Ekstremalne Strzelanie dla dwojga

Ekstremalne strzelanie dla dwóch osób to zajęcia obejmujące podstawy obsługi broni różnego kalibru. W asyście instruktora strzelectwa sportowego każdy uczestnik odda kilkadziesiąt strzałów z broni palnej.

Komu podarować ekstremalne strzelanie?

  • Parze, która wspólnie poszukuje nowych przygód
  • Bliskiej osobie, aby w nietypowy sposób spędzić wolny czas
  • Przyjacielowi, który interesuje się militariami

Ekstremalne strzelanie dla dwóch osób

Trening pod okiem instruktora strzelectwa sportowego to najlepszy sposób, by w bezpieczny sposób rozpocząć naukę technik strzeleckich. Ekstremalne strzelanie dla dwóch osób to zajęcia na strzelnicy, które obejmują tematykę bezpieczeństwa, budowy, działania i właściwej obsługi broni różnego rodzaju oraz prawidłowej postawy strzeleckiej. Każdy uczestnik oddaje kilkadziesiąt strzałów z broni różnego kalibru m.in. pistolety, rewolwery, strzelby gładkolufowe, karabiny maszynowe.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnicy zostaną zapoznani na początku zajęć i którego mają obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnicy zobowiązani są stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnicy otrzymają nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • stanowi niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
  • to ciekawe i bezpieczne zajęcia zapoznające z zasadami działania broni
  • jest spełnieniem marzeń o strzelaniu z prawdziwej broni
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Aleksandrów Łódzki 539 zł Białystok 429 zł Chorzów 549 zł Gdańsk 459 zł Kraków 439 zł Lubin 799 zł Łódź 500 zł Opole 499 zł Płock 758 zł Rzeszów 549 zł Świdnik 599 zł Warszawa 550 zł Wrocław 598 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł