Ekstremalne Strzelanie na strzelnicy bojowej

Indywidualna nauka strzelania i posługiwania się bronią różnego rodzaju i kalibru prowadzona przez instruktora strzelectwa sportowego. Ekstremalne strzelanie realizowane jest na krytej bądź otwartej strzelnicy, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

KOMU PODAROWAĆ EKSTREMALNE STRZELANIE?

  • Miłośnikowi broni
  • Pasjonatowi militariów
  • Każdemu, kto chciałby nauczyć się posługiwania bronią

EKSTREMALNE STRZELANIE

Trening pod okiem instruktora strzelectwa sportowego to najlepszy sposób, by w bezpieczny sposób rozpocząć naukę technik strzeleckich. Ekstremalne strzelanie to indywidualne zajęcia na strzelnicy, które obejmują tematykę bezpieczeństwa, budowy, działania i właściwej obsługi broni różnego rodzaju oraz prawidłowej postawy strzeleckiej. Uczestnik z czasie około godzinnego treningu oddaje kilkadziesiąt strzałów z broni różnego kalibru m.in. pistolety, rewolwery, strzelby gładkolufowe, karabiny maszynowe.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

  • stanowi niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
  • jest okazją do zdobycia nowych umiejętności
  • jest spełnieniem marzeń o strzelaniu z prawdziwej broni
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Aleksandrów Łódzki 289 zł Białystok 229 zł Chorzów 279 zł Elbląg 219 zł Gardzienice 250 zł Gdańsk 229 zł Gorzów Wielkopolski 245 zł Kraków 219 zł Lubin 399 zł Łódź 265 zł Olsztyn 269 zł Opole 249 zł Płock 379 zł Poznań 329 zł Rzeszów 279 zł Świdnik 299 zł Warszawa 299 zł Wrocław 299 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł