Ekstremalne Strzelanie dla dwojga

(46)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Ekstremalne strzelanie dla dwóch osób to zajęcia obejmujące podstawy obsługi broni różnego kalibru. W asyście instruktora strzelectwa sportowego każdy uczestnik odda kilkadziesiąt strzałów z broni palnej.

Komu podarować ekstremalne strzelanie?

  • Parze, która wspólnie poszukuje nowych przygód
  • Bliskiej osobie, aby w nietypowy sposób spędzić wolny czas
  • Przyjacielowi, który interesuje się militariami

Ekstremalne strzelanie dla dwóch osób

Trening pod okiem instruktora strzelectwa sportowego to najlepszy sposób, by w bezpieczny sposób rozpocząć naukę technik strzeleckich. Ekstremalne strzelanie dla dwóch osób to zajęcia na strzelnicy, które obejmują tematykę bezpieczeństwa, budowy, działania i właściwej obsługi broni różnego rodzaju oraz prawidłowej postawy strzeleckiej. Każdy uczestnik oddaje kilkadziesiąt strzałów z broni różnego kalibru m.in. pistolety, rewolwery, strzelby gładkolufowe, karabiny maszynowe.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • stanowi niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
  • to ciekawe i bezpieczne zajęcia zapoznające z zasadami działania broni
  • jest spełnieniem marzeń o strzelaniu z prawdziwej broni