FlyBoard® - ewolucje na wodzie w Warszawie

W sezonie 2016 pierwsze realizacje zaczynamy w maju

Wodne wariacje

Zobacz wodny świat widziany oczami delfina! Nurkuj, pływaj, unoś się na wysokości 10 m nad wodą. Poczuj FLYBOARD® na własnej skórze i daj się w pełni ponieść wodnym wariacjom. Ten wyjątkowy sport jest ekscytujący dla każdego i da się go szybko opanować.

Jak to działa?

Napędem FLYBOARD® jest turbina skutera wodnego. Przyczepiony do niej 18m wąż który zasysa wodę daje możliwość uniesienia człowieka na wysokość 10m. Ten banalnie prosty sport, który daje porządną dawkę adrenaliny wprawił w osłupienie tysiące ludzi z całego świata. Przy pomocy instruktora w ciągu 5 min opanujesz technikę unoszenia się.

Miejsce realizacji

Voucher obejmuje szybkie szkolenie od instruktora na FLYBOARD® w wodzie, oraz cała twoja przygoda będzie uwieczniona przy pomocy profesjonalnej kamerki GoPro Hero 4. Mnóstwo ludzi przemierza setki kilometrów, by w pełni nacieszyć się lotem na FLYBOARD®. Zalew Zegrzyński będzie miejscem twoich zmagań, plaża Hotelu 500 Zegrze Południowe. Bezpieczeństwo i pewność maksymalnych doznań z jedynym oficjalnym dystrybutorem FLYBOARD®/ HOVERBOARD by ZR® w Polsce.

Płatnosci mobilne

Cena:

115 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
Prezent Marzeń - Warszawa

Kup w zestawie 5 lokalizacji

Prezent Marzeń - Warszawa239 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Zegrzyński, plaża Hotelu 500 ul. Warszawska 31A Zegrze Południowe

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacje od kwietnia do sierpnia, od czwartku do niedzieli (terminy ustalane są przez instruktorów). Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy (dla kobiet jednoczęściowy) oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna oraz obecność jednego z nich podczas realizacji. Wymagana jest umiejętność pływania. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu, środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Cena obejmuje nagranie z realizacji kamerą GoPro Hero 4. W tym celu należy przekazać organizatorowi przed realizacją własną kartę microSD min. 8 GB. Istnieje możliwość kupna karty na miejscu. Max. waga uczestnika to 150 kg.

#theEnd

Wiele osób mówiło mi, że to fajna sprawa cały ten FlyBoard... Więc pomyślałem, że i ja spróbuję. Powiem szczerze, że opłaciło się. Coś zupełnie nowego, od teraz inaczej postrzegam pływanie, oraz ewolucję w wodzie, czy też w powietrzu!

#Emil

Zabawa po prostu mega! Nie mogę tego opisać, radzę spróbować na własnej skórze.

#Ela

Dzień dobry, Zastanawiam się nad kupieniem wejścia na FlyBoard. Chciałabym się najpierw dowiedzieć w jakich dniach i godzinach jest możliwa realizacja? Czy w tym roku funkcjonuje to jeszcze tylko przez sierpień, czy we wrześniu również? Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, instruktorzy są dostępni od czwartku do niedzieli, realizacje odbywają się przez cały dzień - oczywiście o ile warunki pogodowe na to pozwalają. Realizacje odbywać się będą na pewno do końca sierpnia, we wrześniu w zależności od pogody. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności