FlyBoard - ewolucje na wodzie w Katowicach

Flyboard to jedna z najnowszych dyscyplin w świecie sportów wodnych. Za narodziny Flyboard'u odpowiedzialny jest Franky Zapata, wielki miłośnik sportów wodnych. Jego odkrycie z 2011 r pozwala na wzbijanie się ponad powierzchnię wody nawet na wysokość 8 m. Sercem flyboardu jest turbina skutera wodnego, a długie na ok. 18 m węże zasysające wodę, umożliwiają wykonywanie przeróżnych akrobacji oraz skoków delfina. Flayboard zbodywa coraz więcej fanów. Dołącz do ich grona! Zaznaj wodnego szaleństwa w Katowicach! Flayboard w Katowicach to fantastyczna przygoda na tafli zbiornika Pogoria. Będzie tam na Ciebie czekać instruktor, który udzieli Ci wszelkich informacji, niezbędnych do wyruszenia na przysłowiowe „głębokie wody”. Poznasz budowę flayboardu, zapoznasz się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, obowiązującymi podczas realizacji prezentu. Instruktor udzieli Ci także cennych wskazówek, byś jak najdłużej utzymywał równowagę. Zostaniesz wyposażony w kamizelkę asekuracyjną i kompletny sprzęt. Spraw sobie wspaniałą, wodną przygodę, oddaj się szaleństwu. Flayboard w Katowicach już na Ciebie czeka!

Płatnosci mobilne

Cena:

249 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
Prezent Marzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 35 lokalizacji

Prezent Marzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zbiornik Pogoria 4 - Dąbrowa Górnicza - Śląsk

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany od czerwca do sierpnia. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny, dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi. Udział w realizacji prezentu bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany strój kąpielowy oraz ręcznik.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent realizowany jest od czerwca do września (terminy ustalane są przez instruktorów). Uczestnik zostanie wyposażony w kamizelkę asekuracyjną.

#Darek

Dzięki kochanie za wspaniały prezent! Polecam wszystkim amatorom mocnych wrażeń :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności