Voucher do studia tatuażu

(45)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Voucher do studia tatuażu

Voucher podarunkowy na daną kwotę upoważnia do zrobienia tatuażu w studiu w wybranej lokalizacji. To idealny prezent dla tych, którzy pragną wyrazić siebie poprzez sztukę ciała. Pozwól bliskiej osobie na wybór wyjątkowego wzoru i doświadczenie niezapomnianej chwili w profesjonalnym studiu tatuażu.

Komu podarować voucher do studia tatuażu?

 • Mężczyźnie, który uwielbia robić sobie tatuaże
 • Przyjacielowi, który chce upamiętnić jakąś ważną chwilę w swoim życiu
 • Osobie, która chce wykonać gotowy wzór tatuażu

Voucher na tatuaż

Nasz voucher do renomowanego studia tatuażu otwiera drzwi do personalizowanej sztuki na skórze. W obecności najlepszych artystów uczestnik atrakcji ma gwarancję unikalnych wzorów, profesjonalnego podejścia i higienicznych warunków. To idealny prezent dla tych, którzy pragną wyrazić swoją indywidualność w sposób trwały i artystyczny. Pozwól bliskiej osobie odkryć magię tatuażu z Prezentmarzeń!

Ile kosztuje bon na tatuaż?

To, ile kosztuje voucher na tatuaż, zależy od miasta realizacji oraz konkretnego salonu. Wyłącznie od Ciebie zależy, jaką kwotę zdecydujesz się przeznaczyć na prezent. Każdy projekt jest tworzony indywidualnie, a głównym czynnikiem, który ma wpływ na cenę tatuażu, o którym warto wiedzieć, jest wzór wybrany przez uczestnika (np. rodzaj tatuażu, jego wielkość, rodzaj wykorzystywanych barwników oraz poziom skomplikowania). Jeśli cena wybranego wzoru przekracza wartość kuponu na tatuaż, obdarowany może dopłacić różnicę na miejscu

Bon podarunkowy na tatuaż, czyli jak zamówić voucher w Prezentmarzeń?

Jeśli chcesz zamówić karnet na tatuaż dla bliskiej osoby, możesz wybrać najwygodniejsze dla siebie rozwiązanie  –  zamówić voucher w formie fizycznej, który dostarczy Ci kurier lub voucher na tatuaż PDF, który pojawi się na Twoim mailu w minutę. Następnie, po wręczeniu prezentu, osoba obdarowana rezerwuje dogodny termin i kontaktuje się z przedstawicielem studia tatuażu w celu wybrania odpowiedniego wzoru.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania tatuażu?

Przeciwwskazaniami do wykonania tatuażu są m.in.:

 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • hemofilia,
 • problemy z sercem,
 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • dolegliwości zdrowotne lub skórne, które mogą kolidować przy wykonywaniu oraz gojeniu się tatuażu,
 • uczestnik nie może być biorcą organów lub szpiku kostnego po zabiegu transplantacji.

Przed zakupem bonu warto dowiedzieć się, czy ktoś nam bliski, komu chcemy wręczyć prezent, nie cierpi na żadną z wymienionych chorób. W przypadku występowania jakichkolwiek dolegliwości zdrowotnych lub skórnych, klient powinien w celu wykluczenia przeciwwskazań skonsultować się z lekarzem przed realizacją usługi. 

Studio tatuażu

Spośród oferty wielu salonów, możesz wybrać ten, który wykonuje tatuaże w stylu, który podoba się przyszłemu obdarowanemu. Doświadczony personel, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, stworzy wymarzony projekt "tattoo" dla uczestnika atrakcji. Liczba sesji oraz cena wykonania zależy od wybranego wzoru. Karta podarunkowa na tatuaż to super sprawa, dla każdego, kto lubi wyrażać swoje myśli przez swój wygląd. Wyłączny projekt tatuażu mówi wiele o charakterze obdarowywanej osoby. 

Studio, w którym zostanie wykonany tatuaż zapewnia najwyższy standard higieny i bezpieczeństwa. Urządzenia oraz przyrządy, którymi wykonywane są tatuaże, są na bieżąco dezynfekowane. Do każdego zabiegu stosowane są jednorazowe, sterylnie pakowane igły. Tatuaże wykonywane są przez profesjonalistów, którzy wykonali już setki prac i posiadają ogromne doświadczenie. Uczestnik powinien zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu i poinformować pracownika salonu o ich ewentualnym występowaniu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Osoba obdarowana sama może wybrać sobie wzór tatuażu
 • Wręczony zostaje voucher na prezent w formie przeżycia
 • Voucher to możliwość wykonania tatuażu w renomowanym salonie