Flyboard® – ewolucje na wodzie w Warszawie

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

10 minut

Lokalizacja

Zalew Zegrzyński, plaża Hotelu 500 ul. Warszawska 31A Zegrze Południowe

Więcej informacji

Pogoda

Realizacje od maja do września, w soboty i niedziele. Terminy ustalane są po kontakcie z Wykonawcą. Silny wiatr/opady mogą uniemożliwić realizację, w takim przypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoby obdarowane mogą zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Zalecamy strój kąpielowy (dla kobiet jednoczęściowy) oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

Wymagania

Prezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna oraz obecność jednego z nich podczas realizacji. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje nagranie lotu kamerą GoPro Hero 4. W tym celu przed realizacją należy przekazać organizatorowi własną kartę microSD min. 8 GB. Istnieje możliwość kupna karty na miejscu.

Opinie (11)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-07-05

Super zabawa

2020-08-01

Mega przeżycie, jak narazie przebija wszystkie atrakcje wodne . Obsługa i instruktaż prowadzony przez Izę i Rafała na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam. Jeszcze tam wrócimy.

2020-08-01

Dotychczas najlepszy prezent z jakiego korzystałem.
Bardzo miła obsługa. Zarówno Iza jak i Rafał zapewniają super wrażenia ;)
Przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Dodaj Opinię

Flyboard® – ewolucje na wodzie w Warszawie

FAQ

26.08.2022
witam. do kiedy działacie na wodzie ? do konc wrzesnia ?
Odpowiedź z 27.08.2022
Realizacje od maja do września, w soboty i niedziele.
15.06.2020
Czy 10 minut to odpowiedni czas na pierwszy raz z flyboardem czy należy raczej wybrać dłuższą opcję czasową?
Odpowiedź z 16.06.2020
Wszystko zależy od preferencji osoby obdarowanej. Więcej minut atrakcji to więcej czasu na zaznajomienie się z odpowiednimi technikami utrzymania na wodzie.
10.06.2020
Jaki jest minimalny wiek na skorzystanie z atrakcji ?
Odpowiedź z 12.06.2020
Prezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna oraz obecność jednego z nich podczas realizacji. 
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Flyboard® realizowany na terenie Zalewu Zegrzyńskiego (około 35 km od centrum Warszawy) trwa 10, 20 lub 30 minut.

Komu podarować ewolucje na wodzie?

  • Mieszkańcom Warszawy, którzy uwielbiają wodne atrakcje
  • Kobiecie, która lubi aktywnie spędzać wolny czas
  • Przyjacielowi, który lubi próbować nowych, interesujących sportów 

Flyboard®

Jak to działa? Napędem Flyboard® jest turbina skutera wodnego. Przyczepiony do niej 18 m wąż zasysa wodę i pod wpływem generowanego ciśnienia daje możliwość uniesienia człowieka na wysokość nawet 10 m. Początkowo utrzymanie równowagi wydaje się być trudne, jednak po upływie kilku pierwszych minut każdy realizuje już dłuższą sesję lotu nad wodą.

Pamiątka z realizacji – filmowanie

Lot na Flyboard® zostanie zarejestrowany przez kamerę GoPro Hero 4 HD. Zmagania uczestnika nagrywa instruktor siedzący na skuterze. Warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrania jest dostarczenie własnej karty pamięci microSD o pojemności min. 8 GB Dzięki nagraniu można podzielić się swoimi emocjami i wrażeniami z bliskimi!

Bezpieczeństwo

Uczetnik zostaje wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz kask, które amortyzują każdy kontakt z taflą wody. Dodatkowo kamizelka piankowa zapewnia wyporność, dzięki czemu uczestnik nawet pomimo zanurzenia pod wodą, bezproblemowo wypływa na powierzchnię tafli wody. Realizacja odbywa się przy użyciu profesjonalnego sprzętu od jedynego, oficjalnego dystrybutora Flyboard®/ Hoveboard by ZR® w Polsce.

Szkolenie

Przed wypłynięciem na teren zbiornika wodnego uczestnik zostaje zapoznany z podstawowymi zasadami poruszania się na Flyboard®, regułami komunikacji z instruktorem i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa. Instruktor zasiadający na skuterze wodnym manipuluje ciśnieniem wody zgodnie z umiejętnościami uczestnika. Instruktorzy, którzy są specjalistami w dyscyplinie flyboard, cały czas kontrolują lot i czuwają nad przebiegiem atrakcji.

Przeciwwskazania

W trakcie lotów ważny jest kontakt z instruktorem w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Z tego względu z atrakcji nie mogą korzystać osoby głuchonieme.

Zalew Zegrzyński

Zbiornik wodny zlokalizowany jest zaledwie 35 km od centrum Warszawy, dzięki czemu jest najbliższym miejscem wypadowym oferującym liczne formy wypoczynku. Zalew Zegrzyński jest największym oraz jednym z najczystszych zbiorników na terenie Mazowsza. Na terenie obiektu można skorzystać z kąpieliska z piaszczystą plażą oraz z atrakcji wodnych tj. Flyboard, kajaki, żeglarstwo, windsurfing itp. W okolicy można także realizować wycieczki rowerowe na co pozwalają wyznaczone szlaki. W pobliżu funkcjonują także liczne miejsca noclegowe.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz oryginalny i gotowy prezent w formie przeżyć
  • Flyboard to idealny pomysł na prezent dla miłośnika sportów wodnych
  • Dajesz możliwość zrealizowania lotu w oryginalnej postaci, tuż nad samą taflą wody
     

Realizacja

pinezka
Warszawa  - zmień lokalizację

Warszawa   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  10 minut

Cena: 199 zł

ktoś kupił ten produkt
63 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto