Voucher do studia tatuażu

(43)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Voucher na daną kwotę upoważnia do wykonania tatuażu w wybranym studiu w wybranej lokalizacji. Tatuaże wykonywane są w profesjonalnych salonach.

Komu podarować voucher do studia tatuażu?

  • Mężczyźnie, który uwielbia robić sobie tatuaże
  • Przyjacielowi, który chce upamiętnić jakąś ważną chwilę w swoim życiu
  • Osobie, która chce wykonać gotowy wzór tatuażu

Voucher do studia tatuażu

Podczas zakupu prezentu należy wybrać jego lokalizację a następnie osoba obdarowana rezerwuje dogodny termin i kontaktuje się z przedstawicielem studia tatuażu w celu wybrania odpowiedniego wzoru. Każdy tatuaż zostaje indywidualnie wyceniony. Wpływ na cenę ma rodzaj tatuażu, jego wielkość, poziom skomplikowania, rodzaj wykorzystywanych barwników. Ewentualną różnicę między wartością vouchera, a ceną tatuażu pokrywa uczestnik.

Istnieją przeciwwskazania do wykonania tatuażu, a są nimi: cukrzyca, epilepsja, hemofilia, problemy z sercem, ciąża, karmienie piersią, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, dolegliwości zdrowotne lub skórne, które mogą kolidować przy wykonywaniu oraz gojeniu się tatuażu. Uczestnik nie może być biorcą organów lub szpiku kostnego po zabiegu transplantacji. W przypadku występowania jakichkolwiek dolegliwości zdrowotnych lub skórnych, klient powinien w celu wykluczenia przeciwwskazań skonsultować się z lekarzem przed realizacją usługi.

Studio tatuażu

Studio, w którym zostanie wykonany tatuaż zapewnia najwyższy standard higieny i bezpieczeństwa. 
Urządzenia oraz przyrządy, którymi wykonywane są tatuaże, są na bieżąco dezynfekowane.
Do każdego zabiegu stosowane są jednorazowe, sterylnie pakowane igły. Tatuaże wykonywane są przez profesjonalistów, którzy wykonali już setki prac i posiadają ogromne doświadczenie. Uczestnik powinien zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu i poinformować pracownika salonu o ich ewentualnym występowaniu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Osoba obdarowana sama może wybrać sobie wzór tatuażu
  • Wręczony zostaje voucher na prezent w formie przeżycia
  • Voucher to możliwość wykonania tatuażu w renomowanym salonie