanurzenia pod wodą, bezproblemowo wypływa na powierzchnię tafli wody. Realizacja odbywa się przy użyciu profesjonalnego sprzętu od jedynego, oficjalnego dystrybutora FLYBOARD®/ HOVERBOARD by ZR® w Polsce.

Szkolenie

Przed wypłynięciem na teren zbiornika wodnego uczestnik zostaje zapoznany z podstawowymi zasadami poruszania się na Flyboard®, regułami komunikacji z instruktorem i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa. Instruktor zasiadający na skuterze wodnym manipuluje ciśnieniem wody zgodnie z umiejętnościami uczestnika. Instruktorzy to nie tylko specjaliści w dyscyplinie flyboard, posiadają również kwalifikacje ratowników WOPR, dzięki czemu w sytuacji niepożądanej są w stanie natychmiastowo zareagować i udzielić pomocy.

Zalew Zegrzyński

Zbiornik wodny zlokalizowany jest zaledwie 35 km od centrum Warszawy, dzięki czemu jest najbliższym miejscem wypadowym oferującym liczne formy wypoczynku. Zalew Zegrzyński jest największym oraz jednym z najczystszych zbiorników na terenie Mazowsza. Na terenie obiektu można skorzystać z kąpieliska z piaszczystą plażą oraz z atrakcji wodnych tj. FlyBoard, kajaki, żeglarstwo, windsurfing itp. W okolicy można także realizować wycieczki rowerowe na co pozwalają wyznaczone szlaki. W pobliżu funkcjonują także liczne miejsca noclegowe.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny i gotowy prezent w formie przeżyć
 • FlyBoard to idealny pomysł na prezent dla miłośnika sportów wodnych
 • Dajesz możliwość zrealizowania lotu w oryginalnej postaci, tuż nad samą taflą wody
   
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Przygoda

Kup w zestawie 55 lokalizacji

PrezentMarzeń - Przygoda199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Zegrzyński, plaża Hotelu 500 ul. Warszawska 31A Zegrze Południowe

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacje od kwietnia do sierpnia, od czwartku do niedzieli (terminy ustalane są przez instruktorów). Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy (dla kobiet jednoczęściowy) oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna oraz obecność jednego z nich podczas realizacji. Wymagana jest umiejętność pływania. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu, środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Cena obejmuje nagranie z realizacji kamerą GoPro Hero 4. W tym celu należy przekazać organizatorowi przed realizacją własną kartę microSD min. 8 GB. Istnieje możliwość kupna karty na miejscu. Max. waga uczestnika to 150 kg.

#theEnd

Wiele osób mówiło mi, że to fajna sprawa cały ten FlyBoard... Więc pomyślałem, że i ja spróbuję. Powiem szczerze, że opłaciło się. Coś zupełnie nowego, od teraz inaczej postrzegam pływanie, oraz ewolucję w wodzie, czy też w powietrzu!

#Emil

Zabawa po prostu mega! Nie mogę tego opisać, radzę spróbować na własnej skórze.

#Ela

Dzień dobry, Zastanawiam się nad kupieniem wejścia na FlyBoard. Chciałabym się najpierw dowiedzieć w jakich dniach i godzinach jest możliwa realizacja? Czy w tym roku funkcjonuje to jeszcze tylko przez sierpień, czy we wrześniu również? Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, instruktorzy są dostępni od czwartku do niedzieli, realizacje odbywają się przez cały dzień - oczywiście o ile warunki pogodowe na to pozwalają. Realizacje odbywać się będą na pewno do końca sierpnia, we wrześniu w zależności od pogody. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product