Ekstremalne strzelanie dla dwóch osób – Chorzów

(2)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Ekstremalne strzelanie dla dwóch osób trwa ok.60 min.

Lokalizacja

Al. Harcerska 3b, Chorzów

Więcej informacji

Pogoda

Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia odbywają się na krytej strzelnicy.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Zabroniona realizacja pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Pakiet dla dwóch osób obejmuje wynajęcie toru, po 2 tarcze, po 50 strzałów z broni różnego kalibru i opiekę instruktorską. Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji.

Opinie (2)

2020-06-23

Strzelanie na strzelnicy było super. Polecam każdemu :)

2019-11-15

To zdecydowanie nie była atrakcja dla mnie - ale mój mężczyzna bawił się świetnie. Ogólnie - jego wymarzona randka z okazji urodzin (na szczęście nie moich ;) ). Obsługa bez zarzutu

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Ekstremalne strzelanie dla dwóch osób – Chorzów

FAQ

02.07.2020

Dzień dobry czym różni się strzelanie na strzelnicy dla dwojga od ekstremalnego strzelania dla dwojga?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Rodzajem broni oraz ilością przyznanych strzałów. 

28.06.2020

Dzień dobry, a czy można samemu wybrać sobie model broni z jakiej się będzie strzelać?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Każdy z uczestników atrakcji odda łącznie po 50 strzałów z broni różnego kalibru, m.in.: pistolety 9mm, 7,62 x 39, 357 Magnum, 45 Auto.

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Indywidualne nauka praktycznego strzelania i prawidłowego posługiwania się bronią, realizowane na krytej strzelnicy w Chorzowie. Pakiet ekstremalnego strzelania dla dwóch osób obejmuje: po 50 strzałów z broni różnego kalibru, po 2 tarcze, wynajem toru i opiekę instruktora.

KOMU PODAROWAĆ EKSTREMALNE STRZELANIE?

 • Osobom, szukającym nowych wyzwań
 • Pasjonatom militariów
 • Każdemu, kto chciałby nauczyć się posługiwania bronią

EKSTREMALNE STRZELANIE DLA DWÓCH OSÓB

Zapoznawczy kurs z nauki strzelania na strzelnicy w Chorzowie obejmuje techniczne zapoznanie z bronią oraz ćwiczenia praktyczne w zakresie prawidłowej postawy strzeleckiej, ładowania, przeładowywania i rozładowywania broni. W czasie zajęć każdy uczestnik odda 50 strzałów z broni krótkiej i długiej różnego kalibru.

O STRZELNICY

Zajęcia realizowane są na krytej strzelnicy zlokalizowanej w parku chorzowskim na terenie Ośrodka Harcerskiego. Strzelnica posiada 11 stanowisk strzeleckich oraz pokój klubowy, a wszystkie pomieszczenia są monitorowane.

DOSTĘPNA BROŃ

Uczestnik odda łącznie 50 strzałów z broni różnego kalibru, m.in.: pistolety 9mm, 7,62 x 39, 357 Magnum, 45 Auto.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnicy zostaną zapoznani na początku zajęć i którego mają obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnicy zobowiązani są stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnicy otrzymają nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

 • stanowi niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
 • to ciekawe i bezpieczne zajęcia zapoznające z zasadami działania broni
 • jest spełnieniem marzeń o strzelaniu z prawdziwej broni
Czytaj więcej

Realizacja

Cena: 549 zł

Opcja BEZ ENDU
54,90 zł

Wykonawca:

Strzelnica Emjot
Strzelnica Emjot

Opinie w Google:

4.7 wynik z 1038 ocen
 • Przemysław Bocian
  Przemysław Bocian

  Na powitanie usłyszałem, że dzisiaj jest jakaś tragedia, tak wielu klientów było i że mam szczęście, że zdążyłem bo jestem na ostatnią chwilę. Na stronie internetowej jest informacja że strzelnica jest otwarta do 21:00, a amunicja jest wydawana do 20:00. Byłem przed 19:00. Byłem pierwszy raz na strzelnicy. Instruktor zmęczony dniem tak szybko wytłumaczył mi zasady posługiwania się bronią, że zapamiętałem co drugie słowo, co skutkowało tym, że co chwile byłem upominany, że coś robię źle. Kupiłem pakiet Exclusive na Groupon i za takie pieniądze liczyłem na lepszą obsługę, a poczułem się jakby mi ktoś łaskę robił. Na plus duży wybór broni, tarcz, łatwy dojazd.

 • Aneta Jaworowska
  Aneta Jaworowska

  Ogólne rozczarowanie. Pan obsługujący mało cierpliwy. Dziecko rozczarowane pomimo jej wcześniejszych pozytywnych wizyt na innej strzelnicy. Ciągle słyszeliśmy, że jest za mała (strzela od dwóch lat), pan wyraźnie podirytowany bo dziecko nie widziało celu z karabinka położonego na półce na amunicję - nie dziwota jak półka wyżej niż oko.

 • Łukasz Wojtasik
  Łukasz Wojtasik

  Super, super i jeszcze raz super. Byłem ze swoją Córeczką. Podejście pedagogiczne 10 na 5. Szybkie szkolenie, rozładowanie stresu poprzez wstawianie delikatnych żartów i jak to się mówi heja banana. Bah,bah,bah i łuski na podłodze. A potem zapytanie ze strony Córki kiedy znowu pójdziemy? 100% profesjonalizmu. Gratuluję jesteście fantastyczni. Pozdrowienia dla Pana Instruktora wykonał mega robotę

 • NanDef
  NanDef

  Dziękujemy skrupulatnej obsłudze za brak wyrozumiałości przy braku legitymacji dzieci a zatem zakazu możliwości wejścia na strzelnice dla nich. Dzięki temu trafiliśmy na inną strzelnicę której nazwy wymieniać nie będziemy, a okazała się niesamowitym strzałem w dziesiątkę pod względem obsługi i profesjonalizmu 😎

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0000478