Ekstremalne strzelanie dla dwóch osób – Warszawa

3701

Prezent Ekstremalne Strzelanie dla Dwojga na strzelnicy w Warszawie to prawdziwa gratka dla miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń! Na początku spotkania wykwalifikowany instruktor strzelectwa sportowego udzieli Wam szczegółowych informacji na temat zasad bezpieczeństwa oraz technik odpowiedniego posługiwania się bronią. Będziecie mieli do czynienia z bronią kilku kalibrów, więc zapoznacie się z technikami strzelania, budową oraz z zasadami ich działania. Po opanowaniu prawidłowych pozycji strzeleckich będziecie mogli w praktyce wykorzystać swoją wiedzę i oddać po 50 strzałów. Do Waszej dyspozycji będzie 5 spośród 8 modeli broni: pistolety Beretta 90TWO, H&K USP Elite, Browning HP, Glock 17, karabinek AK 47 Kałasznikow, pistolet COLT 1911 oraz rewolwery Arminius HW 357 TTC i Ruger BlackHawk. Jeśli zapragniecie kontynuować Waszą przygodę ze strzelaniem, istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ilości amunicji na miejscu. Strzelanie na strzelnicy to ogromna dawka niesamowitych emocji i wspomnień ze wspólnie spędzonych chwil, które na długo zostaną w Waszej pamięci.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 64 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Strzelnica znajduje się na ul. Wojnickiej w Warszawie

 • Czas trwania

  Prezent Ekstremalne Strzelanie trwa ok.45 min.

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia odbywają się na krytej strzelnicy.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnikom przysługuje nieograniczona ilość tarcz. Na miejscu jest możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji. Możliwość dostosowania programu spotkania do indywidualnych potrzeb uczestników.

#Witas91

Jak kolega wyżej byłem w Józefowie na strzelnicy i naprawdę mi się podobało. Kupiłem Marcie(Moja luba) niech się uczy skubana, jak będzie wojna to kto mnie obroni ? No więc nam obydwojgu się podobało, może się zapiszę do jakiegoś strzeleckiego koła sportowego.

#Raf82i

Bardzo dobry pomysł na prezent! Wszystko przygotowane jest profesjonalnie. Najlepszą bronią moim skromnym zdaniem jest AK 47. Pozdrawiam i gorąco polecam.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product