Zostań rewolwerowcem

(43)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Strzelanie z rewolweru na strzelnicy. Prezent realizowany w 9 miastach w Polsce. Zajęcia obejmują zapoznanie się ze specyfiką broni oraz strzelanie do tarczy pod okiem instruktora. Ilość strzałów zależy od wybranej lokalizacji.

Komu podarować strzelanie z rewolweru?

  • Miłośnikowi broni palnej
  • Osobie aktywnej, która lubi wyzwania i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Każdemu, kto chciałby poczuć się jak kowboj na Dzikim Zachodzie

Strzelanie z rewolweru na strzelnicy

Strzelanie z rewolweru na strzelnicy to doskonały pomysł na niezapomniany prezent. Spotkanie rozpocznie się od zapoznania z zasadami bezpieczeństwa oraz specyfiką i obsługą broni. Osoba obdarowana nauczy się ładowania broni, prawidłowego chwytu oraz techniki oddawania strzałów. W części praktycznej odda kilkadziesiąt strzałów do tarczy.

Rewolwer

Rewolwer to ręczna broń powtarzalna. Funkcję magazynka pełni tutaj bębenek, którego obrót podaje naboje do strzału. Rewolwer cechuje szybkostrzelność, skuteczny zasięg i niezwykła celność. Pierwszy rewolwer został skonstruowany w 1831 r. przez Samuela Colta. 

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala spełnić marzenie o strzelaniu z rewolweru
  • stwarza okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • dostarcza niezapomnianych emocji i może być początkiem nowej pasji 

Cena od: 209 zł

Dostępne w
6 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 6 dostępnych)

  (zmień)

Cena: