Flyboard – ewolucje na wodzie w Katowicach

3611

Flyboard w Katowicach realizowany jest na jednym ze zbiorników Pogoria. Atrakcja w zależności od wybranej opcji trwa 15, 30 lub 60 minut. Przed przystąpieniem do atrakcji, uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu.

Komu podarować lot nad wodą?

 • Przyjacielowi z Katowic i okolic, który uwielbia wodne atrakcje
 • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań
 • Każdej osobie, która preferuje aktywny wypoczynek

Flyboard

Napędem flyboard jest turbina skutera wodnego. Przyczepiony do niej 18m wąż zasysa wodę i pod wpływem generowanego ciśnienia daje możliwość uniesienia człowieka na wysokość nawet 10m. Początkowo utrzymanie równowagi wydaje się być trudne, jednak po upływie kilku pierwszych minut każdy realizuje już dłuższą sesję lotu nad wodą.

Bezpieczeństwo

Uczestnik zostaje wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz kask, które amortyzują każdy kontakt z taflą wody. Dodatkowo kamizelka piankowa zapewnia wyporność, dzięki czemu uczestnik nawet pomimo zanurzenia pod wodą, bezproblemowo wypływa na powierzchnię tafli wody.

Szkolenie

Przed wypłynięciem na teren zbiornika wodnego uczestnik zostaje zapoznany z podstawowymi zasadami poruszania się na flyboard, regułami komunikacji z instruktorem i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa. Instruktor zasiadający na skuterze wodnym manipuluje ciśnieniem wody zgodnie z umiejętnościami uczestnika. Instruktorzy to nie tylko specjaliści w dyscyplinie FLYBOARD, posiadają również kwalifikacje ratowników WOPR, dzięki czemu w sytuacji niepożądanej są w stanie natychmiastowo zareagować i udzielić pomocy.

Zbiornik Pogoria

Zwany Jeziorem Kuźnica Warężyńska, zlokalizowany 25 km od centrum Katowic, w Dąbrowie Górniczej zbiornik Pogoria jest jednym z czterech tego typu zalewów obok siebie. Pogoria 4 jest największym akwenem Pojezierza Dąbrowskiego (powierzchnia ok 560 ha). Okolice zbiornika tworzą interesujące miejsca do zwiedzenia tj. Park Krajobrazowy Orlich Gniazd, Szlak Warowni Jurajskich, itd.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent w formie przeżyć
 • Flyboard to idealny pomysł na prezent dla miłośnika sportów wodnych
 • Dajesz możliwość zrealizowania lotu w oryginalnej postaci, tuż nad samą taflą wody

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 52 lokalizacje

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zbiornik Pogoria 4 - Dąbrowa Górnicza - Śląsk

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany od czerwca do sierpnia. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny, dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi. Udział w realizacji prezentu bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany strój kąpielowy oraz ręcznik.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent realizowany jest od czerwca do września (terminy ustalane są przez instruktorów). Uczestnik zostanie wyposażony w kamizelkę asekuracyjną.

#Darek

Dzięki kochanie za wspaniały prezent! Polecam wszystkim amatorom mocnych wrażeń :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product